9122 відвідувача онлайн
1 373 21

Південна Корея готова надати притулок північнокорейським полоненим, - Bloomberg

ЗСУ взяли в полон КНДРівців

Південна Корея офіційно заявила, що готова надати притулок північнокорейським військовим, які потрапили в полон до Збройних сил України і хочуть втекти з КНДР.

Про це повідомляє Bloomberg, інформує Цензор.НЕТ.

"Згідно з конституцією, північнокорейські солдати є нашими громадянами, і повага до вільного волевиявлення громадян відповідає міжнародному праву та звичаям", - повідомляють в МЗС Південної Кореї.

Ця заява з’явилася після того, як один із полонених солдатів КНДР, захоплених українськими військовими, заявив у інтерв’ю південнокорейській газеті Chosun Ilbo, що хоче попросити притулку у Південній Кореї.

Як зазначається, Сеул уже повідомив про свою позицію українським партнерам і проводить необхідні консультації щодо подальших дій.

Що передувало?

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова передавати диктатору КНДР Кім Чен Ину його солдатів, якщо він може організувати їхній обмін на наших воїнів, які перебувають у полоні в Росії.

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що Сили оборони захопили в полон двох КНДРівців. Вони вже спілкуються з СБУ.

Згодом у СБУ повідомили, що проводять слідчі дії з полоненими КНДРівцями.

Також повідомлялося, що оператори тактичної групи №84 Сил спеціальних операцій ЗС України взяли в полон військового з Північної Кореї під час спеціальних дій у Курській області РФ.

Топ коментарі
+8
Це наші військові будуть ризикувати життям брати в полон косоглазих тварюк які вбивали наших людей, щоб потім просто віддати їх в притулок як жертв? Хоча б мляді дали нам зброю в обмін
показати весь коментар
19.02.2025 13:09 Відповісти
+7
Може зброю дасте? Яку обіцяли ваші політики літом 2024, якщо північна корея впишеться за росію військовими .
показати весь коментар
19.02.2025 13:03 Відповісти
+5
Так приїджайте, ЗСУ покаже де їх можна наловить.
показати весь коментар
19.02.2025 13:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Може зброю дасте? Яку обіцяли ваші політики літом 2024, якщо північна корея впишеться за росію військовими .
показати весь коментар
19.02.2025 13:03 Відповісти
Міняти на азовців! 1:10!...
Треба НАШИХ рятувати!...
З " евакуації"!....
показати весь коментар
19.02.2025 13:27 Відповісти
якщо не дбли , скористаються 100%
показати весь коментар
19.02.2025 13:04 Відповісти
А пiвденна корея яким тут боком? 🤣
показати весь коментар
19.02.2025 13:07 Відповісти
Вона вважає їх своїми громадянами..
показати весь коментар
19.02.2025 13:09 Відповісти
тобто вона воюе проти нас!!! о курва!
показати весь коментар
19.02.2025 13:13 Відповісти
Не вона, а їїі громадяни, захоплені північнокорейським диктатором !
показати весь коментар
19.02.2025 13:19 Відповісти
Обидві Кореї не визнають одна одну. Тому вони обидві вважають всіх корейців (північних і південних) своїми громадянами, де б вони не жили. І якщо північнокореєць звернеться в посольство південної кореї за допомогою ті зобов'язані допомогти "як своєму".
ПС. Навпаки теж вірно.
показати весь коментар
19.02.2025 16:29 Відповісти
Це наші військові будуть ризикувати життям брати в полон косоглазих тварюк які вбивали наших людей, щоб потім просто віддати їх в притулок як жертв? Хоча б мляді дали нам зброю в обмін
показати весь коментар
19.02.2025 13:09 Відповісти
якиж тварюки цi корейцi.
показати весь коментар
19.02.2025 13:16 Відповісти
Так приїджайте, ЗСУ покаже де їх можна наловить.
показати весь коментар
19.02.2025 13:09 Відповісти
Віддайте їм бурятів 😸
показати весь коментар
19.02.2025 13:13 Відповісти
Як тільки цей кореєць отримає притулок у Пвд. Кореї то 3 покоління його родичів сядуть у тюрму.
показати весь коментар
19.02.2025 13:24 Відповісти
Як на мене, хай хоч здохнуть всі !!!
показати весь коментар
19.02.2025 13:27 Відповісти
За кожну косооку тварюку брати 1000000000 $, і хай забирають !
показати весь коментар
19.02.2025 13:26 Відповісти
Тільки за зброю!!!
показати весь коментар
19.02.2025 13:31 Відповісти
південна корея - щє одні куколди. полонених корейців кращє на органи пускати
показати весь коментар
19.02.2025 13:31 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2025 13:36 Відповісти
От за це - дякуємо! Це справжня допомога! Замість зброї та *********** такий потужний хід від сильної держави.
показати весь коментар
19.02.2025 13:32 Відповісти
Только в обмен на военнопленных ЗСУ из мордорских застенков и/или оружие. Они пришли убивать, а их за это в комфортные условия?
показати весь коментар
19.02.2025 13:55 Відповісти
Міняємо на корейські танки..бо з переляку перед кремлем Сеул обісрався