8611 відвідувач онлайн
1 221 29

Зеленський провів розмову з Рютте: Пріоритетом для досягнення тривалого миру – сильні гарантії безпеки

Зеленський та Рютте обговорили 19 лютого гарантії безпеки України

У середу, 19 лютого, президент України Володимир Зеленський провів "хорошу й змістовну" розмову з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.

Про це голова держави повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

"Поділився деталями моєї зустрічі з Президентом Ердоганом, під час якої ми обговорили роль Туреччини в наданні гарантій безпеки. У цьому процесі Україна потребує широкого представництва країн: Європа, включно з Великою Британією та Туреччиною, і США", - розповів він.

Своєю чергою Рютте поінформував про свою зустріч із генералом Келлогом.

"Важливі меседжі збігаються з нашою метою досягти гарантованого миру, а не лише тимчасового припинення вогню. Має бути впевненість у тому, що за кілька місяців або років Путін не повернеться зі своєю війною", - зазначив президент.

Сторони обговорили також майбутні контакти з партнерами й скоординували подальші кроки.

"Не можна дати Путіну знову всіх обдурити. Перед будь-якими потенційними переговорами всі партнери повинні чітко розуміти, що пріоритетом для досягнення тривалого миру є сильні гарантії безпеки. Дякую, Марку, за підтримку та допомогу", - резюмував Зеленський.

Топ коментарі
+9
показати весь коментар
19.02.2025 19:59
+7
Прикольно. Он весь 24 год вешал людям лапшу про полученные "потужные" гарантии в договорах. А теперь ему нужны новые, и те "гарантии" уже и не совсем гарантии. Вернее совсем не гарантии.
показати весь коментар
19.02.2025 19:58
+4
Какой Рютте,все кончено,отпусти кресло.
показати весь коментар
19.02.2025 19:56
Коментувати
Сортувати:
Какой Рютте,все кончено,отпусти кресло.
показати весь коментар
19.02.2025 19:56 Відповісти
Боте, краще відпусти клавіатуру.
показати весь коментар
19.02.2025 19:59 Відповісти
Але,на квартале,шоу окончено,зрители покинули зал,давай досвиданья,ты кто такой.
показати весь коментар
19.02.2025 20:00 Відповісти
Louis Реєстрація: 19.02.2025
1. путін хто?
показати весь коментар
19.02.2025 20:02 Відповісти
Хто хто *уйло😸
показати весь коментар
19.02.2025 20:03 Відповісти
Bes №2601314, ти і Louis одна і та ж особа?
Накнопай правильну відповідь:
путін = *****
показати весь коментар
19.02.2025 20:17 Відповісти
Нє, мені просто неважко повторити те що і так відомо 😸
показати весь коментар
19.02.2025 20:23 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2025 21:04 Відповісти
Прикольно. Он весь 24 год вешал людям лапшу про полученные "потужные" гарантии в договорах. А теперь ему нужны новые, и те "гарантии" уже и не совсем гарантии. Вернее совсем не гарантии.
показати весь коментар
19.02.2025 19:58 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2025 19:59 Відповісти
зе!гундосу потрібно апгрейдити ті угоди до стану: "сильні гарантії безпеки."
показати весь коментар
19.02.2025 20:02 Відповісти
То були потужні, а треба сильні!
показати весь коментар
19.02.2025 20:07 Відповісти
А завтра захоче могутніх!
показати весь коментар
19.02.2025 20:09 Відповісти
Післязавтра потрібні будуть крнкретні
показати весь коментар
19.02.2025 20:16 Відповісти
Ні... Конкретні то взагалі нижче поясу удар. Не наважиться.
показати весь коментар
19.02.2025 20:25 Відповісти
Только вот денег было потрачено как на "потужные" и "незламные" вместе взятые.
показати весь коментар
19.02.2025 20:15 Відповісти
Хіба не зрозуміло, попередні гарантії були "не той сістєми", скоріш за все, Рошеном пахли..
показати весь коментар
19.02.2025 20:24 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2025 20:00 Відповісти
Коли ви вже наговоритесь, СКБЛНХ!
показати весь коментар
19.02.2025 20:00 Відповісти
Попи$діли та розійшлися
показати весь коментар
19.02.2025 20:02 Відповісти
Куя собі,тепер СИЛЬНІ гарантії беспеки .***,ну цей цирк безкінечний.Далі чекаємо на надійні,міцні,потужні,довгострокові,важливі,ще років на 10 вистачить про них говорити потужному
показати весь коментар
19.02.2025 20:03 Відповісти
Путлєру не важко обдурити того, хто сам обдурюватися радий. Насправді усі на Заході розуміють сутність кацапстану і реалії політики його диктатора, тільки зі страху прикидаються необізнаними.
показати весь коментар
19.02.2025 20:03 Відповісти
Нет в природе никаких потужных гарантий. У пианиста очередная идея-фикс. Кто может гарантировать что маразматик Путин не нападет или что маразматик Трамп со своим зигометом Маском не передумает? При этом Зелебобик знает про Будапешт, про то, что не все страны хотят нас в НАТО и вводить свои войска к нам.
показати весь коментар
19.02.2025 20:04 Відповісти
Уявляю, как Рютте ретельно мив руки після цієї зустрічі))
показати весь коментар
19.02.2025 20:04 Відповісти
толку говорити , про безпеку України і її народу з тим,хто без дозволу "трамбона" і "бзданути" боїться...???"
показати весь коментар
19.02.2025 20:07 Відповісти
То були потужні, а треба сильні!
показати весь коментар
19.02.2025 22:03 Відповісти