Макрон про результати другого саміту в Парижі: Стоїмо з Україною і будемо відповідати за безпеку в Європі

Президент Франції Емманюель Макрон повідомив про результати другої зустрічі щодо обговорення України та європейської безпеки, яка відбулась 19 лютого.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на NV.
"Я щойно мав чергову тривалу розмову з кількома колегами з Європейського Союзу, а також Канади, Ісландії та Норвегії. Позиція Франції та її партнерів чітка і єдина… Ми стоїмо поруч з Україною і будемо нести всю відповідальність за гарантування миру і безпеки в Європі. Це фундаментальний інтерес Франції, і я є його гарантом", — написав Макрон у соцмережі Х.
Він заявив, що зусилля для досягнення миру будуть продовжуватися відповідно до таких принципів:
- залученість України та повага її прав,
- мир має бути тривалим і супроводжуватися надійними й чіткими гарантіями,
- необхідно враховувати безпекові інтереси європейців.
"Ми переконані в необхідності збільшення наших витрат на оборону і безпеку та посилення можливостей для Європи й кожної з наших країн. Рішення будуть ухвалені найближчими днями й тижнями", — заявив Макрон.
Нагадуємо, 19 лютого Франція провела другу зустріч для обговорення України та європейської безпеки, в якій брали участь Норвегія, Канада, Литва, Естонія, Латвія, Чехія, Греція, Фінляндія, Румунія, Швеція та Бельгія.