Сибіга обговорив із Келлогом шляхи до справедливого та міцного миру

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся із спецпредставником президента США з питань України і Росії Кітом Келлогом, який перебуває у Києві. Серед іншого обговорили шляхи до всебічного, справедливого та міцного миру.
Про це очільник МЗС України повідомив у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.
"Я зустрівся з генералом Келлогом, щоб обговорити шляхи до всебічного, справедливого та міцного миру. Я підтвердив готовність України досягти миру силою та нашим баченням необхідних кроків. Я також повторив, що безпека України і "трансатлантики" є неподільними",- наголосив очільник зовнішньополітичного відомства України.
Нагадаємо, що в середу, 19 лютого, до Києва з офіційним візитом прибув спецпредставник США з питань України Кіт Келлог.
Що заважає?
Лячно навіть уявити!