5699 відвідувачів онлайн

Сибіга обговорив із Келлогом шляхи до справедливого та міцного миру

Сибіга провів зустріч із Келлогом

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся із спецпредставником президента США з питань України і Росії Кітом Келлогом, який перебуває у Києві. Серед іншого обговорили шляхи до всебічного, справедливого та міцного миру.

Про це очільник МЗС України повідомив у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

"Я зустрівся з генералом Келлогом, щоб обговорити шляхи до всебічного, справедливого та міцного миру. Я підтвердив готовність України досягти миру силою та нашим баченням необхідних кроків. Я також повторив, що безпека України і "трансатлантики" є неподільними",- наголосив очільник зовнішньополітичного відомства України.

Нагадаємо, що в середу, 19 лютого, до Києва з офіційним візитом прибув спецпредставник США з питань України Кіт Келлог.

Топ коментарі
+4
"Я підтвердив готовність України досягти миру силою"

Що заважає?
показати весь коментар
20.02.2025 15:23 Відповісти
+3
Зіцпрєдсєдатєль кєллох, котрий нхя не вирішує. Його функція відволікатилоха (Україну) доки ***** і руде падло ділять Україну.
показати весь коментар
20.02.2025 15:29 Відповісти
+2
А от яби не обговорили - шо було б, га?
Лячно навіть уявити!
показати весь коментар
20.02.2025 15:24 Відповісти

Завантаження...