5132 відвідувача онлайн
10 539 16

Морпіхи 37-ї бригади за пару годин бою "мінуснули" два російські танки, дві БМП, шість бронемашин та ворожих штурмовиків: "Власні втрати відсутні". ВIДЕО

 Морські піхотинці іх 37-ї бригади відбили механізований штурм окупантів, який тривав кілька годин, та знищили два російські танки, дві БМП, шість бронемашин і ворожих штурмовиків.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис із фрагментами бою опублікований у соцмережах.

"Чергова спроба росіян "продавити" оборону 37 окремої бригади морської піхоти обернулась для них втратою десяти одиниць техніки за пару годин. Для проведення штурмових дій ворог залучив два танки, дві БМП та шість одиниць броньованих бойових машин. Завдяки злагодженій роботі багатьох підрозділів бригади, техніка разом із особовим складом була знищена ще на підступах", - зазначається у коментарі до відео.

Топ коментарі
+34
"Власні втрати відсутні" - оце найкласнючий допис
показати весь коментар
21.02.2025 13:47 Відповісти
+24
Добре хлопці, так і треба, дяка вам.
показати весь коментар
21.02.2025 13:46 Відповісти
+19
Добрий приклад того, як знищувати ворога у ******** війні.
Вчасні, професійні, злагоджені дії і трохи військової вдачі наших морпехів.
Власні втрати відсутні. Повага і вдячність!
показати весь коментар
21.02.2025 13:58 Відповісти

Завантаження...