4830 відвідувачів онлайн

Підкреслив волю України до справедливого миру, - Сибіга провів розмову з Рубіо

Сибіга провів розмову із Рубіо

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга провів розмову з державним секретарем США Марко Рубіо.

Про це очільник зовнішньополітичного відомства України повідомив у ніч на 22 лютого в соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Сибіги, напередодні третьої річниці повномасштабної агресії Росії він у розмові із Рубіо підкреслив рішучу волю України до досягнення справедливого та тривалого миру.

"Я говорив з держсекретарем Рубіо щодо продовження орієнтованого на результат українсько-американського діалогу. Напередодні третьої річниці повномасштабної агресії Росії я підкреслив рішучу волю України до досягнення всеосяжного, справедливого і тривалого миру - миру, який зміцнить Україну і США", - розповів глава МЗС. 

Топ коментарі
+4
Ай лів ін Кієв. Май нейм із Сибіга. Ай спок ту Рубіо ін інгліш.
показати весь коментар
22.02.2025 01:38 Відповісти
+4
Рубіо про розмову з Сібігою нічого не говорив. Видно подумав, що подзвонив на автовідповідач
показати весь коментар
22.02.2025 03:07 Відповісти
+3
Україні якнайшвидше потрібен договір із США щодо взаємодії, зокрема, у галузі розробки корисних копалин. Співпраця буде гарантією утримання кацапської гієни на відстані недопущення повторної інвазії.
показати весь коментар
22.02.2025 01:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Перкаладальщик бумажєк в МЗС за усіх урОдив незалежної України - тільки він зміг зайняти достойне місце в кишені вялікага діплоМАТА Козира .
показати весь коментар
22.02.2025 01:37 Відповісти
Ай лів ін Кієв. Май нейм із Сибіга. Ай спок ту Рубіо ін інгліш.
показати весь коментар
22.02.2025 01:38 Відповісти
Великий міжнародний дипломат. Чи валіза...
показати весь коментар
22.02.2025 01:39 Відповісти
май літл бразер воркін хард бікоз хі іс judge...
показати весь коментар
22.02.2025 10:36 Відповісти
Тепер у Вікіпедії цього українського діяча буде запис- міністр закордонних справ за часів ПАРОЧКИ ЗЕ +Є
показати весь коментар
22.02.2025 01:44 Відповісти
Україні якнайшвидше потрібен договір із США щодо взаємодії, зокрема, у галузі розробки корисних копалин. Співпраця буде гарантією утримання кацапської гієни на відстані недопущення повторної інвазії.
показати весь коментар
22.02.2025 01:46 Відповісти
ага....50% ВСЬОГО ТВОГО ВВП назавжди буде йти в США - десь на на 8 трлн дол мінімум
показати весь коментар
22.02.2025 02:34 Відповісти
виживи із віслюками спочатку, а вже потім вякай про своїх 50% у ввп...
показати весь коментар
22.02.2025 10:39 Відповісти
Так, так... Ядерну зброю уже віддали (під відомі "гарантії"...). Далі - землю, надра, території...
показати весь коментар
22.02.2025 14:53 Відповісти
Рубіо про розмову з Сібігою нічого не говорив. Видно подумав, що подзвонив на автовідповідач
показати весь коментар
22.02.2025 03:07 Відповісти
Досягнення всеосяжного, справедливого і тривалого миру - миру. А це як , видно кацапам треба подарувати до 30 % рідної УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ . А америкосам видно
за те що просувають капітуляцію України допомагає цим проклятому кремлю, їм треба подарувати наші природні багатства на сотні мільярдів доларів. А кому ще що віддати подарувати ? Орбан , кітайози , румуни ....вже займають чергу
показати весь коментар
22.02.2025 07:05 Відповісти
Сибіга хоче "справедливого миру"?
А в чому "справедливість" у вашому розуміння?
Паразитуючи на тілі українського народу, мародьоричи бюджет і фінансову допомогу партнерів? Трамп закинув тему на 500 лярдів$ і зе кодло обісралось з переляку. Сибіга , Кулебу підтягни в допомогу в цьому питанні, він тебе проконсультує
показати весь коментар
22.02.2025 07:40 Відповісти
Господа, неужели вы не понимаете, что разговариваете с глухими и показываете что-то слепому?

Надежда на то, что путлеровская циничная агрессия заставит человечество проснуться от равнодушия и безразличия оказалась напрасной, финал известен.
показати весь коментар
22.02.2025 08:15 Відповісти
о цей справедливість ! частину України відати кацапам бо вони завоювали , другу частину піндосам , а українцям зруйновану країну без гарантій безпеки .
показати весь коментар
22.02.2025 09:31 Відповісти
Радий за хорошу дипломатичну фразу. А крім фрази, бачимо тупікову Зе-дипломатію вічного Ждуна з Кварталу. Який тупо сидить, і чекає, коли дорослі лідери йому щось запропонують, і за нього вирішать проблеми. Активний тільки в перерозподілу внутрішнього ринку.
показати весь коментар
22.02.2025 13:14 Відповісти