9533 відвідувача онлайн
4 842 68

Польща купила системи Starlink для України і продовжує сплачувати за них абонплату, - віцепрем’єр країни Гавковський

starlink,старлінк

Супутникові інтернет-системи Starlink для України придбала Польща, яка продовжує сплачувати абонплату за супутниковий Інтернет для України.

Про це заявив віцепрем'єр-міністр - міністр цифровізації Польщі Кшиштоф Гавковський, передає Цензор.НЕТ.

"Польща купила Starlinkи, які передала Україні. Ми платимо і будемо платити абонплату за супутниковий Інтернет для України. Я не можу уявити, щоб хтось міг вирішити розірвати бізнес-контракт на комерційну послугу, стороною якого є Польща", - написав він.

Гавковський

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чиновники США обговорюють можливість відключення України від супутникової інтернет-системи Starlink, що належить Ілону Маску, якщо Київ відмовиться від запропонованої угоди про корисні копалини.

Топ коментарі
+35
Дякуємо.
показати весь коментар
22.02.2025 16:58 Відповісти
+12
Україна відмовилася від ядерної зброї в обмін на гарантії безпеки від двох країн. Тепер ці ж країни вимагають території та корисні копалини в обмін на нові «гарантії безпеки».
показати весь коментар
22.02.2025 17:00 Відповісти
+11
Іди поплач у куточку,провокатор *******
показати весь коментар
22.02.2025 17:03 Відповісти

Завантаження...