6224 відвідувача онлайн

Трамп закликав Маска "діяти агресивніше" у скороченні федерального уряду,- Reuters

Трамп просить Маска радикальніше підходити до скорочення уряду

Президент США Дональд Трамп закликав мільярдера та керівника Департаменту ефективності уряду США (DOGE) Ілона Маска бути "більш агресивним" у скороченні федерального уряду.

Про це повідомляє Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

"Ілон чудово справляється, але я хотів би, щоб він був ще агресивнішим. Пам’ятайте, нам потрібно врятувати країну, а зрештою зробити її більш великою, ніж будь-коли раніше. MAGA",- цитує Reuters повідомлення Трампа в соцмережі Truth Social.

Створений Трампом Департамент ефективності уряду - структура, яка охопила всі федеральні урядові агенції, звільнивши десятки тисяч федеральних державних службовців, від науковців до доглядачів парків, здебільшого тих, хто перебуває на випробувальному терміні. Цей Департамент очолив Ілон Маск. 

Топ коментарі
+33
показати весь коментар
22.02.2025 20:38 Відповісти
+25
Скорочуй всіх Ілюха, з Параші кадри небереш.
показати весь коментар
22.02.2025 20:35 Відповісти
+21
Они уже разогнали спецов, которых теперь лихорадочно ищут и не могут найти. Идиоты.
показати весь коментар
22.02.2025 20:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Они уже разогнали спецов, которых теперь лихорадочно ищут и не могут найти. Идиоты.
показати весь коментар
22.02.2025 20:34 Відповісти
... ять. Я долго не мог понять что это все мне напоминает. Ба! Это ведь копия "Офиса простых решений" имени Саакашвили\Зеленского. Идиотизм везде идет похожими путями.
показати весь коментар
22.02.2025 20:40 Відповісти
Пригадуєте у 2019 "сдєлалі іх вмєстє"? Такі самі в США у 2024 сдєлалі сєбя вмєстє.
показати весь коментар
22.02.2025 21:02 Відповісти
Есть такое. Быдло любит простые и понятные как гвоздь лозунги.
показати весь коментар
22.02.2025 21:30 Відповісти
"пропал дом....." М. Булгаков "Собачье сердце "
показати весь коментар
22.02.2025 21:37 Відповісти
тозігнали кілька сотен "спєцов", які відповідали за ЯО США
а тепер їх терміново повертають, поки врни не долетіли до Ірану, КНДР та Китаю

а тепер: "звільнивши десятки тисяч федеральних державних службовців, від науковців до доглядачів парків"

наш турборежим був дитячою забавкою !

.
показати весь коментар
22.02.2025 20:40 Відповісти
єдине тішить - священна Друга поправка до Конституції США (, яка гарантує право громадян на вільне зберігання та носіння вогнепальної зброї.

запасаємось поп-корном.....

.
показати весь коментар
22.02.2025 20:43 Відповісти
Читал что там решение о сокращении спецов приняли на основе доклада какого-то недоросли программера от Маска. Он типа провел анализ. Сокращали тех, у кого наиболее "свежие" контракты чтобы заплатить меньше отступных. Идиоты. Понятно что любую бюрократическую систему можно улучшить, но не таким тупым сокращением под придуманный процент.
показати весь коментар
22.02.2025 20:50 Відповісти
У нас как раз такой. У Трампа правда есть шанс его превзойти.
показати весь коментар
22.02.2025 22:27 Відповісти
А что вы курите? Чисто спортивный интерес. Не для себя, друг просит.
показати весь коментар
22.02.2025 23:15 Відповісти
Скорочуй всіх Ілюха, з Параші кадри небереш.
показати весь коментар
22.02.2025 20:35 Відповісти
Та розігнати іх нах - 5 -6 менеджерів і кури в мішку
показати весь коментар
22.02.2025 20:35 Відповісти
Трампон ты сразу сократи ..... США....
показати весь коментар
22.02.2025 20:36 Відповісти
Угу...Секвестируй с 50-ти до 30-ти штатов.Оно ж легче управлять будет.Клянусь здоровьем илонкиной мамки.
показати весь коментар
22.02.2025 21:55 Відповісти
показати весь коментар
22.02.2025 20:38 Відповісти
Афігєть! Жгі ісчо! Жгі втройнє!
показати весь коментар
22.02.2025 20:38 Відповісти
чекаю новин про імпічмент трампа. а мені ще буде більш цікаво як наший бубачька який восхваляв трампа буде відмазуваться
показати весь коментар
22.02.2025 20:38 Відповісти
сша больше не будет великой дно стыдоба и как всегда предательство
показати весь коментар
22.02.2025 20:38 Відповісти
Кого вони зрадили?
показати весь коментар
22.02.2025 20:58 Відповісти
Самi себе.😏
показати весь коментар
22.02.2025 21:13 Відповісти
Юххххууу !
Теперь и в америке наступает движуха …
показати весь коментар
22.02.2025 20:39 Відповісти
Хай вже гойдааа! починається.
показати весь коментар
22.02.2025 21:06 Відповісти
смішно бо дуже сумно...
показати весь коментар
22.02.2025 20:45 Відповісти
И только так) Измазал сынишка М. козюлями стол в Овальном кабинете, нахрен выкинем стол! Американцы богатые, купим с их налогов новый! Как старый анекдот про шестисотый мерс и пепельницу)
показати весь коментар
22.02.2025 20:46 Відповісти
Конечно не мое. То пусть американские налогоплательщики думают!
показати весь коментар
22.02.2025 20:52 Відповісти
Не хвилюйся, скоро амери свій зовнішній борг на Україну повісять.
показати весь коментар
22.02.2025 20:59 Відповісти
Це ж було вже. Залишилось перейменувати адміністрацію президента в офіс президента)
показати весь коментар
22.02.2025 20:55 Відповісти
Кизда несеться не розбираючи дороги.
показати весь коментар
22.02.2025 20:41 Відповісти
Действовать агрессивно, это типа ФАС ???
показати весь коментар
22.02.2025 20:42 Відповісти
Давай безвізовий з рашкою,і спєци наїдуть )
показати весь коментар
22.02.2025 20:42 Відповісти
І тут дегенерати зі своїми висерами тупорилими,це їхні справи,і срати вони на вас хотіли,гнилі, брехливі, корумповані істоти, які обкрадають ЗСУ під час війни.
показати весь коментар
22.02.2025 20:43 Відповісти
ламати не будувати.
показати весь коментар
22.02.2025 20:44 Відповісти
Пинзець Америці...
показати весь коментар
22.02.2025 20:44 Відповісти
Піздець Маску і Трампу... А США вистоїть. Там і гірші були.
показати весь коментар
22.02.2025 20:47 Відповісти
Нікому не піздець, але поламає всіх добряче і не тільки в США.
показати весь коментар
22.02.2025 21:01 Відповісти
оставити трьох - доню, зіганутого і казявку! 🤣
показати весь коментар
22.02.2025 20:44 Відповісти
показати весь коментар
22.02.2025 20:45 Відповісти
Бюрократы ноют что их нельзя увольнять. ****. их Маск.
показати весь коментар
22.02.2025 20:45 Відповісти
Уже ядерных бюрократов в срочном порядке возвращают назад.*********** называется или лучше сказать дотурборежимились
показати весь коментар
22.02.2025 20:56 Відповісти
Это элемент запугивания. Если отобрать что-то, а потом вернуть, то люди сговорчивее. Наши зелибобы так себя ведут уже шестой год.
показати весь коментар
22.02.2025 21:01 Відповісти
Неясно, чи бубон їх мавпує чи вони його?
показати весь коментар
22.02.2025 21:10 Відповісти
Як мені це нагадує прихід до влади кварталу.
показати весь коментар
22.02.2025 20:45 Відповісти
так куратор же у них один
показати весь коментар
22.02.2025 21:03 Відповісти
Paуpal, Tesla, SpaceX - це те що створив Маск. зєлємской створив тцк, офіс прєзідєнта і палатки незламності
показати весь коментар
22.02.2025 20:46 Відповісти
Чому ж,він прекрасно заробляв на параші,навіть гроші з бюджету ***** отримував,за серіальчікі для худоби
показати весь коментар
22.02.2025 20:49 Відповісти
Зеленський не створював ТЦК, занадто багато честі Він тупо перейменував військомати.
показати весь коментар
22.02.2025 20:58 Відповісти
і звіздосікі
показати весь коментар
22.02.2025 21:04 Відповісти
А потім Маска агресивно лінчують. Вже по всім штатам люди обурюються на дії цього дебіла.
показати весь коментар
22.02.2025 20:46 Відповісти
Особливо тішать висери,на кшталт - омєріке всьо
Давно вже так не сміявся
показати весь коментар
22.02.2025 20:47 Відповісти
схоже на перший місяць Зєліка
показати весь коментар
22.02.2025 20:50 Відповісти
Шизік рулить. Два шизіка.
показати весь коментар
22.02.2025 20:50 Відповісти
Скоротити щоб розширити, трампівське куйло вкурсі , що це зовсім інші поняття 🤦🤦🤦
показати весь коментар
22.02.2025 20:55 Відповісти
всі гроші - на Марс!!!
показати весь коментар
22.02.2025 20:55 Відповісти
ломати систему у трубАрежимі..
показати весь коментар
22.02.2025 20:56 Відповісти
Вангую далі з Х будуть робити "державу в смартфоні"
показати весь коментар
22.02.2025 20:56 Відповісти
наразі американці шатають трампа так,що він отримає імпічмент та тюремний термін
показати весь коментар
22.02.2025 20:59 Відповісти
Це не відбудеться саме "наразі", до цього щє довгий шлях.

Але в методичці по узурпації влади Project 2025 цей момент детально врахований і частина звільнень і призначень, які зараз відбуваються, необхідні саме для того, щоб розставити лояльних людей в ключові місця, з яких є вплив на процес імпічменту, або на потенційні розслідування держзради президента.

Трамп крокує саме по цій методичці прям літера в літеру і всі ці знищення незалежності органів внутрішнього контролю за діями влади (які розслідували раніше його поводження з секретними документами і звʼязки з москалями), це не просто абстрактна якась реформа "як швидко схуднути на 20 кіло? відрубати ногу", а саме ліквідація всіх видів контролю президента.
показати весь коментар
22.02.2025 21:11 Відповісти
Нажаль ніт. Реднеки як і 73% у захваті від " крутого перця" - в них свій ПОРОХ , це Байден...
показати весь коментар
22.02.2025 21:12 Відповісти
По темі ще:
Мав псевдо "Краснов": Колишній голова Комітету нацбезпеки Казахстану заявив, що Трамп - російський агент
https://patrioty.org.ua/blogs/mav-psevdo-krasnov-kolyshnii-holova-komitetu-natsbezpeky-kazakhstanu-zaiavyv-shcho-tramp--rosiiskyi-ahent-545686.html
показати весь коментар
22.02.2025 21:01 Відповісти
ще
https://patrioty.org.ua/blogs/eksholova-komitetu-natsbezpeky-kazakhstanu-nazvav-trampa-zaverbovanym-kdb-fakty-iaki-hovoriat-na-koryst-tsiiei-versii-545810.html
показати весь коментар
22.02.2025 21:02 Відповісти
полёт над гнездом кукухи
показати весь коментар
22.02.2025 21:03 Відповісти
"Прийшов, побачив, ... розї@ав". Хайль Донни Трумп
показати весь коментар
22.02.2025 21:04 Відповісти
показати весь коментар
22.02.2025 21:45 Відповісти
Маск дал идею для американского флеш-моба:
Идет толпа демонстрантов по улице, у каждого ствол (какой-кто имеет) и плакат "Меня уволил Маск".
Судя по всему на пару дивизий Маск уже накуролесил. Надо поднажать, Илончик!
показати весь коментар
22.02.2025 21:07 Відповісти
вєсь мір до основанья ми разрушім...

це ж було вже (с)
показати весь коментар
22.02.2025 21:31 Відповісти
Вот он. НАСТОЯЩИЙ ПРЕЗИДЕНТ СВОЕЙ СТРАНЫ, Уважаю
показати весь коментар
22.02.2025 21:34 Відповісти
Хитрий старий Тромб , потім , зробить Ілона Еролловича крайнім і просто (тупо) віддасть його голову на лінчування ... а сам , типу , нє прі дєлах !
показати весь коментар
22.02.2025 21:43 Відповісти
As Reagan used to say, "government is not a solution, government is the problem." As Musk is saying, "if you are not adding back later, you did not cut enough."
показати весь коментар
22.02.2025 21:54 Відповісти
Трамп закликав Маска "діяти агресивніше"

показати весь коментар
22.02.2025 21:54 Відповісти
Пару днів назад один гуру з хедж-фондівського ринку повідомляв на міжнародному семінарі, який проводив визнаний дурак Такер, що через два три роки Америку чекає величезна проблема з внутрішнім боргом. І назвав основну причину -надто високі ставки кредиту для утримувачів цінних паперів, які перешкоджають вільному обігу цих паперів. І навів таку цифру, що навіть тупу асиметричну морду Такера ще більш перекосило. 1 трильон баксів іде щорічно на сплату поцентів по позиках держави у банків та фондів. Що складає 7 відсотків від суми боргу. І заявив, що для врівноваження проблеми необхідно її знизити до 3 відсотків, але для цього потрібна сильна політична воля.
показати весь коментар
23.02.2025 02:41 Відповісти