8680 посетителей онлайн

Трамп призвал Маска "действовать агрессивнее" в сокращении федерального правительства,- Reuters

Трамп просит Маска радикальнее подходить к сокращению правительства

Президент США Дональд Трамп призвал миллиардера и руководителя Департамента эффективности правительства США (DOGE) Илона Маска быть "более агрессивным" в сокращении федерального правительства.

Об этом сообщает Reuters, информирует Цензор.НЕТ.

"Илон прекрасно справляется, но я хотел бы, чтобы он был еще более агрессивным. Помните, нам нужно спасти страну, а, в конце концов, сделать ее более великой, чем когда-либо прежде. MAGA",- цитирует Reuters сообщение Трампа в соцсети Truth Social.

Созданный Трампом Департамент эффективности правительства - структура, которая охватила все федеральные правительственные агентства, уволив десятки тысяч федеральных государственных служащих, от ученых до смотрителей парков, в основном тех, кто находится на испытательном сроке. Этот Департамент возглавил Илон Маск.

Топ комментарии
+33
показать весь комментарий
22.02.2025 20:38 Ответить
+25
Скорочуй всіх Ілюха, з Параші кадри небереш.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:35 Ответить
+21
Они уже разогнали спецов, которых теперь лихорадочно ищут и не могут найти. Идиоты.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Они уже разогнали спецов, которых теперь лихорадочно ищут и не могут найти. Идиоты.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:34 Ответить
... ять. Я долго не мог понять что это все мне напоминает. Ба! Это ведь копия "Офиса простых решений" имени Саакашвили\Зеленского. Идиотизм везде идет похожими путями.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:40 Ответить
Пригадуєте у 2019 "сдєлалі іх вмєстє"? Такі самі в США у 2024 сдєлалі сєбя вмєстє.
показать весь комментарий
22.02.2025 21:02 Ответить
Есть такое. Быдло любит простые и понятные как гвоздь лозунги.
показать весь комментарий
22.02.2025 21:30 Ответить
"пропал дом....." М. Булгаков "Собачье сердце "
показать весь комментарий
22.02.2025 21:37 Ответить
тозігнали кілька сотен "спєцов", які відповідали за ЯО США
а тепер їх терміново повертають, поки врни не долетіли до Ірану, КНДР та Китаю

а тепер: "звільнивши десятки тисяч федеральних державних службовців, від науковців до доглядачів парків"

наш турборежим був дитячою забавкою !

.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:40 Ответить
єдине тішить - священна Друга поправка до Конституції США (, яка гарантує право громадян на вільне зберігання та носіння вогнепальної зброї.

запасаємось поп-корном.....

.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:43 Ответить
Читал что там решение о сокращении спецов приняли на основе доклада какого-то недоросли программера от Маска. Он типа провел анализ. Сокращали тех, у кого наиболее "свежие" контракты чтобы заплатить меньше отступных. Идиоты. Понятно что любую бюрократическую систему можно улучшить, но не таким тупым сокращением под придуманный процент.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:50 Ответить
У нас как раз такой. У Трампа правда есть шанс его превзойти.
показать весь комментарий
22.02.2025 22:27 Ответить
А что вы курите? Чисто спортивный интерес. Не для себя, друг просит.
показать весь комментарий
22.02.2025 23:15 Ответить
Скорочуй всіх Ілюха, з Параші кадри небереш.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:35 Ответить
Та розігнати іх нах - 5 -6 менеджерів і кури в мішку
показать весь комментарий
22.02.2025 20:35 Ответить
Трампон ты сразу сократи ..... США....
показать весь комментарий
22.02.2025 20:36 Ответить
Угу...Секвестируй с 50-ти до 30-ти штатов.Оно ж легче управлять будет.Клянусь здоровьем илонкиной мамки.
показать весь комментарий
22.02.2025 21:55 Ответить
показать весь комментарий
22.02.2025 20:38 Ответить
Афігєть! Жгі ісчо! Жгі втройнє!
показать весь комментарий
22.02.2025 20:38 Ответить
чекаю новин про імпічмент трампа. а мені ще буде більш цікаво як наший бубачька який восхваляв трампа буде відмазуваться
показать весь комментарий
22.02.2025 20:38 Ответить
сша больше не будет великой дно стыдоба и как всегда предательство
показать весь комментарий
22.02.2025 20:38 Ответить
Кого вони зрадили?
показать весь комментарий
22.02.2025 20:58 Ответить
Самi себе.😏
показать весь комментарий
22.02.2025 21:13 Ответить
Юххххууу !
Теперь и в америке наступает движуха …
показать весь комментарий
22.02.2025 20:39 Ответить
Хай вже гойдааа! починається.
показать весь комментарий
22.02.2025 21:06 Ответить
смішно бо дуже сумно...
показать весь комментарий
22.02.2025 20:45 Ответить
И только так) Измазал сынишка М. козюлями стол в Овальном кабинете, нахрен выкинем стол! Американцы богатые, купим с их налогов новый! Как старый анекдот про шестисотый мерс и пепельницу)
показать весь комментарий
22.02.2025 20:46 Ответить
Конечно не мое. То пусть американские налогоплательщики думают!
показать весь комментарий
22.02.2025 20:52 Ответить
Не хвилюйся, скоро амери свій зовнішній борг на Україну повісять.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:59 Ответить
Це ж було вже. Залишилось перейменувати адміністрацію президента в офіс президента)
показать весь комментарий
22.02.2025 20:55 Ответить
Кизда несеться не розбираючи дороги.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:41 Ответить
Действовать агрессивно, это типа ФАС ???
показать весь комментарий
22.02.2025 20:42 Ответить
Давай безвізовий з рашкою,і спєци наїдуть )
показать весь комментарий
22.02.2025 20:42 Ответить
І тут дегенерати зі своїми висерами тупорилими,це їхні справи,і срати вони на вас хотіли,гнилі, брехливі, корумповані істоти, які обкрадають ЗСУ під час війни.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:43 Ответить
ламати не будувати.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:44 Ответить
Пинзець Америці...
показать весь комментарий
22.02.2025 20:44 Ответить
Піздець Маску і Трампу... А США вистоїть. Там і гірші були.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:47 Ответить
Нікому не піздець, але поламає всіх добряче і не тільки в США.
показать весь комментарий
22.02.2025 21:01 Ответить
оставити трьох - доню, зіганутого і казявку! 🤣
показать весь комментарий
22.02.2025 20:44 Ответить
показать весь комментарий
22.02.2025 20:45 Ответить
Бюрократы ноют что их нельзя увольнять. ****. их Маск.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:45 Ответить
Уже ядерных бюрократов в срочном порядке возвращают назад.*********** называется или лучше сказать дотурборежимились
показать весь комментарий
22.02.2025 20:56 Ответить
Это элемент запугивания. Если отобрать что-то, а потом вернуть, то люди сговорчивее. Наши зелибобы так себя ведут уже шестой год.
показать весь комментарий
22.02.2025 21:01 Ответить
Неясно, чи бубон їх мавпує чи вони його?
показать весь комментарий
22.02.2025 21:10 Ответить
Як мені це нагадує прихід до влади кварталу.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:45 Ответить
так куратор же у них один
показать весь комментарий
22.02.2025 21:03 Ответить
Paуpal, Tesla, SpaceX - це те що створив Маск. зєлємской створив тцк, офіс прєзідєнта і палатки незламності
показать весь комментарий
22.02.2025 20:46 Ответить
Чому ж,він прекрасно заробляв на параші,навіть гроші з бюджету ***** отримував,за серіальчікі для худоби
показать весь комментарий
22.02.2025 20:49 Ответить
Зеленський не створював ТЦК, занадто багато честі Він тупо перейменував військомати.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:58 Ответить
і звіздосікі
показать весь комментарий
22.02.2025 21:04 Ответить
А потім Маска агресивно лінчують. Вже по всім штатам люди обурюються на дії цього дебіла.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:46 Ответить
Особливо тішать висери,на кшталт - омєріке всьо
Давно вже так не сміявся
показать весь комментарий
22.02.2025 20:47 Ответить
схоже на перший місяць Зєліка
показать весь комментарий
22.02.2025 20:50 Ответить
Шизік рулить. Два шизіка.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:50 Ответить
Скоротити щоб розширити, трампівське куйло вкурсі , що це зовсім інші поняття 🤦🤦🤦
показать весь комментарий
22.02.2025 20:55 Ответить
всі гроші - на Марс!!!
показать весь комментарий
22.02.2025 20:55 Ответить
ломати систему у трубАрежимі..
показать весь комментарий
22.02.2025 20:56 Ответить
Вангую далі з Х будуть робити "державу в смартфоні"
показать весь комментарий
22.02.2025 20:56 Ответить
наразі американці шатають трампа так,що він отримає імпічмент та тюремний термін
показать весь комментарий
22.02.2025 20:59 Ответить
Це не відбудеться саме "наразі", до цього щє довгий шлях.

Але в методичці по узурпації влади Project 2025 цей момент детально врахований і частина звільнень і призначень, які зараз відбуваються, необхідні саме для того, щоб розставити лояльних людей в ключові місця, з яких є вплив на процес імпічменту, або на потенційні розслідування держзради президента.

Трамп крокує саме по цій методичці прям літера в літеру і всі ці знищення незалежності органів внутрішнього контролю за діями влади (які розслідували раніше його поводження з секретними документами і звʼязки з москалями), це не просто абстрактна якась реформа "як швидко схуднути на 20 кіло? відрубати ногу", а саме ліквідація всіх видів контролю президента.
показать весь комментарий
22.02.2025 21:11 Ответить
Нажаль ніт. Реднеки як і 73% у захваті від " крутого перця" - в них свій ПОРОХ , це Байден...
показать весь комментарий
22.02.2025 21:12 Ответить
По темі ще:
Мав псевдо "Краснов": Колишній голова Комітету нацбезпеки Казахстану заявив, що Трамп - російський агент
https://patrioty.org.ua/blogs/mav-psevdo-krasnov-kolyshnii-holova-komitetu-natsbezpeky-kazakhstanu-zaiavyv-shcho-tramp--rosiiskyi-ahent-545686.html
показать весь комментарий
22.02.2025 21:01 Ответить
ще
https://patrioty.org.ua/blogs/eksholova-komitetu-natsbezpeky-kazakhstanu-nazvav-trampa-zaverbovanym-kdb-fakty-iaki-hovoriat-na-koryst-tsiiei-versii-545810.html
показать весь комментарий
22.02.2025 21:02 Ответить
полёт над гнездом кукухи
показать весь комментарий
22.02.2025 21:03 Ответить
"Прийшов, побачив, ... розї@ав". Хайль Донни Трумп
показать весь комментарий
22.02.2025 21:04 Ответить
показать весь комментарий
22.02.2025 21:45 Ответить
Маск дал идею для американского флеш-моба:
Идет толпа демонстрантов по улице, у каждого ствол (какой-кто имеет) и плакат "Меня уволил Маск".
Судя по всему на пару дивизий Маск уже накуролесил. Надо поднажать, Илончик!
показать весь комментарий
22.02.2025 21:07 Ответить
вєсь мір до основанья ми разрушім...

це ж було вже (с)
показать весь комментарий
22.02.2025 21:31 Ответить
Вот он. НАСТОЯЩИЙ ПРЕЗИДЕНТ СВОЕЙ СТРАНЫ, Уважаю
показать весь комментарий
22.02.2025 21:34 Ответить
Хитрий старий Тромб , потім , зробить Ілона Еролловича крайнім і просто (тупо) віддасть його голову на лінчування ... а сам , типу , нє прі дєлах !
показать весь комментарий
22.02.2025 21:43 Ответить
As Reagan used to say, "government is not a solution, government is the problem." As Musk is saying, "if you are not adding back later, you did not cut enough."
показать весь комментарий
22.02.2025 21:54 Ответить
Трамп закликав Маска "діяти агресивніше"

показать весь комментарий
22.02.2025 21:54 Ответить
Пару днів назад один гуру з хедж-фондівського ринку повідомляв на міжнародному семінарі, який проводив визнаний дурак Такер, що через два три роки Америку чекає величезна проблема з внутрішнім боргом. І назвав основну причину -надто високі ставки кредиту для утримувачів цінних паперів, які перешкоджають вільному обігу цих паперів. І навів таку цифру, що навіть тупу асиметричну морду Такера ще більш перекосило. 1 трильон баксів іде щорічно на сплату поцентів по позиках держави у банків та фондів. Що складає 7 відсотків від суми боргу. І заявив, що для врівноваження проблеми необхідно її знизити до 3 відсотків, але для цього потрібна сильна політична воля.
показать весь комментарий
23.02.2025 02:41 Ответить