7772 відвідувача онлайн
3 986 11

Україну атакують російські "шахеди", - Повітряні Сили (оновлено)

шахеди

Ввечері 23 лютого російські війська запустили по Україні ударні безпілотники.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Повітряні Сили.

Рух ударних БпЛА

  • Сумська область - загроза застосування ударних БпЛА.
  • Чернігівська область - загроза застосування ударних БпЛА.

Оновлена інформація

Згодом ПС повідомили про:

  • Полтавська область - загроза застосування ударних БпЛА;
  • БпЛА у Сумській, Полтавській та Чернігівській області рухаються у південно-західному напрямку;
  • Увага! м.Миргород (Полтавщина)! У вашому напрямку ворожий БпЛА з півночі!;
  • Увага! Київська область, Черкаська область (Черкаський і Золотоніський райони) - загроза застосування ворогом ударних БпЛА;
  • Одеська область - загроза застосування ударних БпЛА.

"Група БпЛА з акваторії Чорного моря на Чорноморськ/Одесу", - повідомлялося о 21:34.

"Харківська область - загроза застосування ударних БпЛА", - повідомлялося о 21:39.

"Увага! м. Чернігів! У вашому напрямку ворожий БпЛА зі сходу!", - повідомлялося о 21:56. 

Топ коментарі
+5
Здивувався якби була хоч одна ніч що б рашисти не запускали, в цьому році я не памятаю такого ,але потрібна відповідь як по рашиській території по порту новоросійсійськ так і лднр ,тому що ворог відчуває свою безкарність.
показати весь коментар
23.02.2025 21:12
+5
припиніть ілюстраціі ворожої зброї у мажорно-романтичних тонах
показати весь коментар
23.02.2025 22:47
+4
Знову ця патріотична картинка іранського військпрому в 🤬
показати весь коментар
23.02.2025 20:48
Коментувати
Сортувати:
Знову ця патріотична картинка іранського військпрому в 🤬
показати весь коментар
23.02.2025 20:48 Відповісти
Україну атакують російські "шахеди" - ну так що? Частину зіб'ють, частина буде втрачена локаційно.
показати весь коментар
23.02.2025 20:51 Відповісти
а, можливо, частина повернеться в бульбостан, частина впаде в Молдові або в Румунії...
показати весь коментар
23.02.2025 22:16 Відповісти
Можливо, однак це називається втрачені локаційно.
показати весь коментар
23.02.2025 22:23 Відповісти
А могли самі скопіювати те саме і кожну ніч назустріч руснявим відправляти на мацкву і далі на 2500км ,а не видумувати якийсь зоопарк і всіляких "героїв" з дитячих казок.
показати весь коментар
23.02.2025 20:57 Відповісти
Здивувався якби була хоч одна ніч що б рашисти не запускали, в цьому році я не памятаю такого ,але потрібна відповідь як по рашиській території по порту новоросійсійськ так і лднр ,тому що ворог відчуває свою безкарність.
показати весь коментар
23.02.2025 21:12 Відповісти
Тільки по НПЗ, і то останніми днями не чути...
показати весь коментар
23.02.2025 22:19 Відповісти
Та під Одесою вже з півгодини триває бій...
показати весь коментар
23.02.2025 22:18 Відповісти
Производят 2к+ шахедов в месяц и выпуск растет. Так шо это теперь как маршрут троллейбуса уже.
показати весь коментар
23.02.2025 22:20 Відповісти
"на маршрутах руху тролейбуса" потрібно виставляти МВГ - іншого виходу немає!
показати весь коментар
23.02.2025 22:30 Відповісти
припиніть ілюстраціі ворожої зброї у мажорно-романтичних тонах