6192 відвідувача онлайн
3 539 26

Збереження існування України - це результат титанічної роботи воїнів, а не домовленостей іноземних лідерів, - Прокопенко

Денис Прокопенко з нагоди 3 річниці повномасштабного вторгнення РФ

Три роки тому Україна встояла всупереч всім прогнозам та розрахункам завдяки титанічні роботі захисників.

Про це заявив командир 12 бригади спеціального призначення Національної гвардії "Азов" Денис (Редіс) Прокопенко, передає Цензор.НЕТ.

"Нас хочуть переконати в тому, що наша країна нам не належить. Що результат відомий і все вирішили за нас. Що хтось домовиться між собою і все буде як раніше. Українців намагаються зламати, створивши ілюзію того, що ми всі приречені, а боротися немає сенсу", - зазначив він.

Він нагадав, що три роки тому Україна встояла всупереч всім прогнозам, розрахункам та вмовлянням капітулювати.

"Ми дали відсіч, якої від нас не очікували ані вороги, ані союзники. Цю відсіч дали воїни, які зупиняли ворожі колони часто без належної підготовки та сучасної зброї, але які знали чому і за що вони б'ються. Цю відсіч дали тисячі українців, що взяли вперше до рук автомат 24-го лютого 2022 року. 

Збереження існування нашої держави це не результат домовленостей іноземних лідерів, а наслідок щоденної титанічної роботи сотень тисяч бійців на фронті", - наголосив командир.

Під час важких боїв, зокрема в Маріуполі, захисники були впевненими, що доля України вирішується не в далеких високих кабінетах, а прямо на полі бою.

"Через три роки ми так само переконані в цьому. Ми озираємося на складний шлях, який пройшли за цей час, і розуміємо, що нам є чим пишатися, і абсолютно точно є заради кого і заради чого боротись.

За ці три важкі роки Україна зберегла свою незалежність завдяки армії, справжньою опорою якої стали волонтери та громадяни, які підтримують військо фінансово. А отже і сьогодні доля країни залежить від тих, на чиїх плечах тримається фронт.

Хоробрості українського солдата заздрить кабінетний генерал будь-якої армії світу. Мужності й самовідданості українського спротиву віддають шану мільйони. Новітня воєнна доктрина, новітня геополітична карта світу, новітня історія пишеться в траншеях — де український солдат приближує мир, своїми точними влучаннями в ціль противника", - підсумував він.

Денис Прокопенко з нагоди 3 річниці повномасштабного вторгнення РФ

Топ коментарі
+15
І шкода що не добавив -"всупереч зеленій владі''.
показати весь коментар
24.02.2025 09:32 Відповісти
+14
Редісу завжди респект! Але ці слова мають особливий зміст, враховуючи, що влада пишається наданою можливістю бійцям ЗСУ купляти зброю за свої кошти, в той час, коли з бюджету зникають мільярди...
показати весь коментар
24.02.2025 09:26 Відповісти
+12
Саме так! Недооцінена титанічна робота воїнів, волонтерів, і тих, хто підтримує життєдіяльність країни.
показати весь коментар
24.02.2025 09:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
в Україні має бути тільки одна політична партія - ЗСУ

решту - розпустити !

.
показати весь коментар
24.02.2025 09:23 Відповісти
Вітаємо нового командира корпусу. Бий русню.
показати весь коментар
24.02.2025 09:34 Відповісти
Політики завжди намагаються привласнити досягнення солдатів. Але в нашому випадку навіть не українські політики намагаються привласнити собі досягнення ЗСУ, по всьому світі купа людей приписують собі лаври збереження України в цій війні, не зробивши нічого для перемоги України на фронті. Нам відводили кілька годин на існування а тепер вимагають від нас віддати всі ресурси за те що ми самі вибороли свою свободу! Цінизм та хамство, туписть та наглість вийшли на нечуваний рівень! Політики втратили почуття реальності!
показати весь коментар
24.02.2025 11:15 Відповісти
Краще всі фейкові партії розпустити.
Україні підходить лише мажоритарна виборча система, що безпосередньо відображає і представляє інтереси українського народу, але не злочинців олігархів і кримінальних авторитетів зі своїми політичними проектами псевдопартіями
показати весь коментар
24.02.2025 15:54 Відповісти
Редісу завжди респект! Але ці слова мають особливий зміст, враховуючи, що влада пишається наданою можливістю бійцям ЗСУ купляти зброю за свої кошти, в той час, коли з бюджету зникають мільярди...
показати весь коментар
24.02.2025 09:26 Відповісти
І пенсії по 350 тисяч
показати весь коментар
24.02.2025 09:36 Відповісти
Всё правильно, пока у нас есть такая героическая армия, пока будет существовать Украина, это правда.
показати весь коментар
24.02.2025 09:28 Відповісти
У кого у нас? У ухылянтов патриотов с Германии?
показати весь коментар
24.02.2025 10:14 Відповісти
І шкода що не добавив -"всупереч зеленій владі''.
показати весь коментар
24.02.2025 09:32 Відповісти
Саме так! Недооцінена титанічна робота воїнів, волонтерів, і тих, хто підтримує життєдіяльність країни.
показати весь коментар
24.02.2025 09:32 Відповісти
Завдяки Армії та працюючом та Н а р о д у, який НЕ краде та Сплачує податки, та збирає власні кошти на рахунках волонтерів для Армії.
Коли згадують волонтерів, без згадуваня народу який їм і донатить, мені не подобається.
Бо саме народ це і Армія і найвідданіший ВОЛОНТЕР.
показати весь коментар
24.02.2025 11:00 Відповісти
Захід завжди розглядав Україну лише як буферну зону між ним і росією, і допомагав лише рівно на стільки, щоб та буферна зона не зникла.
показати весь коментар
24.02.2025 09:33 Відповісти
Командир бригади? А я думав, що уже командир корпусу....
показати весь коментар
24.02.2025 09:36 Відповісти
💯%! Пам'ятаємо як усі посольства здриснули з Києва перед вторгненням! Бо були впевнені, що Україна зникне з мапи світу! А на ... тоді посольства!
показати весь коментар
24.02.2025 09:36 Відповісти
усі посольства здриснули з Києва на шашлики!
показати весь коментар
24.02.2025 09:58 Відповісти
"загроза Європі не є теоретичною: вперше після Другої світової війни європейські держави стикаються з агресивною, експансіоністською силою, яка активно веде війну. Протягом останніх трьох років Україна була буфером між Євросоюзом і Росією. Це жахливий спосіб думати про російсько-українську війну, але це те, як до неї ставився Західний альянс, надаючи Україні допомоги рівно стільки, щоб забезпечити збереження буферної зони. Основна частина цієї допомоги, наданої Сполученими Штатами, зараз під загрозою, а це означає, що країни ЄС стикаються з прямою військовою загрозою."

цитата з NYT
показати весь коментар
24.02.2025 09:39 Відповісти
"Сполучені Штати та НАТО завжди мали військову та фінансову силу не тільки для того, щоб допомогти Україні захиститися, уповільнити просування Росії, але й для того, щоб припинити цю війну. І вони постійно вирішували не робити цього. Адміністрація Байдена розповсюджувала міф про безпрецедентну військову допомогу Україні, але допомога Україні була мізерною порівняно з американськими витратами на конфлікти, у які ця країна насправді була залучена. Цього завжди було недостатньо, щоб зупинити різанину, руйнування українських міст та вбивства та тортури українського народу. І тепер навіть ця недостатня допомога, ймовірно, зникне."
показати весь коментар
24.02.2025 09:51 Відповісти
будь ласка не розділяйте , всі хто за Україну всі наші безумовно ЗСУ на вістрі слави і пошани тут нема і мови
зупинити підарів на чолі з нквсною моллю це увійде в історію звитяги на віки вічні
показати весь коментар
24.02.2025 09:45 Відповісти
Слава ЗСУ! Слава "Азову"! Слава Україні!
Повертайтеся з Перемогою, живі та неушкоджені.
показати весь коментар
24.02.2025 09:56 Відповісти
Слова Воїна - Дякуємо Редіс.
показати весь коментар
24.02.2025 10:11 Відповісти
Наша надія і міць- ЗСУ.Слава їм!!! Але якби не партнери, прийшлось би тримати фронт лопатами та кийками. Тому правильно було б це брати до уваги.
показати весь коментар
24.02.2025 10:41 Відповісти
Кидались би ви асфальтом, якби не іноземні лідери.
показати весь коментар
24.02.2025 11:11 Відповісти
крок перший - купуємо у винахідників толкові ідеї за справедливою ціною.

крок другий - з допомогою багатих виробляємо з тих ідей іноваційну зброю.

крок третій - зброя секретна а тому отримуємо на полі бою цілий рік переваги в бою.

позаяк це асиметрична стратегія для нас вона ПЕРЕМОЖНА.

або бодатися лоб в лоб з ворогом у якого вдесятеро усього більше це стратегія симетрична а, отже, то перемога ворога.

що і доведено втратою нами територій за 3 роки війни.
показати весь коментар
24.02.2025 11:38 Відповісти
100%,А В ЦЕЙ ЧАС В ТИЛУ ГІМНЕТНИВЦЕВ ВІДПРАЦЬОВУЄ СІВКОВИЧУ,ЗНИЩЕННЯМ МАЛОГО БІЗНЕСУ.
ЩУРИ,НІ ТАКИ - КРИСИ СИДЯТЬ НА ПОТОКАХ БАБЛА,А ПІПЕЛ ХАВАЄ ЧМОРГЕНШТЕЙНА В НАВУШНИКИ
показати весь коментар
24.02.2025 11:40 Відповісти
Домовленості іноземних лідерів не матимуть жодного значення, якщо на них не пристануть українські (по факту кремлівські) псевдолідери і в кінцевому рахунку - якщо їх чітко і голосно не визнають український народ і ЗСУ.
показати весь коментар
24.02.2025 16:03 Відповісти