8072 відвідувача онлайн
1 493 16

Якщо РФ отримає те, чого хоче, то вона не зупиниться в Україні, а піде далі, - Стубб

Стубб застеріг від угоди з Росією, яка зіграє на руку Москві

Президент Фінляндії Александр Стубб закликав не дати Росії того, що вона хоче, оскільки вона продовжуватиме агресію.

Про це він заявив під час саміту "Підтримуй Україну", передає Цензор.НЕТ.

"Для тих, хто має сумніви, хочу сказати. Ви не можете довіряти Путіну. Ви не можете укласти з ним якусь угоду. Бо це означатиме, що це згода із Китаєм. Я також хочу сказати, що тим, хто сумнівається, єдиний спосіб як Україна може повністю перемогти у цій війні, це якщо ми продовжуватимемо надавати підтримку, як ми це робили з самого початку. 

Якщо Росія отримає те, що зараз хоче, то повірте, вона не зупиниться в Україні. Ми знаємо, що Путін продовжить рухатися вперед. Бо він має імперіалістичне бачення, то ж Фінляндія очевидно продовжуватиме підтримувати Україну так довго, як це буде потрібно", - сказав він.

Топ коментарі
+6
Суомі в курсі шо це таке - росіянія. тому Суомі по закінченню "холодной війни" яку програв Совок з Варшавським договором, не скорочував витрат на оборону та армію не відмінну від Німетчини, Франції, України тощо.
показати весь коментар
24.02.2025 12:14 Відповісти
+6
Фіни добре запам'ятали, що після окупації Польщі в вересні 1939 р., совок вже в листопаді попер на Суомі, потім 15-16 червня 1940 року окупував країни Балтії, а вже на початку липня 1940 року окупував Північну Буковину та Бесарабію. Фіни, як ніхто другий розуміє, якщо чумну рашистську заразу не зупинити, то весь Світ вмиється кров'ю.
показати весь коментар
24.02.2025 12:24 Відповісти
+4
Фіни не бояться русні, вони попереджають європейських хатаскрайників про реальність путінської загрози
показати весь коментар
24.02.2025 12:38 Відповісти

Завантаження...