9815 відвідувачів онлайн
1 754 57

Європі та Україні слід готуватися до боротьби з Росією без США, - ексглава МЗС Литви Ландсбергіс

габріелюс,ландсбергіс

Колишній міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що Європа має готуватися до можливого протистояння з Росією без підтримки США, оскільки політика Дональда Трампа щодо РФ залишається непередбачуваною.

Про це він сказав в інтерв’ю "Європейській правді", інформує Цензор.НЕТ.

"Я вважаю, що слово "програли" означає щось остаточне, а цього зараз немає. Ви ж знаєте, що наступного тижня ми можемо побачити у твіттері президента (США) щось таке, що принципово суперечитиме його нинішнім заявам. Це цілком можливо", - заявив Ландсбергіс.

На його думку, головна проблема політики Трампа - відсутність чітких цілей та прагнення швидкого укладення мирної угоди, чим може скористатися Путін.

"Трамп опинився в пастці через своє прагнення досягнути швидкої мирної угоди. На що Путін відповів: я можу зробити так, щоб ти отримав швидку угоду, якщо решта не має значення", - пояснив він.

За словами Ландсбергіса, у такому разі всі поступки дістануться Кремлю, а Європа залишиться сам на сам із викликами безпеки.

Топ коментарі
+6
Так і є. Трампівське США - смердючій кусок прокацапського гівна.
показати весь коментар
25.02.2025 13:57 Відповісти
+5
Більшість американов підтримує рижого. Це факт. Будемо пи.дити кацапів без шайки рижих.
показати весь коментар
25.02.2025 13:57 Відповісти
+5
Тільки надія на Європу - бо Трамп буде тормозити
показати весь коментар
25.02.2025 13:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Більшість американов підтримує рижого. Це факт. Будемо пи.дити кацапів без шайки рижих.
показати весь коментар
25.02.2025 13:57 Відповісти
Шайка рижих буде допомагати кацапам. Зніме санкції та буде постачати озброєння, щоб нас стерти з мапи світу. Як заповів ідеолог трампізму (єврей українського походження) Європу теж треба знищити.
показати весь коментар
25.02.2025 14:03 Відповісти
"Євреїв українського походження" в природі не існує.
показати весь коментар
25.02.2025 14:06 Відповісти
Тоді як його назвати - українець єврейського походження, якщо його баби та діди з України тікали від єврейських погромів?
показати весь коментар
25.02.2025 14:14 Відповісти
Євреї ніколи не асимілювалися в Україні і завжди жили своїм життям. Їх цінності, їх історія, їх прагнення і надії ніколи не були повязані з українським народом та Україною. Україна для євреїв це завжди тимчасове місце перебування. З моїх єврейський друзів дитинства в Україні не лишилося жодного. Як повідомив Зєлєнський напередодні 30 річниці Незалежності (2022) в Україні на той час лишалось 40 000 євреїв з 108 тисяч яких зареєстрували під час останнього перепису населення. В листопаді 2024 їх в Києві лишалось всього 6 тисяч (за даними еврейських організацій). Сьогодні вже значно менше. Що їм та Україна...
показати весь коментар
25.02.2025 14:27 Відповісти
Я спитала, як називати єврея, вихідця з України. Відповіді не отримала. Так от, я продовжую наполягати на тому, що євреї українського походження були, є та будуть. Вони завжди асимілювались з тими народами де жили.
показати весь коментар
25.02.2025 14:36 Відповісти
Так само як грузина, молдована, болгарина, росіянина, беларуса, грузина........ - ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ при бажанні додавши національність! Це що, важко зрозуміти, треба ще щоб хтось підказав?! А слово українець, як і француж, німець... визначає у відповідних країнах не тільки національність, а й громадянство, тому нічого поганого у євреї німецького, чи французького, чи фінського, чи українського походження НЕ МАЄ а той хто з цього питання доколупує, той просто обмежена та агресивна людина що шукає конфлікту.... і дошукається!
показати весь коментар
25.02.2025 14:45 Відповісти
Він не громадянин України, він громадянин Америки! Він єврей українського походження, коріння якого з України. Наскільки я знаю, саме так в кажуть про тих. Хто має походження з іншої країни.
Думаєте, що це провокація? Погоджуюсь!
показати весь коментар
25.02.2025 14:53 Відповісти
Про кого йде мова? У дописах бачив лише прізвище Зеленський, тож ВИ ПРО КОГО ВЗАГАЛІ кажете???
показати весь коментар
25.02.2025 15:32 Відповісти
Про ідеолога трампізму - Куртіса Ярвіна (Curtis Yarvin)
показати весь коментар
25.02.2025 15:37 Відповісти
Єврей-космополіт. Єврей завжди там де багато простаків яких можна надурити і де дупа в теплі. Єврей ніколи не воює за якусь країну добровільно. Мені не відомі випадки щоб єврей рятував українця ризикуючи своїм майном, не кажучи вже про здоровя або життя. Як вони кажуть, це їм Тора забороняє. Ага...
показати весь коментар
25.02.2025 15:42 Відповісти
Мені ваш антисемітизм не потрібен. Ненавиджу таких нацистів, як нб. Я не єврейка, якщо що.
показати весь коментар
25.02.2025 15:53 Відповісти
Нацистів? Цікавий у вас словарний запас. Відразу соловйовим і скабєєвою "набзділо трохи".
показати весь коментар
25.02.2025 15:59 Відповісти
Ви хоч уявляєте, як від вас гітлером бздить? Зовсім не трохи.
показати весь коментар
25.02.2025 16:34 Відповісти
Україна у Другій Світовій втратила 10 мільйонів загиблими + 8 мільйонів депортованими, вивезеними на роботи та тими хто втік на Захід. Жиди за одну ніч на Нюрнберзьському процесі "висмоктали з пальця" 6 міільйонів загиблих, що більше за кількість жидів які проживали на території Європи того часу. Реальна кількість за оцінками демографів це 1,2 мільйона. Оце є Холокост. Що тоді було в Україні? Як це назвати? А що було в 1932-33 роках? (від 4 до 10 млн. за різними оцінками замордовано голодом) Забули? І хто цим керував і це організовував? Теж забули, чи знати не хочете? А те що зараз відбувається? Не бачите? Сліпі? Та ні. Краще б ви були сліпі і мені було б вас шкода. А манкуртів, тобто зрадників свого народу, мені не шкода...
показати весь коментар
25.02.2025 17:20 Відповісти
Ооо! А це вже справжня антисемітська істерика, влаштована навмисно, щоб випустити пару та підняти рівень ненависті. Дивно, що Адмін не реагує на вашу ворожнечу. Раніше таких навіть в деактив відправляли. Якщо з вами зроблять те саме , я плакати не буду. 😅
показати весь коментар
25.02.2025 19:36 Відповісти
Ото ж... Ви ладні ридати над щоденником Анни Франк і топтати могили мільйонів замордованих українців...
показати весь коментар
25.02.2025 19:44 Відповісти
Ні, це ви здатні воювати в інтернатах з жінкою, замість того, щоб захищати Неньку від орди. Якщо ти ********* топтати могили мільйонів замордованих євреїв, то це не означає, що я на таке здатна. Взагалі вперше зустрічаю такого божевільного, як нб.
показати весь коментар
25.02.2025 19:53 Відповісти
З логікою у вас проблеми, що типово для осіб які навчались в РФ. Ви напевно "ольгінська".
показати весь коментар
25.02.2025 20:52 Відповісти
Путінський! Досить! Набрид антисеміт своєю нудотою.
показати весь коментар
25.02.2025 20:57 Відповісти
українець єврейського походження,- жид
показати весь коментар
25.02.2025 14:37 Відповісти
А рашист будь якого походження - ПОЦ!
показати весь коментар
25.02.2025 14:46 Відповісти
Тобі видніше,хоча,якось дуже "лагодніно" Ти їх називаєш в порівняні з тією назвою,котрою їх називають захисники Неньки (3,14дар)
показати весь коментар
25.02.2025 14:50 Відповісти
Мені дійсно відніше, бо збоку завжди відніше, так "МАКСИМ БЕЗФАМИЛЬНЫЙ"?! А тобі, на жаль, окрім дзеркала нічого не можу запропонувати! До речі, запропанований тобою варіант і не кращій і не гірший, але приписувати його виключно захисникам України ти не надто добре маскуєшся бо иак само це слово використовують й рашисти відносно нас, українців, бо ненавидять нас за спротив та руйнування їх мрій завоювати нас та знищити!!!
показати весь коментар
25.02.2025 15:22 Відповісти
але приписувати його виключно захисникам України ти не надто добре маскуєшся((маєш на увазі, що й захисники України не надто добре маскуються???З боку воно видніше,і тим хто на Тебе дивиться
показати весь коментар
25.02.2025 19:03 Відповісти
Вже не більшість, а за місяць-два рудого шахрая можуть і пристрелити...
показати весь коментар
25.02.2025 14:04 Відповісти
Можете не сподіватись. Його стару сраку зараз охороняють так, що ніхто не добереться.
показати весь коментар
25.02.2025 14:19 Відповісти
Чотири чинних президента США було вбито: Авраам Лінкольн (16-й президент) - 14 квітня 1865, Джеймс Гарфілд (20-й) - 19 вересня 1881, Вільям Мак-Кінлі (25-й) - 14 вересня 1901 та Джон Кеннеді (35-й) - 22 листопада 1963.
показати весь коментар
25.02.2025 14:53 Відповісти
Близько трьох десятків замахів на президентів США відбулось за всю історію існування посади. При чому замахи були і на чинних президентів, і на колишніх, і на тих, які ще не склали присягу. Чотири чинних президента було вбито: Авраам Лінкольн (16-й президент) - 14 квітня 1865, Джеймс Гарфілд (20-й) - 19 вересня 1881, Вільям Мак-Кінлі (25-й) - 14 вересня 1901 та Джон Кеннеді (35-й) - 22 листопада 1963. Два президенти були поранені внаслідок замаху: Теодор Рузвельт (26-й) - 14 жовтня 1912 та Рональд Рейган (40-й) - 30 березня 1981. Починаючи з Річарда Ніксона кожен президент зазнавав замахів на своє життя.
показати весь коментар
25.02.2025 14:55 Відповісти
Рижий завжди заздрив ***** та його необмеженій владі. Думаєте, він не перейняв його методи , що до охорони? Він під себе всю партію слонів підклав, то ж оточити себе найвідданішими сектантами йому не буде дорого коштувати.
показати весь коментар
25.02.2025 15:03 Відповісти
Підклав АЛЕ НЕ ВСЮ, прагне стати диктатором, але не факт що це йому вдастця. До речі, він такий у Штатах не перший, бо ще Ніксон намагався отримати необмежену владу та проголошував нацистські лозунги, але "Вотергейт" чекав на нього! https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB Вотергейтський скандал
показати весь коментар
25.02.2025 15:08 Відповісти
У питанні зради України абсолютна більшість американців наразі в шоці.
показати весь коментар
25.02.2025 14:10 Відповісти
Так і є. Трампівське США - смердючій кусок прокацапського гівна.
показати весь коментар
25.02.2025 13:57 Відповісти
слово "Трампівське" тут абсолютно зайве, бо дерьмократи лише вдавали підтримку України, а насправді вели політику повільного придушення прагненя до спротиву народу України рашизьму! трампу це здалось занадто дорого та повільно, він прихільник простих рішень...
показати весь коментар
25.02.2025 14:19 Відповісти
Так як вони "вдавали" чомусь не вдавалось НЕ ВДАВАТИ іншим, тож не варто підтримувати когось приниженням інших, і нагадаю, що не має нічого простішого ніж НІЧОГО НЕ РОБИТИ, і саме цим займається Трамп використовуючи проблеми інших на користь собі замість того щоб тяжко допомогати!!! Ніколи не чув щоб "нейтральну позицію" стосовно злочину та злочинця колись називали "рішенням проблем".
показати весь коментар
25.02.2025 15:16 Відповісти
добре, спробую ще раз для тих хто у танку, у штатах що дерьмократи, що трампісти це совкодрочери які марять відновленням совка! бо був совок і не було Китаю а Америка була великою, тому повернемо совок і він нам допоможе здихатись китайців. Але тут на заваді стала якась Україна і демократи усували цю проблему повіліно та дорого а великий 3,14ідор вирішив це зробити швидко та ще й бабла на цйому зрубить
показати весь коментар
25.02.2025 16:07 Відповісти
********* ніяким чином вже не може протидіяти Китаю. Чим? 1,5% світового ВВП? Не переймайтесь фігнею. ЯО застосувати по Китаю? З якого дива б це робити кацапам? У Китайців теж є ЯО. Яким чином 80 мільйонів кацапських голодранців можуть хоч чимось допомогти або посприяти Америці в економічній конкуренції з 1,2 мільярдним Китаєм?
показати весь коментар
25.02.2025 19:36 Відповісти
це питання не за адресою, спитайте у янкі чому вони так вважають? але факт що вних фантомні болі за совком і також факт як що парашка рухне Китай візме собі Сибір і стане монстром в зрівнняні з яким штати будуть букашкою
показати весь коментар
25.02.2025 23:15 Відповісти
Це вже сталось. Відбувається масове заселення Далекого Сходу та Сибіру китайцями. Кацапки радісно виходять заміж за працьовитих і тверезих китайців, кожен з яких отримує від Китаю кошти "на облаштування". А далі "референдум" і "все ваше стало нашим"...
показати весь коментар
25.02.2025 23:44 Відповісти
Тільки надія на Європу - бо Трамп буде тормозити
показати весь коментар
25.02.2025 13:57 Відповісти
Взагалі-то, Україні та Європі треба готуватись до боротьби з раською та США.
показати весь коментар
25.02.2025 14:00 Відповісти
Після того, як трампон поставить офіційно на лічильник на 500 років Україну, він буде постачати рф все що захоче пуйло. може навіть на Україну наложити санкції. зніме всі санкції з пуйла.
заборонить Україні вимагати репарації від рф. Заборонить бити по території рф і так ділі. Все для пуйла, нічого для України.
Доказано будапештським меморандумом.

заскріньте мої слова !
показати весь коментар
25.02.2025 14:01 Відповісти
Не варто казати ГОП поки не перескочив! Поспішати з висновками стосовно того що ще не відбулось невдячна справа.
показати весь коментар
25.02.2025 15:11 Відповісти
Взагалі то - це треба було казати ще восени - коли Трамп переміг на виборах !
показати весь коментар
25.02.2025 14:03 Відповісти
Вимальовується новий союз Україна-Канада+ Західна Європа ...
отже друзі починайте вже стаорювати коалійійне військо і прораховувати всю інфраструктуру під це .
потрібно по мінімуму 5 млн людей активних військових для стримання , а з перспективою військових операцій 15 млн активних військових.
Але хто буде лідером ?
Я поки що таких не бачу а без лідера ми ніхто і ніщо
показати весь коментар
25.02.2025 14:04 Відповісти
Навіщо 5 млн щоб стримувати півтора та ще й маючи більш якісну зброю, із такою кількістю треба вже йти до Москви та палити її французькими та британськими ракетами! Тож не перебільшуй!!!
показати весь коментар
25.02.2025 15:28 Відповісти
Вірно ,мета зруйнувати московію і завододіти її копалинами а вже потім пропорційно розділити , ми заберем своє , що московія у нас вкрала, а більше нам не потрібно
показати весь коментар
25.02.2025 16:16 Відповісти
А ще краще - в умовах санкцій проти України з боку США і таємної підтримки росії з боку адміністрації Трампа.
показати весь коментар
25.02.2025 14:05 Відповісти
Якщо все саме так то який взагалі сенс підписувати із трампістами якусь угоду стосовно корисних копалин України за котрі ми все одно ніякої допомоги з боку США?! Трамп хоче заробити собі бали від електорату на тому що "повертає гроші" у Штати хоча сам не допомогав Україні у свою першу коденцію (бо надав перші Джавеліни за гроші), тому стосовно того чим Штати допомогли нам під час керівництва Байдена хай із ним і вирішує. Нехай ше вимагає від Московії чогось подібного за допомогу СРСР по ленд-лізу під час другої світової!!!
показати весь коментар
25.02.2025 14:37 Відповісти
Все просто !!! потрібно закидати тему про співпрацю США з терроризмом(країною терористом?)
показати весь коментар
25.02.2025 14:40 Відповісти
Трохи спізнились. Треба було починати рік тому.
показати весь коментар
25.02.2025 14:46 Відповісти
Краще пізно ніж ніколи - це по перше, а по друге хто ж очікував що Трамп НА СТІЛЬКИ неадекватний?! Усі бачили що він хворий на голову, але не очікували що НА СТІЛЬКИ!
показати весь коментар
25.02.2025 14:50 Відповісти
"Сподівайся на краще, але готуйся до гіршого". Золоте правило на всі часи. Європу попереджали. А тепер прийшов рудий писець.
показати весь коментар
25.02.2025 14:54 Відповісти
І як ми "підготувались" під час війни?! Обрали Зеленського при котрому армію скоротили на 40 тисяч військовослужбовців, припинили реформи у армії, зупинили розробку по ракетних програмах та модернізацію танків Т-64 як і виробництво снарядів на лініях придбаних в Південної Кореї у 2018 році, відвели війська від лінії розмежування на сході та шукали "миру" в очах )(уйла, розорили підприємства КрАЗ та "Іскра" що виробляли військову зброю, зупинили виробництва БТР та броньованих катерів через "не ту" броню і т.д!!! От же ж "підготувались"!!!
показати весь коментар
25.02.2025 15:02 Відповісти
Європі та Україні слід готуватися до боротьби з Росією і з США, - ексглава МЗС Литви Ландсбергіс так правильніше.
показати весь коментар
25.02.2025 14:53 Відповісти
Він сказав НЕ ТАК, тож не треба "МАКСИМ БЕЗФАМИЛЬНЫЙ" на кшталт Скабєєвлї приписувати іншим те чого і як вони не казали, а краще ще навчись і сам брати на себе відповідальність за ВЛАСНІ висловлювання!!!
показати весь коментар
25.02.2025 15:04 Відповісти