12568 відвідувачів онлайн

Російська агресія почалася з Криму і там закінчиться, - Сибіга

Візит Келлога до Києва

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що боротьба за звільнення Криму триває, а повернення півострова є ключовим елементом безпеки Європи.

Про це він написав у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

"За 11 років Росія перетворила український півострів на військову базу та в'язницю: замовчувала інакомислення, пригнічувала кримських татар, забороняла Меджліс, стирала українську ідентичність. Але опір ніколи не припинявся", - написав Сибіга.

Сибіга зазначив, що щодня українці та кримські татари кидають виклик окупантам, ризикуючи бути заарештованими за спротив режиму.

"Російська агресія почалася з Криму і там закінчиться. Крим повернеться до складу України. Ми ніколи не відмовимося від цієї мети. Це ключовий елемент безпеки та миру в Європі", - підкреслив міністр.

Топ коментарі
+13
СМЕРТЬ кацапским оккупантам.
показати весь коментар
26.02.2025 12:02 Відповісти
+11
Ух, які заявочки! Напевне сам воює.
показати весь коментар
26.02.2025 12:07 Відповісти
+9
бАданов каву уже пив! Тепер Сибіга в Крим зібрався.....
показати весь коментар
26.02.2025 12:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
СМЕРТЬ кацапским оккупантам.
показати весь коментар
26.02.2025 12:02 Відповісти
Відколи міністр закордонних справ підробляє гадалкою?
показати весь коментар
26.02.2025 12:03 Відповісти
Ти не віриш, що Україна поверне Крим?
показати весь коментар
26.02.2025 12:06 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
26.02.2025 12:08 Відповісти
Не при нашому поколінні. Останній шанс був в 2022, після звільнення Херсону. От тоді можна було йти на Крим, у цапів фронт сипався
показати весь коментар
26.02.2025 12:10 Відповісти
Тобто вважаєш, що теперішнє покоління буде жити при Зе...
показати весь коментар
26.02.2025 12:12 Відповісти
Близько сорока років проіснувало гдр, і в результаті що?
показати весь коментар
26.02.2025 12:24 Відповісти
уся Дойтчланд напічкана агентурой фсб
показати весь коментар
26.02.2025 12:27 Відповісти
Скаржитесь на життя??)
показати весь коментар
26.02.2025 12:29 Відповісти
не вчить мене жити, краще допоможіть матеріально
показати весь коментар
26.02.2025 14:31 Відповісти
То їдьте у Франкфурт, там мої знайомі "феесбешники" вже років тридцять як живуть, скажіть що від мене, вони вам грошенят підкинуть
показати весь коментар
26.02.2025 14:48 Відповісти
Вірити можна, вірити ніхто не забороняє. А реальний стан справ такий, що нам повернення Криму не світить як мінімум поки х..ло не складе лапки.
показати весь коментар
26.02.2025 13:18 Відповісти
Тобто по твоєму росіяни хочуть віддати Україні Крим, але путін не дає їм це зробити.
показати весь коментар
26.02.2025 14:50 Відповісти
Я написав "як мінімум". Тобто, опісля всіляке можливе, хоча й малоймовірне.
показати весь коментар
26.02.2025 16:04 Відповісти
Цей сИбіга ще тупіший за зЕленського , говорить лозунгами і ніякої конкретики .
показати весь коментар
26.02.2025 12:04 Відповісти
Шось про кримський міст вже нічого не говорять. Він жилЄц ци нежилЄц?
показати весь коментар
26.02.2025 12:04 Відповісти
міст ще не "устал" - але ЗСУ над цим працюють!
показати весь коментар
26.02.2025 12:30 Відповісти
ПоняВ!
показати весь коментар
26.02.2025 13:28 Відповісти
ігор лапін: війна з кацапами триває вже 802 роки
"Битва на Калці - Відбулась 31 травня 1223 на річці Калка, на землях ******** Донецької області, і закінчилась перемогою монголів над русько-половецьким військом. У битві загинуло кілька князів"
показати весь коментар
26.02.2025 12:05 Відповісти
Може треба виселяти нафіг те, що вони сюди навезли на місце вигнаного українського народу, бо потім знову будуть верещать "путін ввєді!"
показати весь коментар
26.02.2025 13:23 Відповісти
Про це він написав у соцмережі Х
🤮🤮🤮
показати весь коментар
26.02.2025 12:05 Відповісти
Я думаю що там вона не закінчиться, а на Донбасі, Крим буде раніше визволений просто і знищення кацапів продовжиться на Сході України!
показати весь коментар
26.02.2025 12:05 Відповісти
війна закінчиться після звільнення Курської, Брянської, Білгородської народних республік і Краснодарського краю
показати весь коментар
26.02.2025 12:35 Відповісти
Переможемо зразу як зеля родить ракетну програму з крилатими ракетами та балістикою. Дарма шо вже 3 роки просрали. І скільки ще їм треба часу не відомо. А якщо ніхто навіть і не думає клепати ракети, то шо?
показати весь коментар
26.02.2025 12:05 Відповісти
Ну дійсно...Ісак же родив Іакова...
показати весь коментар
26.02.2025 12:09 Відповісти
Дайтє єму ещо 100 днєй
показати весь коментар
26.02.2025 12:13 Відповісти
бАданов каву уже пив! Тепер Сибіга в Крим зібрався.....
показати весь коментар
26.02.2025 12:07 Відповісти
Ух, які заявочки! Напевне сам воює.
показати весь коментар
26.02.2025 12:07 Відповісти
Він часом не родич Сивохи? Сивоха, Сибіга, Кулеба? Какая разніца
показати весь коментар
26.02.2025 12:10 Відповісти
Скоріше кримінального авторитету Салохи)))
Більше схожі))
показати весь коментар
26.02.2025 12:23 Відповісти
наверно нет- обосцанным не видели
показати весь коментар
26.02.2025 12:45 Відповісти
Російська агресія почалася у москві. І тільки там вона може закінчитися.
показати весь коментар
26.02.2025 12:12 Відповісти
Зелені клоуни будуть воювати з кацапам брехливими обіцянками українцям? Це якийсь новий аналоговнєтний вид зброї?
Сибіга - Сивохо - Ссивочі.
показати весь коментар
26.02.2025 12:13 Відповісти
Хто цей потужний та незламний воїн?
показати весь коментар
26.02.2025 12:18 Відповісти
Буданофф-2
показати весь коментар
26.02.2025 12:19 Відповісти
Знову кава в криму, зелених наркош не попусаає
показати весь коментар
26.02.2025 12:22 Відповісти
Декларація

Відповідно до https://public.nazk.gov.ua/documents/32a40230-2158-4f8e-91ae-62267d5dd24e декларації, Андрій Сибіга є власником квартири (96 кв. м), гаража (33,6 кв. м) та земельної ділянки (1 200 кв. м)

На дружину Тетяну записана квартира (60 кв. м), чотири земельних ділянки (загальною площею 4 133 кв. м), три садові (дачні) будинки (загальною площею 155,1 кв. м).

Торік дружина Сибіги придбала автомобіль Ford Escape (2015 року випуску) за 310 тис. грн.

Андрій Сибіга за рік отримав 551 162 грн зарплати, дружина Тетяна - 45 035 грн.

На рахунку в банку Андрій Сибіга станом на квітень 2024 року зберігав $153 тис. та 25 тис. грн.

показати весь коментар
26.02.2025 12:27 Відповісти
Так вони знайшли в городі копалини. Між огірків. Золоту жилу.
показати весь коментар
26.02.2025 12:36 Відповісти
Так він і все вам викладе
показати весь коментар
26.02.2025 13:03 Відповісти
Так, вже через півроку Україна деокупує Крим. Але потрібна жорстка мобілізація.
показати весь коментар
26.02.2025 12:28 Відповісти
Та депортація усіх із Європи в окопи. Так?
показати весь коментар
26.02.2025 12:45 Відповісти
О як же зєлєнскАй владі хочеться сподобатись ? Вчителі хотіли 4000 баксів - отримали на стадіоні мрію. Кримчаки хочуть незалежність - тримайте її у соцмережах. Язиком молоти не мішки ворочати. Хочеш сподобатись? Автомат і звільнять Крим !
показати весь коментар
26.02.2025 12:35 Відповісти
сибига берет мажоров- прокуроров, всем по две лопаты и крым освободит
показати весь коментар
26.02.2025 12:43 Відповісти
Невже зʼявились якісь підстави надіятись? Чи чергове блабла?
показати весь коментар
26.02.2025 12:53 Відповісти
Блабла.
За 11 років виросли покоління які не бачили Української державності!! При тому що там завжди було мислення сформоване росс-"змі".
Хто піде штурмувати те кубло?
Краще вже бити мордорян в Курск.НР, так хоч щось виміняти можно.
А "наступати" на вузький перешийок , та ще й НЕ маючи переваги в снарядах, гарматах, ракетах, танках???!!! Знаючи прородну здатність їх окопуватися та ставити багато бетонованих укріплень??
показати весь коментар
26.02.2025 13:14 Відповісти
Наступати ні в якому разі. Я ще два роки тому писала тут, що якби не зелені мародери, то своїм озброєнням можна було б створити там такі умови, щоб самі розбіглися. Попередити кримських татар, потім знищити міст, а далі по черзі військові обʼєкти та іншу інфраструктуру кацапську. Вони не комплексують, перетворюючи міста в щебінь.
показати весь коментар
26.02.2025 13:35 Відповісти
И кава.
показати весь коментар
26.02.2025 13:10 Відповісти
Така важка борьба триває! Пулі свістєлі над головою!! Агенти буданги вже повсикалися - постійно Потужно п'ють каву в Ялті у схронах.
показати весь коментар
26.02.2025 13:11 Відповісти
Треба не лише слова,а дії.По Криму - з кожної доби вони зменшуються.
показати весь коментар
26.02.2025 13:52 Відповісти