10862 відвідувача онлайн
8 232 28

Закриті переговори між США та Росією в Стамбулі завершилися: тривали 6 годин, - росЗМІ

США та РФ таємно зустрічались у Швейцарії

У Стамбулі завершилися переговори між представниками США та Росії, які проходили в закритому форматі. 

Про це повідомляють російські ЗМІ, інформує Цензор.НЕТ.

За інформацією ЗМІ, перемовини тривали шість з половиною годин і проходили без участі преси.

Офіційні коментарі щодо підсумків зустрічі поки що відсутні, а склад делегацій не розголошується.

Нагадаємо, у середу, 26 лютого, Сергій Лавров повідомив, що представники Росії та Сполучених Штатів зустрінуться у Стамбулі. Вони говоритимуть, зокрема, про відновлення роботи посольств.

Топ коментарі
+19
восхищённый болгарин™
@*********
·
12 год
Россия напала на Украину.
Не Украина на россию.
Проклятая фашистская ********* россия напала на Украину.
Не наоборот.
Что ты натворил тыквенноголовое *****, что приходится повторять эту простую до ужаса истину.
Время ******* Зазеркалья.
https://x.com/i/status/1894927645412143336

Трамп не може змусити себе вимовити що рашка напала на Україну, як і його людці.
що це як не моральне потворство
показати весь коментар
27.02.2025 16:03 Відповісти
+12
Оце я розумію перемовини про мир в багаторічній війні! Як щури тихенько зібрались, про щось говорили... Хто був, про що говорили? Договорняки бариг
показати весь коментар
27.02.2025 16:10 Відповісти
+9
показати весь коментар
27.02.2025 16:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Повна жопа секретність !!!
показати весь коментар
27.02.2025 15:59 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2025 16:00 Відповісти
восхищённый болгарин™
@*********
·
12 год
Россия напала на Украину.
Не Украина на россию.
Проклятая фашистская ********* россия напала на Украину.
Не наоборот.
Что ты натворил тыквенноголовое *****, что приходится повторять эту простую до ужаса истину.
Время ******* Зазеркалья.
https://x.com/i/status/1894927645412143336

Трамп не може змусити себе вимовити що рашка напала на Україну, як і його людці.
що це як не моральне потворство
показати весь коментар
27.02.2025 16:03 Відповісти
Це доводить, що трампобидло таки справді агент фсб.
показати весь коментар
27.02.2025 16:24 Відповісти
І царіцу, і пріплод
Тайно бросіть в бєздну вод?
показати весь коментар
27.02.2025 16:07 Відповісти
похоже облом у кацапов видимо перечень хотелок столь велик и фантастичен что у США скорее всего уйдет время как в анекдоте про жирафа смысл наваленного дерьма от кацапов только через неделю.. может каццапам дали пенделя по сусалам --тому нет комментариев и такая секретность.. посмотрим переживем.. хотеть не вредно..
показати весь коментар
27.02.2025 16:09 Відповісти
Домовляються про те, як здати Украхну кацапам назавжди, але щоб трамп не був в тому виненю
показати весь коментар
27.02.2025 16:17 Відповісти
Они с таким же успехом могут "сдавать" и Луну с Марсом...главное чтобы их самих не "приняли" вы в своем уме 1 млн в Украине под ружьём и танки бронетехника ракеты да еханная Европа захлебнутся кровью океаном.. нет мы сами " сдаёмся" нет Вову ....если, что !!!!! просто повесят--- если сученышь сунутся в Украину..с промокашкой сдаёмсЮ.....
показати весь коментар
27.02.2025 16:28 Відповісти
уже полу-гужевая армия не считая первую неделю не взяла ни одного крупного города,при всем уважении к бахмуту.о какой сдачи может біть речь ,сейчас далеко не февраль март 2022)))пускай рагуляки попробуют запор захватить с их кпд это минимум года 3-4 уйдет
показати весь коментар
27.02.2025 16:34 Відповісти
раз нічого не повідомляють - значить нічого повідомляти
повний провал кацапів
кацапи просто здійснюють спам-дос-атаку США - більше нічого
ліліпутін без України - не жілєц
показати весь коментар
27.02.2025 17:14 Відповісти
Оце я розумію перемовини про мир в багаторічній війні! Як щури тихенько зібрались, про щось говорили... Хто був, про що говорили? Договорняки бариг
показати весь коментар
27.02.2025 16:10 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2025 16:10 Відповісти
Любі питання,що вони там говорили без України, Україну не цікавлять.Президент мав би це сказати Трампаксу при зустрічі,щоб він не сильно старався і не витрачав гроші американських платників податків на вояжі туристів-посадовців.
показати весь коментар
27.02.2025 16:12 Відповісти
Він це повторює весь час !
показати весь коментар
27.02.2025 16:20 Відповісти
У них, що крім України, і поговорити нема про що?
показати весь коментар
27.02.2025 17:24 Відповісти
О чем Трамп договорится с ху.лом - о добыче ископаемых на оккупированных территориях?

То что мешает Украине подать иск в международный суд о возмещении убытков?
Как Трампон пояснит своим избирателям что они нарушают международное законодательство.
показати весь коментар
27.02.2025 16:30 Відповісти
Объяснит как ни будь. Избиратели 1000 раз наблюдали как США нарушают международное законодательств. Вот несколько примеров:
Военные операции без одобрения Совета Безопасности ООН.
Экономические санкции, гражданскому населению. Например против Ирана и Кубы.
Использование беспилотников для целенаправленных убийств в странах, таких как Пакистан, Йемен и Сирия,
Заключение без суда во время войн с терроризмом, например в Гуантанамо без судебного разбирательства,
Выход США из Парижского соглашения по климату в 2017 году
Жестокое обращение с мигрантами на границе,
Сложно это всё понять.
показати весь коментар
27.02.2025 16:53 Відповісти
І так все зрозуміло - інтриги нема вже давно ! Заморозка по лінії зіткнення , невступ України в НАТО , як приз для ***** ! Україні доведеться забути про НАТО, - ТрампУ середу, 26 лютого, президент США Дональд Трамп заявив, що Україна повинна забути про членство в НАТО
показати весь коментар
27.02.2025 16:31 Відповісти
Нагородили один одного орденами за багаторічну таємну співпрацю по руйнуванню системи світового законопорядку.
показати весь коментар
27.02.2025 16:34 Відповісти
За "зачиненими дверима" домовлятися вони можуть тільки про якусь мерзотність.
Чесним немає що приховувати.
США почали розмовляти з терористами та військовими злочинцями - цей світ скочується у часі війн та терору знову.
П. С. Сподіваюсь я помиляюсь.
показати весь коментар
27.02.2025 16:48 Відповісти
США завжди розмовляють з ким завгодно , якщо думають , що матимуть з цього користь !
показати весь коментар
27.02.2025 16:57 Відповісти
Нагадайте коли ще США домовлялися з військовими злочинцями (до Трампа)?
показати весь коментар
27.02.2025 20:32 Відповісти
Весь час домовлялись з комуняками !
показати весь коментар
27.02.2025 20:46 Відповісти
США .отримали куйлове "ЦУ" .як завтра мають наіпати в лиці "зезедента" Україну і весь український народ в черговий раз .так само.ЯК В бУДАПЕШТІ.але на цей раз плюс до цього (з втратою територій,без гарантій безпеки.без корисних копалин .без відшкодування репарацій.без визнання куйла злочинцем .відмови від вступу в НАТО)Ті ж самі світові аферисти і лицемірні брехуни,котрі вирішили розірвати Україну ,і на майбутнє її знищити,як державу,черговою рашистською війною...
показати весь коментар
27.02.2025 16:55 Відповісти
Думаю, вже завтра слід чекати нових "перлів" від адміністрації і самого "Короля Всесвіту"🤗
показати весь коментар
27.02.2025 18:06 Відповісти
Лаврову хоч би вівса на доріжку дали?)
показати весь коментар
27.02.2025 19:32 Відповісти