Військовий у СЗЧ кинув гранату на територію ТЦК на Миколаївщині: його заарештували

У Вознесенському районі Миколаївської області військовослужбовець, який самовільно залишив частину, кинув гранату на територію територіального центру комплектування. Суд обрав йому запобіжний захід.
Про це повідомив Центральний районний суд Миколаєва, інформує Цензор.НЕТ.
Зазначається, що інцидент стався наприкінці лютого цього року.
"Відповідно до матеріалів клопотання, наприкінці лютого 2025 року, чоловік негативно сприймаючи діяльність територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, закинув на територію одного з ТЦК і СП Вознесенського району ручну гранату Ф-1", - йдеться у повідомленні.
Унаслідок вибуху було пошкоджено два автомобілі ТЦК. Тепер їх не можна експлуатувати.
"На судовому засіданні чоловік пояснив, що дійсно кинув гранату на територію ТЦК, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння після сварки з дружиною. Гранату виявив серед речей у своєму рюкзаку", - уточнили в суді.
Захисник заперечив проти задоволення клопотання та просив обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
"Суддя Іван Дірко ухвалив рішення застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави", - додали в суді.
- людину примусово мобілізували, може ще й знущались (вони вміють)
- мобілізований тікає в СЗЧ
- вирішує відплатити "центру примусового рекрутингу" і кидає гранату.
не те що я виправдовую чи схвалюю це.
але це наша реальність. і ТЦК треба памятати - бабло і війна скінчиться, а людське горе - ні.
не всі СЗЧ ухилянти, зрозумів? ОПшна шавка.
маю знайомих яким документи на очах порвали, приписали до ТЦК і мобілізували. потім місяцями з того вибирались. так що засунь свого язика собі в дупу і там вилизуй.