12648 відвідувачів онлайн

Кабмін виділив ГУР 1,1 млрд грн для надання грошової допомоги сім’ям загиблих

ГУР

Кабінет Міністрів виділив Головному управлінню розвідки Міністерства оборони з резервного фонду 1 млрд 115 млн гривень для надання грошової допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців.

Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, інформує Цензор.НЕТ.

"Виділено на безповоротній основі Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України з резервного фонду державного бюджету 1 млрд 115 млн 270 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців Головного управління розвідки Міністерства оборони України", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+4
Бо бувший кандидат в прЗЕденти Буданов видав "таємницю" про те що БАНКОВА знала про війну ще з 2021 року?
Й нині замінили Буданова на Коротевича з АЗОВ , котрого після 4 міс тримання 6 ТАКОГО РІВНЯ ОФІЦЕРА!!!в одиночці Лефортово віддали лічно Єрмаку в кремлівські рученята на обміні?
показати весь коментар
28.02.2025 17:48
+4
а остальні загиблі????
і чому це не робить сама держава???
ГУР красені!!! честь та повага, але всі загиблі захисники мають однаковий статус та
ними має займатися спецфонд, всіма загиблими без відмітки про підрозділ!!!
то роздайте гроші по бригадах
по батах, хай командири видають... кому захочуть
таксу виставлять, скільки коштує кожен мільйон на руки....
це якась муйня або чергова СХЕМА від влади.
показати весь коментар
28.02.2025 17:52
+2
Це справедливе рішення для сімей загиблих воїнів , безперечно!!! Але при роздачі тисячі від вови УСІМ ГРОМАДЯНАМ включаючи, як приклад для суддів Портнова в Україні з заробітками сотні тисяч грн?
показати весь коментар
28.02.2025 17:50
Коментувати
Сортувати:
Бо бувший кандидат в прЗЕденти Буданов видав "таємницю" про те що БАНКОВА знала про війну ще з 2021 року?
Й нині замінили Буданова на Коротевича з АЗОВ , котрого після 4 міс тримання 6 ТАКОГО РІВНЯ ОФІЦЕРА!!!в одиночці Лефортово віддали лічно Єрмаку в кремлівські рученята на обміні?
показати весь коментар
28.02.2025 17:48 Відповісти
Це справедливе рішення для сімей загиблих воїнів , безперечно!!! Але при роздачі тисячі від вови УСІМ ГРОМАДЯНАМ включаючи, як приклад для суддів Портнова в Україні з заробітками сотні тисяч грн?
показати весь коментар
28.02.2025 17:50 Відповісти
це Наталю вибіркове рішення!!!
у мами 5 дітей і є 1000 грн на тиждень.
вона бере 1000 і дає одній дитині.
четверо чекають поки тато принесе зарплату....
ось як воно виглядає
показати весь коментар
28.02.2025 17:56 Відповісти
перепрошую, а скільки гуровців загинуло при виконанні наказу Буданова, щоб порадувати Вову
типа захопити о. Зміїний на 9 травня, Запоріжську АЕС, нікому не потрібні рейди у Крим і т.д.? Да взагалі, Виделені гроші поділити на численість ГУР - там нікого у живих не залишилось
показати весь коментар
28.02.2025 21:40 Відповісти
Виглидає, як цинічний підкуп Буданова щоб заткнувся? Не срав на ЗЕ-Є? ЧОМУ ЗАРАЗ шмигалка Кремля=Ахмєтова=Єрмака на це відважилася ?
показати весь коментар
28.02.2025 17:52 Відповісти
вибори на носі!!!
показати весь коментар
28.02.2025 17:58 Відповісти
буданов разом із зеленським по однієї справі пойдуть: зеленський за вагнерів, буданов за знищення (підробку) документів по вагнерам. І ще декілька спільних злочинів є, но то потім, коли час прийде
показати весь коментар
28.02.2025 21:32 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2025 18:02 Відповісти
Буданов ти іспортілся . Атдихай !
ЄРМАК
показати весь коментар
28.02.2025 18:03 Відповісти
а остальні загиблі????
і чому це не робить сама держава???
ГУР красені!!! честь та повага, але всі загиблі захисники мають однаковий статус та
ними має займатися спецфонд, всіма загиблими без відмітки про підрозділ!!!
то роздайте гроші по бригадах
по батах, хай командири видають... кому захочуть
таксу виставлять, скільки коштує кожен мільйон на руки....
це якась муйня або чергова СХЕМА від влади.
показати весь коментар
28.02.2025 17:52 Відповісти
то як це роздати? де зелені тварюки -дєрьмаки, портнови, татарови, жирдяй стефанчук, слуги урода, дбр, рнбо, харчуватись будуть?
показати весь коментар
28.02.2025 17:58 Відповісти
Все облаяти та ****** лайном--девіз диванних військ.
показати весь коментар
28.02.2025 17:59 Відповісти
піди вдавись, кацапюра
показати весь коментар
28.02.2025 18:51 Відповісти
Сім'ям загиблих осіб виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 000 000 гривень.
https://legalaid.gov.ua/publikatsiyi/vyplaty-ta-pilgy-chlenam-simyi-zagyblogo-zahysnyka-chy-zahysnyczi-********/ Звідси
Якщо рахувати мільйонами, то 1115/15=74.3 виплати.
показати весь коментар
28.02.2025 18:00 Відповісти