5747 відвідувачів онлайн
22 138 179

США треба менше перейматися Путіним, - Трамп

Президент США Дональд Трамп про Путіна

Сполучені Штати повинні менше перейматися російським диктатором Володимиром Путіним.

Як інформує Цензор.НЕТ,  таку думку висловив президент США Дональд Трамп у соцмережі Truth Social.

Він зазначив, що у США є важливіші проблеми.

"Ми повинні витрачати менше часу на переживання щодо Путіна. Більше [перейматись] про міграційні злочинні угруповання, наркобаронів, вбивць та людей із психічними розладами, які потрапляють до нашої країни. Щоб не закінчити, як Європа!", - йдеться у дописі.

Нагадаємо, Кремль привітав зміни у зовнішній політиці США під керівництвом президента  Трампа, заявивши, що американська точка зору зараз "значною мірою збігається" з позицією Росії щодо геополітики.

Топ коментарі
+43
https://t.me/voynareal/110770 👏 "Fuck Trump" - Роберт Де Ніро зі сцени «Оскара»
показати весь коментар
03.03.2025 07:56
+41
показати весь коментар
03.03.2025 08:02
+33
Щодо "людей з психічними розладами" - це Трамп мав на увазі себе та Маска?
показати весь коментар
03.03.2025 08:01
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
доллар стал мировой валютой.теперь можно менять нарезанную бумагу на ценные ресурсы.америка смогла стать первой экономикой мира.сущий пустяк да?
показати весь коментар
03.03.2025 08:44 Відповісти
И как изнасилование Каддафи помогло доллару?
показати весь коментар
03.03.2025 08:46 Відповісти
якими матеріальними ресурсами вимірюється капіталізація apple, microsoft, facebook/meta, google/alphabet та openai?
показати весь коментар
03.03.2025 09:52 Відповісти
В тебе надто сильна анальна фіксація, кацап.
США стало світовою державою через те що обирало і підтримувало правильних союзників.
Згіалтований палкою терорист до них не належав.
показати весь коментар
03.03.2025 09:59 Відповісти
Були провальні, були успішні. Всяке бувало. Незмінним був авторитет та всі похідні від нього плюшки.
Ізоляціонізм в ********* світі неможливий, хіба що вас дві сотні всратих тубільців на якихось островах, як в Індійському океані, до яких просто нікому (поки що) нема діла і які використовуються для спостереження над примітивними формами людини. Світ глобальний, не буде США - за ними вже черга бажаючих порулить. Тобто 3 світова.
І поясніть тоді, як з точки зору ізоляціонізму розцінюється оголошення війни (поки що словесно-економічної) Данії, Панамі та Канаді, а також членство в НАТО. Ілі ето другоє? )
показати весь коментар
03.03.2025 09:04 Відповісти
США тільки після WW II стала супердержавою,не розореною війною як Європа і Азія,з ядерною зброєю і глобальним впливом.Були війни невдалі,Вьєтнам і Афганістан.До чого тут Каддафі,якого вбили його ж співгромадяни?
показати весь коментар
03.03.2025 09:06 Відповісти
Якщо зараз Зе почне ще вслід за Дєрмаком щось верзти про Китай америкосам, то нам в Україні тут кришка буде, бо США нас рашці швидше здадуть, ніж дозволять Китаю будувати через нас дорогу в Європу для китайського дешевого лайна. Адже війна в Україні через Китай і почалася: Януковоч в 2013 році заключив з китайцями договір про будівництво в Криму "перевалочного пункту" для їх товарів у Європу з метою повного її окучування. Звісно ні рашці, ні США це вигідно не було, тому Обама за нас не вступився, коли Путін анексував Крим і тим самим зірвав китайцям і Овочу таку вигідну "сдєлку". Ну, що тепер пазли склалися? Якщо зараз, не дай Боже, Зеля щось ляпне про допомогу Китаю, то америкоси нас тут же здадуть путіну. Бо пустити Китай у Європу - це остаточно підірвати вплив США! А Дєрмак про це вже звиздить на кожному кроці - є відео у Тікток.
показати весь коментар
03.03.2025 11:06 Відповісти
зрозумів трампель що нобель не світить...
показати весь коментар
03.03.2025 08:12 Відповісти
Зато Шнобель светит 😁
показати весь коментар
03.03.2025 08:16 Відповісти
Эти хитрый ход, рассчитанный на американского обывателя, перенести внимание на внутренние проблемы.
показати весь коментар
03.03.2025 08:13 Відповісти
А ви за 3 роки війни мову не вивчили ?
показати весь коментар
03.03.2025 08:35 Відповісти
а какая разница
показати весь коментар
03.03.2025 09:20 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2025 10:25 Відповісти
О! На побывку?
показати весь коментар
03.03.2025 10:04 Відповісти
Закарпаття коли її вже нарешті вивчить ? Хмельницький? Рівне ? Луцьк ? Ні , не те, якою вони зараз розмовляють , а саме мову ? Коли вже ?
показати весь коментар
03.03.2025 10:04 Відповісти
Step by step , пані Інна .
але писати ПСЯЧОЮ соромно
показати весь коментар
03.03.2025 10:27 Відповісти
Ще раз тебе питаю , коли ви почнете розмовляти українською , а не тількі повчати як кому жити в країні ?
показати весь коментар
03.03.2025 13:10 Відповісти
Ми з вами на ти не переходили . Але вам , кацапам , тай ще на утриманні у Німеччини , це не зрозуміло
показати весь коментар
03.03.2025 19:11 Відповісти
Це Трамп сказав? От стара деменція! І нахіба старих дідів пускати у владу? Для таких посад однозначно потрібен віковий ценз, а також обов'язковий тест на iq
показати весь коментар
03.03.2025 08:14 Відповісти

мабуть до 70 років , дальше і здоровье погане і мозгі
показати весь коментар
03.03.2025 08:34 Відповісти
Люто підтримую (має 70+).
показати весь коментар
03.03.2025 09:10 Відповісти
Краще б до 60, а таких, как трамп с вавой - после независимой медкомиссии.. А то один глаза на лоб пучит, другой своей мимикой чортиков из себя корчит.
показати весь коментар
03.03.2025 09:36 Відповісти
Чому так категорично , у мене наприклад мозгі куди ясніші чим у молодих. У мене і в голову не могло прийти голосувать за нинішніх при владі, а молодь рішила приколотись. Тож не треба. Бажаю вам дожити до мого віку і мати світлу голову.
показати весь коментар
03.03.2025 14:46 Відповісти
За вашою псевдо-логікою, якщо розглядати Віслюка, у владу також не можна пускати молодих їпанатів. Знайдіть десь зразок ідіота точно вашого віку - і картайте себе досхочу.
показати весь коментар
03.03.2025 21:31 Відповісти
І довідку від психіатра (після анонімного тестування кандидата в групі не менше ніж з 12 осіб).
показати весь коментар
03.03.2025 09:09 Відповісти
Знаєте, у часи , коли є ядерна зброя у деяких країнах , перевірка у незалежних психиатрів кандидатів на високи посади- це вже необхідність
і цю ідею треба просувати
показати весь коментар
03.03.2025 10:28 Відповісти
Для безпеці існування людства
показати весь коментар
03.03.2025 10:30 Відповісти
Щоправда, повстає питання незалежності психіатрів...
Та й проти масових психозів (комунізм, націонал-соціалізм, маоїзм etc.) психіатри безсилі...
показати весь коментар
03.03.2025 10:48 Відповісти
ПРЕЗИДЕНТ США Трумп хаотично генерує плани як звичайний пристаркуватий начальничок поліційної дільниці і навіть цЕ йому вдається дуже слабенько - оце і є його справжній максимАльний рівень, як хоча б якогось керівника..
якби не "папина-мамина подушка" й досі маленький та вередливий Донні усе своє життя "ходив би побитий, весь у зєльОнкЄ-прищах та синцях-переломах".. понавибирали..
показати весь коментар
03.03.2025 08:14 Відповісти
Та займайтеся чим хочете тільки продавайте нам зброю-атакамси і петріоти
показати весь коментар
03.03.2025 08:15 Відповісти
Не надійтеся дарма .. США за трампа не будуть нам допомагати , ні грошима , ні зброєю , ні дипломатично , бо Україна йому ворог . Хоч би на що там Зе не погоджувався , і хоч би що не підписував - на США надії нема ! І не стало її - зразу ж як тільки іржавого обрали президентом .
трамп скоріше почне допомагати кацапам . Він сам ультраправий , диктатор по натурі , і надрочує на подібних собі . Через те - все що пов'язане з демократією , в нього викликає приступи ненависті .
показати весь коментар
03.03.2025 08:35 Відповісти
Американці вже "дякують" венсам

В штаті Вермонт сотні протестувальників зірвали відпочинок віцепрезидента США Джей Ді Венса, який планував відпочити на гірськолижному курорті Sugarbush Resort. Вони оточили кортеж Венса з плакатами та вигукували образливі гасла на його адресу.

Про це повідомляє https://www.foxnews.com/politics/jd-vances-visit-vermont-ski-resort-interrupted-pro-ukraine-demonstrators-following-zelenskyy-exchange Fox News, а також низка незалежних американських ЗМІ.

Натовп протестувальників зустрів Венса, який привіз на курорт свою сім'ю. Протестувальники несли плакати з написами "Венс - зрадник, катайся на лижах у Росії", "Зеленський - герой", "Венс - зрадник", "Ненависть ніколи не зробить Америку великою", "Увесь світ спостерігає", "Зупиніть руйнування країни", "Вермонт відкидає фашизм", а також агресивно вигукували образи у бік підручного Трампа.

В результаті Венс, наляканий протестами, на вимогу Секретної служби, яка охороняє представників вищої влади США, змушений був втекти з курорту та поїхати відпочивати у "невизначене місце".
показати весь коментар
03.03.2025 08:19 Відповісти
Про людей з психічними розладами це воно про себе і про свою команду наркоманів? Не даремно цього недобитка хвалить *****
показати весь коментар
03.03.2025 08:19 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2025 08:21 Відповісти
Не хватает Такера Карлсона.
показати весь коментар
03.03.2025 08:48 Відповісти
Так Таккер фотографував.
показати весь коментар
03.03.2025 08:56 Відповісти
Він тримає фотокамеру.
показати весь коментар
03.03.2025 09:01 Відповісти
А що вони там тихенько наспівують?
Схоже на:
"Суровые годы уходят
Борьбы за свободу страны,
За ними другие приходят
- Они будут тоже трудны"
показати весь коментар
03.03.2025 09:03 Відповісти
Такої Америки світ ще не знав ,лідер світу який підіграє найбільшому світовому терористу який творить геноцид в Україні ,жаль що тебе не прикончили.
показати весь коментар
03.03.2025 08:23 Відповісти
Тупа мерзота.
показати весь коментар
03.03.2025 08:31 Відповісти
Тобто нехай гитлер захвативает краіни? Незабаром і до США добереться

ТРАМП ПРОСТО ІДІОТ
показати весь коментар
03.03.2025 08:32 Відповісти
Половина американців за Україну. І друга половина буде за Україну, якщо американцям показати відео розстрілу українських військовополонених і відео про те, як рашисти відрізають полоненим голови.
показати весь коментар
03.03.2025 08:47 Відповісти
А тим часом:
"По телебаченню США пішов масовий тиск на свідомість громадян в дусі «яка ж українська влада неспроможна». Щоб ви зрозуміли масштаби промивки мізків американців - по різних ТБ каналах одночасно виступають: радник з національної безпеки, державний секретар, директор національної розвідки і подібні. І синхронність в них не тільки в часі виступу, а в далеко не проукраїнських наративах."
показати весь коментар
03.03.2025 09:09 Відповісти
Виступи чиновників мало впливають на уми. Україна повинна вести сильні піар-акції, про Бучу тощо. Показувати фільми нон стоп. Через різні канали. на це не можна шкодувати гроші.
показати весь коментар
03.03.2025 09:39 Відповісти
Треба браті лапату, і ідті капати (азіров/кульоба)
показати весь коментар
03.03.2025 08:50 Відповісти
Х-уйло вже друган Трампона, тому США ним перейматися не треба?
показати весь коментар
03.03.2025 08:51 Відповісти
путін же сказав, що хоче миру, а Зеленський ні. Кому трамп більше повірить на слово? Звісно, такому самому м**аку-диктатору, як і він сам. Тобто путіну.
І це він до Сі з Ином ще навіть не підходив, а в них підошви черевиків теж на американські поцілунки чешуться...
показати весь коментар
03.03.2025 09:09 Відповісти
Я так розумію, це іронія. Х-уйло з Калатряном сказали, якого хочуть миру, ціною знищення України. Виходить Трампон теж хоче такого ж миру.
показати весь коментар
03.03.2025 09:15 Відповісти
Трамп - марионетка Кремля.
показати весь коментар
03.03.2025 08:52 Відповісти
Два старих пирдуна, ***** і трампон ділять світ. Трампону подобається ***** тільки по одній причині - він також хоче правити вічно, як *****. Але дарма він тужиться, американці цього не допустять, 78 років це вже вагома заявка, що трампон може і не досидіти свій президентський термін. А якщо врахувати, скільки він нажив собі ворогів за 40 днів царювання, то я-би не поставив на трампона і ломаного гроша.
А Україна і її героїчні збройні сили переживуть і без трампоновської допомоги.
показати весь коментар
03.03.2025 08:53 Відповісти
Якщо Трамп зникне, то замість нього буде Венс, а цей ще гірший цепний пес.
показати весь коментар
03.03.2025 11:15 Відповісти
Флюгер рудого на пів -градуса повернувся в інший біук .
показати весь коментар
03.03.2025 08:54 Відповісти
А Путин займається вами - рудий довбень, та його прибічники і не збирається "незвертати" на вас уваги. Він введе вас в економічний та функціональний хаос, приведе до влади негідників, розсварить з союзниками, ізолює вас від світу, замінивши світ собою і розірве разом з Кітаєм на шмаття. Рудий дурень вже працює на цей сценарій без перерви на обід.
показати весь коментар
03.03.2025 08:55 Відповісти
Дежавю! Ви праві! Апробація цього сценарію вже пройшла. Нагадайте в якому році вона почалась?
показати весь коментар
03.03.2025 09:26 Відповісти
В 1999, коли пуйло прийшло до влади.
показати весь коментар
03.03.2025 11:18 Відповісти
Скажу свою думку. Коли США тільки формувались, туди їхали сміливі, працелюбні, розумні люди, які мріяли побудувати краще майбутнє, але знали, що спочатку там буде складно, бо умови тоді були важкі. Під час Другої світової туди тікали євреї, які привезли туди свої мізки. А останні 30-40 років багато хто їдуть в пошуках легкого життя. Під час 1-2-го термінів Трампа туди додатково поїхали любителі теорій змов, антиваксери, расисти, зрадофіли. А нова жорстка міграційна політика може додатково зменшити приток мізків в країну. Трамп розставляє лояльних в усі органи влади, суди, армію. Починається трампізація Америки. Трампобобікам промивають мізки - наслідки будуть надовго. Демпартія слабка і невідомо коли повернеться. Ще показовим був випадок, як у Полякова забрали його американську компанію, бо на думку влади він був неблагонадійний для США. Ну що ж, успіхів вам переманити висококласних спеціалістів з Китаю з такою політикою. Моя думка, що США почнуть буксувати в своєму розвитку найближчі десятиліття, політика ізоляції ще більш цьому сприятиме. І це міг би бути шанс для Європи перехопити ініціативу.
показати весь коментар
03.03.2025 08:58 Відповісти
А чьо мог бы быть? - Будет !!!
показати весь коментар
03.03.2025 09:41 Відповісти
"Не дивіться вверх!"
показати весь коментар
03.03.2025 08:59 Відповісти
ВІдстоює інтереси США
показати весь коментар
03.03.2025 09:01 Відповісти
Трмп відстоює інтереси Трмпа, тільки Трмпа і нікого, крім Трмпа.
показати весь коментар
03.03.2025 09:16 Відповісти
Не, ну не поц?
показати весь коментар
03.03.2025 09:39 Відповісти
Таким счином Штаты развязали кремляди руки. Тобто , стравили Европу с каазлабадией.
показати весь коментар
03.03.2025 09:44 Відповісти
Я ж казала, що війна йому швидко набридне і він про неї просто забуде, тому що не знає, що з нею та з ****** робити.
показати весь коментар
03.03.2025 09:46 Відповісти
В чому твоя велич? Я довбо...об планетарного масштабу...
показати весь коментар
03.03.2025 09:50 Відповісти
Все на трампа бочку катят, но он верный своим словам... Сказал, шо в Украине , просто, конфликт и в 3 дне сходится , шо нет войны.
показати весь коментар
03.03.2025 09:51 Відповісти
Тільки куля може домовитися сьогодні з Трамповим Дормідонтом..
показати весь коментар
03.03.2025 09:52 Відповісти
Все жду, когда же синепальцевый к Трампу выберется? Уж у него-то и костюм завидный, и галстук есть, и даже карты. Покажет на карте откуда на Беларусь готовилось нападение, глядишь, Трамп и его полюбит. А там и Ын подтянется с Мадуро...
показати весь коментар
03.03.2025 09:54 Відповісти
Не, Ын не сможет - он на самолете не летает (это наследственное), а поезда из КНДР в Вашингтон пока не ходят.
показати весь коментар
03.03.2025 10:16 Відповісти
Воно марить розробками копалин на наших окупованих територіях. Не вірте рудій паскуді. З пуйлом давно домовився. Зеленський мішає.
показати весь коментар
03.03.2025 09:57 Відповісти
НЕОБХОДИМО БОРОТЬСЯ С ТЕМИ КТО НЕ ПРОТИВ ПОДКУПА ЧИНОВНИКОВ !)
показати весь коментар
03.03.2025 11:27 Відповісти
а чего еще вы ждали от агента КГБ трампа, завербованного в 1987 году. Колишній глава Комітету національної безпеки (КНБ) Казахстану Альнур Мусаєв стверджує, що нинішній президент США Дональд Трамп був нібито завербований радянськими спецслужбами.
Про це Мусаєв написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
За словами Мусаєва, у 1987 році він служив у 6-му управлінні Комітету державної безпеки (КДБ) Радянського Союзу.
Мусаєв стверджує, що одним із найважливіших напрямків роботи вищевказаного управління КДБ було вербування бізнесменів із західних країн.
"Саме в той рік нашим управлінням було завербовано 40-річного бізнесмена зі США Дональда Трампа", - написав Мусаєв.
Він додав, що після вербування КДБ СРСР Трамп нібито отримав псевдонім "Краснов". Об этом же говорит генерал КГБ СБУ Омельченко. Есть его видео в youtube
показати весь коментар
03.03.2025 11:28 Відповісти
таки да, час уже й трампоном зайнятися з його чудернацьким оточенням
показати весь коментар
03.03.2025 11:28 Відповісти
якийсь дивний підхід у трампа, лозунги "мейк америка грейт егеін" - це шо малось на увазі з придурком пуйлом перш за все спробувати взаємодіяти і як страус не бачити які економічні зв'язки ти, не тобою створені, руйнуєш - ну тоді більше схоже що трамп профнепригодний неадекват котрий чомусь вирішив що кругом люди з меншими розумовими здібностями ніж він сам, і що головніше що люди теж вміють рахувати гроші і бачити перспективи... хай трамп починає підшукувати собі нерухомість в ростові
показати весь коментар
03.03.2025 11:33 Відповісти
Воно навіть само собі протирічить. З одного боку каже що треба менше перейматись російським диктатором, а з іншого боку каже що Европа має більше витрачати свого ВВП на НАТО, яке є стримуючим фактором від рф. Це треба бути ембіцилом, щоб таке ляпати...
показати весь коментар
03.03.2025 11:52 Відповісти
Це курва верх цинізму "...Щоб не закінчити, як Європа!"?!!
А ніхто американцям не задав питання, що більша частина міграційної біди в Європі саме від дій США.
Амери чинять як завжди, розколотять чергову помийницю, зруйнують країну (Ірак, Сирія, Афганістан і т.д.), нічого не досягають зі своїх цілей, а потім поспіхом сідають в літаки, кинувши свої пожитки і зброю і тікають за океан.
І сидять там курви, вигадуючи момент для нової капості.
А всі ці люди їдуть не в США, бо туди потрапити проблематично, вони їдуть в Європу.
Тобто одні чудять а інші за це платять.
Гарна "...сдЄлка" нічого сказати.
Пора вже Європі порахувати збитки і виставити рахунок цьому обісцяному московськими повіями бізнес-президенту.
показати весь коментар
03.03.2025 12:02 Відповісти
Трамп вважає себе альфа-самцем планети. Другим після *****. Домовитися з ним неможливо. Він просто не чує і не бачить нічого і нікого крім ***** в віконці...
показати весь коментар
03.03.2025 12:42 Відповісти
Заблукали у степах України без "карт" і "компаса".
показати весь коментар
03.03.2025 20:14 Відповісти
Сторінка 2 з 2