5354 відвідувача онлайн

Європа ніколи не погодиться на перемир’я без гарантій безпеки для України, - глава МЗС Франції Барро

Барро каже, що варто розрізняти мирну угоду і капітуляцію

Країни Європи не можуть погодитися на перемир’я без гарантій безпеки для України, оскільки на українській лінії фронту поставлений на карту й суверенітет самої Європи.

Про це заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро заявив у своєму виступі в Сенаті під час дебатів щодо України та європейської безпеки, передає "Укрінформ", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Те, чого ми прагнемо - це принцип мирного договору в належній і правильній формі, який враховує помилки минулого, зокрема Мінських угод, коли ми мали слабкість вірити, що надавши Путіну, так би мовити, перемир'я без будь-яких гарантій безпеки, зупинимо його. Фактом є те, що це перемир'я порушувалося 20 разів і ніяк не завадило Путіну розпочати повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року", - заявив очільник зовнішньополітичного відомства Франції.

Барро наголосив, що необхідно чітко розуміти різницю між мирною угодою і угодою про капітуляцію, на яку Європа не може погодитися.

"Оскільки зараз ідеться не лише про суверенітет України, суверенітет Європи також поставлений на карту на українській лінії фронту", - наголосив французький міністр.

Глава МЗС Франції нагадав, що Путін у процесі розмов про потенційне перемир'я продовжуватиме розігрувати карту легітимності чинної влади в Україні.

"Очікується, що Путін поставить під сумнів легітимність Володимира Зеленського, який, тим не менш, є героєм війни, чия легітимність була одноголосно підтверджена українським парламентом, який представляє інтереси свого народу",- сказав Барро.

Також дипломат попросив деяких французьких депутатів не повторювати риторику Кремля, яка полягає в тому, що в усьому цьому винне НАТО та його розширення на Схід.

"НАТО - це оборонний альянс, і якщо війна в Україні почалася в 2014 році, то не тому, що НАТО наблизилося до кордонів Росії, і не тому, що НАТО намагалося просунутися на схід, а тому, що український народ був охоплений європейським прагненням, а Володимир Путін не хотів цього допустити",- сказав глава МЗС Франції.

Топ коментарі
+11
А сама Європа готова ці гарантії безпеки надати, чи вона тільки хоче про них говорити і на щось не погоджуватись?
показати весь коментар
04.03.2025 23:09 Відповісти
+7
Ну то есть, "воюйте, украинчики, мы не согласимся прекратить войну".
показати весь коментар
04.03.2025 23:35 Відповісти
+5
Так в чому проблема, давайте гарантії від себе. Це якийсь маразм, не погоджуватись без гарантій, які повинен давати хтось інший.
показати весь коментар
04.03.2025 23:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Извинись!!!
показати весь коментар
04.03.2025 23:04 Відповісти
А Трампоцу *****. У них "лубофф".

показати весь коментар
04.03.2025 23:04 Відповісти
Нова пісня про любов трампа і путіна.

https://www.youtube.com/watch?v=uCoVvnCOzDs
показати весь коментар
04.03.2025 23:26 Відповісти
Дерзаите! - а то тільки змагання в красномовстві
показати весь коментар
04.03.2025 23:05 Відповісти
Если даже будут эфемерные гарантии безопасности, то никакое перемирие подписывать нельзя. Никакие миротворцы вступать в бой с наступающей русской ордой не будут. Вот подозрительные инсайды от приближенных к ОП:
https://x.com/StaVlb/status/1897010517056872885
показати весь коментар
04.03.2025 23:06 Відповісти
А що, тепер ваша ферма ведмедчука працює разом із Маском?
показати весь коментар
04.03.2025 23:15 Відповісти
а хто планує її питати?
показати весь коментар
04.03.2025 23:07 Відповісти
Хорошо конечно, но гарантии безопасности (в чем они, никто не знает) есть только в голове Зеленского.
показати весь коментар
04.03.2025 23:07 Відповісти
А сама Європа готова ці гарантії безпеки надати, чи вона тільки хоче про них говорити і на щось не погоджуватись?
показати весь коментар
04.03.2025 23:09 Відповісти
Самий великий міф всіх часів та народів - "віра в те що США чи росія можуть знищити якусь країну".
Знущатися так - але не знищити.
Від Другої Світової США не виграла жодної війни - а лише розв'язавши війну, знущалась з країни та ганебно втікала.
росія з 1993 року не виграла жодної війни
показати весь коментар
04.03.2025 23:13 Відповісти
Ага, ага. Разрулить конфликт в Чечне это не победа? Залить золотом мятежников и добиться своей цели это не победа?
Не то что принудить к миру, убедить весь мир что Грузия агрессор это не победа?
В Сирии базы стоят, движ через них идет. Кто Францию из Африки выгнал? Под чью дудку Трамп поет? Орбан и Фицо. У кого еще столько непобед?
показати весь коментар
05.03.2025 07:39 Відповісти
Чечня це внутрішній громадянський конфлікт - як розстріл білого дому.
Грузія - суверенная держава - її ніхто не знищив.
Сирія суверенная держава - її ніхто не знищив.
Було знищено лише третій рейх - і після нього більш нікого - навпаки кількість держав подвоїлася!
показати весь коментар
05.03.2025 12:39 Відповісти
Дякуємо Франціє!!
показати весь коментар
04.03.2025 23:14 Відповісти
Барро наголосив, що необхідно чітко розуміти різницю між мирною угодою і угодою про капітуляцію, на яку Європа не може погодитися. Джерело: https://censor.net/ua/n3539278

Браво звісно, капітуляції НІ, тільки ви то тут до чого? Якщо навіть зараз пхаєте Україну знову до Трампа.
показати весь коментар
04.03.2025 23:15 Відповісти
По их хитрому плану гарантировать безпеку должна Америка. Если что Америке придется воевать с рашкой. Шах и мат Трамп.
показати весь коментар
04.03.2025 23:21 Відповісти
Ну так давайте вже нарешті гарантії безпеки, досить вже патякати по усіляким форумам і конференціям.
показати весь коментар
04.03.2025 23:15 Відповісти
"НАТО https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3914174-nato-mae-i-bude-robiti-bilse-dla-dopomogi-ukraini-gensek.html має і буде робити більше для допомоги Україні - генсек"

Шольц https://www.radiosvoboda.org/a/news-shots-yes-ssha-dopomoha-********/32810748.html закликав ЄС і США «зробити більше» для допомоги Україні

«Ми https://www.radiosvoboda.org/a/pavel-fisher-viyskova-dopomoha/33277077.html повинні швидко діяти, не роздумуючи» - чеський сенатор Павел Фішер про підтримку України

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3925374-maemo-robiti-bilse-i-svidse-borrel-zaklikav-posiliti-vijskovu-pidtrimku-ukraini.html Маємо робити більше і швидше: Боррель закликав посилити військову підтримку України

Ми повинні змусити Путіна благати про мирні переговори, - Дуда

Україна не програє. Ми повинні підтримати її в тому, щоб вона стала сильнішою, - Рютте

Науседа оприлюднив список пропозицій щодо допомоги Україні: Досить балачок - час діяти.

Рандомна вибірка заяв для вранішнього заряду потужності. Можна вживати замість кави.
показати весь коментар
04.03.2025 23:24 Відповісти
На декого діє вже як блювотні засоби 🤢🤮
показати весь коментар
04.03.2025 23:30 Відповісти
Дякуємо Франція, російських тролів в топку
показати весь коментар
04.03.2025 23:17 Відповісти
А давайте перенесем войну во Францию? Покажите как вы готовы защищать "суверенитет" Франции, Европы?
показати весь коментар
04.03.2025 23:22 Відповісти
Хорошая идея
показати весь коментар
04.03.2025 23:26 Відповісти
Так в чому проблема, давайте гарантії від себе. Це якийсь маразм, не погоджуватись без гарантій, які повинен давати хтось інший.
показати весь коментар
04.03.2025 23:26 Відповісти
Проблема в том, что Европа - это говорильня. Но даже говорить они не могут синхронно.

Гарантия должна звучать так: - Украина и РФ садятся за стол переговоров, в случае срыва, Англия, Франция, Польша, Эстония, Латвия, Литва, и кто там еще самые боевые - объявляют войну России и немедленно открывают боевые действия.

Все остальное - это слова, возможно какие-то действия, и в общем что угодно но только не гарантия.

В любом гарантийном заверении должен быть пункт "а иначе..." - без этого пустые меморандумы.
показати весь коментар
04.03.2025 23:38 Відповісти
Добавлю: готовы дать такие гарантии? Окай, будем общаться на эту тему подробнее, что как и куда.
Не готовы - значит сидите на заднице ровно и не отсвечивайте, потому что говорить красивыми лозунгами мы и без вас можем.

Ладно там споры, дискуссии и так далее. Но за три года вроде уже ясно, что вся Европа - обыкновенные балаболы, потому что если бы хотели поддержать Украину - нашли бы способы, как и сколько передать все свои ракеты, все свои снаряды и прочее. Самим нужно говорят? Ну интересно с кем собралась воевать Франция? Неужто с Испанией, Германией или Англией? Тогда разберитесь сначала у себя. А если разобрались - тогда одним росчерком пера, все ракеты что в наличии - в Украину. Че, не?

Аж противно.
показати весь коментар
04.03.2025 23:42 Відповісти
Трампона свои же и грохнут
Поцараным ухом уже не обойдется
показати весь коментар
04.03.2025 23:28 Відповісти
Сильна Європа має гарантувати свою безпеку і оборону, а також допомогти захистити Україну.

Про це заявив прем'єр-міністр Франції Франсуа Байру на початку дебатів у Національній асамблеї, присвячених ситуації в Україні та безпеці в Європі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми, європейці, сильні, але не знаємо цього, поводимося так, ніби ми слабкі", - заявив Байру.

Він наголосив, що внутрішнє виробництво в ЄС, якщо до нього додати потужності Великої Британії, більш ніж у десять разів перевищує показник Росії.

"Якщо порівнювати армії, то наші континентальні збройні сили, разом зі збройними силами Великої Британії, налічують понад 2,5 мільйона професійних солдатів, що на 25% більше, ніж у Росії. Це 3000 бойових літаків - вдвічі більше, ніж у США, і вдвічі більше, ніж у російських ВПС", - заявив він.

Байру вважає, що сильна Європа не повинна просити в інших захисту. "Якщо ми сильні, то саме ми, європейці, повинні гарантувати безпеку і оборону Європи, в першу чергу в надзвичайних ситуаціях. Ми не можемо залишити Україну беззахисною", - наголосив глава французького уряду. Джерело: https://censor.net/ua/n3539007
показати весь коментар
04.03.2025 23:31 Відповісти
Ну то есть, "воюйте, украинчики, мы не согласимся прекратить войну".
показати весь коментар
04.03.2025 23:35 Відповісти
Ржавый, вот тебе х*р в дупу, шоб голова не падала)))
показати весь коментар
04.03.2025 23:42 Відповісти
Молода команда ідіотів Макрона.
показати весь коментар
05.03.2025 00:47 Відповісти
Патужна. Только кто вас будет спрашивать