10725 відвідувачів онлайн

Якщо США хочуть тарифної чи будь-якої іншої війни, то Китай готовий боротися до кінця, - посольство

Китай зробив заяву про торгову війну зі США

У Китаї відреагували на тарифні погрози США.

Про це йдеться у повідомленні посольства в X, інформує Цензор.НЕТ.

"Якщо війна - це те, чого хочуть США, хай то тарифна війна, торгова чи будь-який інший тип війни, ми готові боротися до кінця", - йдеться в повідомленні.

Речник МЗС Китаю вважає, що проблема фентанілу є надуманим приводом для підвищення мит США на китайський імпорт. 

"Залякати нас не вдасться. Залякування на нас не діє. Тиск, примус чи погрози - це неправильний спосіб поводження з Китаєм. Той, хто застосовує максимальний тиск на Китай, прораховується та вибирає не того хлопця. Якщо США справді хочуть розв'язати проблему фентанілу, то правильним рішенням буде проконсультуватися з Китаєм, ставлячись один до одного як до рівних", - сказав він.

Із 4 березня набули чинності нові 25% мита президента США Дональда Трампа на імпорт з Мексики та Канади, а також подвоєння мит на китайські товари до 20%.

Китай зробив заяву про торгову війну зі США
Китай зробив заяву про торгову війну зі США

Топ коментарі
+32
ніколи не думав що підтримую китай в суперечці з рудим ******
показати весь коментар
05.03.2025 08:46 Відповісти
+24
Ну що Тампон допригався? І чомусь я думаю що цю війну скоріше переживе Китай чим сша. Їдь Тампон до Сі проси вибачення і укладай угоду доки не пізно. А потім поїдеш до Кіма смоктати і йому члена щоб зробити америку великою.
показати весь коментар
05.03.2025 08:52 Відповісти
+23
Зверніть увагу як Китай розкусив натуру рудого ідіота, і дав правильну відповідь. От саме такий тон на кретина подіє - він зараз же скаже, що не памятає про мито для Китаю.
показати весь коментар
05.03.2025 08:51 Відповісти

Завантаження...