9119 відвідувачів онлайн

Трамп похвалив Маска у Конгресі: "Ти дуже важко працюєш. Ми цінуємо"

Трамп похвалив Маска

Президент США Дональд Трамп під час сьогоднішнього виступу у Конгресі США похвалив американського мільярдера та очільника департаменту ефективності уряду США  Ілона Маска та його скандальні "чистки".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на NV.

Трамп заявив, що Маск та його DOGE, Департамент ефективності уряду, нібито виявили "шахрайства на сотні мільярдів доларів". Втім, за даними АР, Трамп значно перебільшив ці "досягнення", адже чимало скасованих відомством Маска контрактів уже були повністю оплачені, тобто уряд нічого при цьому не заощадив. Окрім того, ініційовані Маском звільнення державних працівників та закриття численних структур спровокували численні протести у США.

Утім, це не завадило Трампу публічно вшанувати Маска у промові в Конгресі: "Дякую, Ілоне. Ти дуже важко працюєш...Ми це цінуємо".

При цьому Маск був присутній у залі Конгресу, одягнений більш офіційно, аніж зазвичай: у темному костюмі з синьою краваткою, а не в чорній футболці з написом "технічна підтримка", як здебільшого. Він піднявся, коли республіканці "винагородили" його оплесками. Демократи натомість тримали таблички з написом "Маск краде". Однак Трамп сказав, що "всі тут (у залі Конгресу. - Ред.)" цінують зусилля Маска - включаючи демократів, які нібито "не хочуть цього визнавати".

Нагадаємо, напередодні Маск заявив, що Зеленський прагне "вічної війни" та "нескінченної м’ясорубки". Раніше Маск також пояснив, чому змінилося його ставлення до України.

Топ коментарі
+14
Чому не злились в єдиному міцному засосі.
показати весь коментар
05.03.2025 10:45 Відповісти
+6
Хоча б не надірвався
показати весь коментар
05.03.2025 10:48 Відповісти
+6
Стахановец)
показати весь коментар
05.03.2025 10:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чому не злились в єдиному міцному засосі.
показати весь коментар
05.03.2025 10:45 Відповісти
Опісля вручення орденів
показати весь коментар
05.03.2025 11:01 Відповісти
Як у фільмі Тіла… знай тебе *******
показати весь коментар
05.03.2025 10:45 Відповісти
Хоча б не надірвався
показати весь коментар
05.03.2025 10:48 Відповісти
Ми цінуємо - звучить якось віддалено - немовби Маск на Алясці мінерали добуває
показати весь коментар
05.03.2025 11:00 Відповісти
"Титан" Маскатлант трима на плечах небесну твердь, щоб по ній літали його супутники...
не інакше
показати весь коментар
05.03.2025 12:52 Відповісти
Олігархія ще гірше чим в Україні - в нас такого не було щоб у ВР президент хвалив Коломойського
показати весь коментар
05.03.2025 10:49 Відповісти
а те, щоб олігархи напряму плитили десятки мільйонів баксів президентам через фейкові судові позови? як вам таке?
показати весь коментар
05.03.2025 10:52 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2025 10:49 Відповісти
від тяжкої праці геморой на сраці...
показати весь коментар
05.03.2025 10:49 Відповісти
Завтра він путіна буде хвалити, що той важко працює.
показати весь коментар
05.03.2025 10:50 Відповісти
Та він ***** хвалив ще в 2018 році у Гельсінкі.
показати весь коментар
05.03.2025 10:55 Відповісти
До них можна відноситись по різному. Мені особисто на обох чхати. Колись ми були (а може й зараз є?) космічною державою. Пропоную перестати змагатися у поливанні когось брудом. То є найлегше. Можливо нам під силу створити щось на зразок старлінка, запустити супутники і працювати з інтернетом? З радістю вислухаю думки з цього приводу.
показати весь коментар
05.03.2025 10:50 Відповісти
вже є супутник. притула не дасть збрехати.
показати весь коментар
05.03.2025 11:06 Відповісти
Згадайте тяжку долю «Січ-2-30».
показати весь коментар
05.03.2025 11:08 Відповісти
Тоді зрозуміло, чому у нас такі справи. Максимум - то щось попросити (хоча би не вимагати!). А як не дадуть - ****** брудом, в кого просили. Самим зробити - ні (тому що то важко, довго і дорого). То є дуже погана стратегія.
показати весь коментар
05.03.2025 11:19 Відповісти
Так, обливати брудом ми навчилися...
показати весь коментар
05.03.2025 11:35 Відповісти
Стахановец)
показати весь коментар
05.03.2025 10:50 Відповісти
Зіганути не забув?
показати весь коментар
05.03.2025 10:51 Відповісти
Оце так ,,парочка"- схиблений бабуїн з шизофреніком!!!
показати весь коментар
05.03.2025 10:52 Відповісти
Пише пости в Твіттері 24/7, ох і важка робота.
показати весь коментар
05.03.2025 10:53 Відповісти
Ага. Смокчіть один одному пока американська економіка летить в прірву
показати весь коментар
05.03.2025 10:54 Відповісти
З початку прочитав:
Трамп поховав Маска у
такий облом...
показати весь коментар
05.03.2025 10:58 Відповісти
И дал ему нюхнуть кокса..
показати весь коментар
05.03.2025 11:01 Відповісти
Хоть би не вчинив, отой муск, та прикрого самогубства, від передозування на роботі…
Геть, аж охляв, розганяючи Держ Структури!
показати весь коментар
05.03.2025 11:01 Відповісти
До влади США прийшли хамовиті провокатори популусти нарциси.
показати весь коментар
05.03.2025 11:05 Відповісти
"Пєтушка хваліт пєтуха за то, что хваліт он пєтушку." (с)
показати весь коментар
05.03.2025 11:07 Відповісти
За що Маск потягав Дональда за щічку та похвалив рудого за його бурну діяльність.
показати весь коментар
05.03.2025 11:09 Відповісти
Нюхнул, бухнул, поспал и... День прошел. Да, тяжко😂😂😂
показати весь коментар
05.03.2025 11:11 Відповісти
Горе від разуму...
показати весь коментар
05.03.2025 11:42 Відповісти
14 дітей !!! Звичайно.
показати весь коментар
05.03.2025 11:48 Відповісти
Пашет, как луноход, особенно после очередной дозы.
показати весь коментар
05.03.2025 12:18 Відповісти
повна версія: «Ти дуже важко працюєш на колінах під столом в путіна. Ми цінуємо твій досвід бо нам скоро його переймати»