На Сумщині війська РФ намагаються перерізати логістичні шляхи до Курської області, - ДПСУ

Російські війська намагаються перерізати логістичні шляхи на Сумщині, щоб унеможливити постачання необхідних засобів нашим воїнам у межах Курської області.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.
"Ворог по лінії кордону намагається заходити невеликими групами для того, щоб накопичитися на нашій території. І це такий фланг території, де Сили оборони ведуть операцію в межах Курської області. Ціль ворога, швидше за все, перерізати логістичні шляхи для того, щоб унеможливити постачання необхідних засобів нашим воїнам по той бік кордону у межах Курщини", - розповів він.
За його словами, ворогу не вдається здійснити свої плани на Сумщині.
"Сили оборони, а це підрозділи і Збройних сил, і Держприкордонслужби, роблять усе можливе, щоб не дозволити ворогу, по-перше, перейти наш кордон, а по-друге, закріпитися на цій території для того, щоб розвивати зону активних бойових дій на нашій території", - додав Демченко.
і можу сказати, що нікуя не можу сказати.
бо там кращі бригади, бо там наші люди....
ну якби захопили АЕС, булоб логічно,
а так просто зайти, бо там не було військ.......
при перемовинах, основна вимога *****, звільнити курщину
друга, вже озвучена конякою,
чотири області та крим, належать рф по їх конституції, крапка
остальна частина України має бути зачищена від нацистів, крапка.
сша, підігрують *****, ФАКТ, *****.
що далі????зк буде бити підарів тим чим грав на роялі????