8783 відвідувача онлайн

Україна отримувала від партнерів 80% розвідданих, - Politicо

Що буде після того як США припинили передавати розвіддані Україні

80% розвідувальних даних Україна отримувала від партнерів, переважно від США.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це  Politico із посиланням на джерела.

Станом на середу українські збройні сили все ще отримували деякі розвідувальні дані від партнерів, але не уточнюється від яких саме країн. Джерело видання заявило, що 80% розвідувальної інформації Україна отримує від країн-союзників, в основному від Сполучених Штатів.

"Це неминуче стане величезною невдачею для українців, я не думаю, що це можна заперечувати. Британці спробують заповнити цю прогалину. У нас є пости прослуховування на RAF Akrotiri, який є суверенним, у нас є польоти Rivet Joint у цьому районі. Але, очевидно, у нас немає всіх тих можливостей, які є в американців, і є речі, які просто неможливо замінити", - сказав генеральний директор Istok Associates Limited Ніл Барнетт.

Водночас інші джерела видання повідомляють, що Україна стала менше залежати від американських систем озброєння, ніж на початку війни. Адже до 40% зброї, використовуваної на фронтах, вироблено в Україні.

Призупинення допомоги США

Зранку 4 березня стало відомо, що президент США Дональд Трамп розпорядився поставити на паузу всю американську військову допомогу Україні, аби змусити Київ продемонструвати "добросовісну відданість" миру.

Один з американських чиновників у коментарі CNN зазначив, що наслідки призупинення наданні військової допомоги з боку США Україна відчує через деякий час. Можливо, кілька днів або тижнів. Проте як тільки запаси зброї та озброєння почнуть вичерпуватися, на країну чекатимуть серйозні наслідки.

Як повідомив журналіст Остап Яриш, рішення США призупинити допомогу Україні перш за все вплине на поставку ракет до ППО та боєприпасів до HIMARS та артилерії.

Топ коментарі
+13
Це піздєц....зате в когось рейтинг підріс....
показати весь коментар
06.03.2025 11:29 Відповісти
+8
Де "Супутник Притули"? вн хоть існує?
показати весь коментар
06.03.2025 11:32 Відповісти
+7
рейтінг для зелені це головне. але Україна йому заважає, бо в нашій країні є опозиція з Порошенком.
показати весь коментар
06.03.2025 11:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це піздєц....зате в когось рейтинг підріс....
показати весь коментар
06.03.2025 11:29 Відповісти
Підріс хіба що пеніс, та й то ненадовго!
показати весь коментар
06.03.2025 11:33 Відповісти
І?Я все прирівнюю на себе-поки зе "порозумнішає","одумається","нарід його образумить" де буде моя сімя?В іміграції,чи під окупацією чи ...в землі?Час...ми втрачаємо час ха який ох як дорого платимо...
показати весь коментар
06.03.2025 13:03 Відповісти
рейтінг для зелені це головне. але Україна йому заважає, бо в нашій країні є опозиція з Порошенком.
показати весь коментар
06.03.2025 11:34 Відповісти
З нього така сама опозиція, як із промокашки скрипаль.
показати весь коментар
06.03.2025 11:38 Відповісти
Жертва великого зомбофону, давай ще з Пороха додушим , щоб взагалі зброї у ЗСУ не було. Які ж ви ,гниль зелена, антиукраїнці
показати весь коментар
06.03.2025 11:41 Відповісти
Ani pakusani vrusom - ruski !
показати весь коментар
06.03.2025 12:01 Відповісти
virusom
показати весь коментар
06.03.2025 12:02 Відповісти
rusom
показати весь коментар
06.03.2025 12:11 Відповісти
Так,в любому питанні чи проблемі потрібно визначити приоритети та мету,в зе пріоритет-владе,мета-гроші.В Пороха чомусь пріоритетом було верховенство права,тому він на виборах у 19 р боровся чесно в програв чесно.Правда Аорох програв вибори а українці мвйбутнє
показати весь коментар
06.03.2025 13:41 Відповісти
Де "Супутник Притули"? вн хоть існує?
показати весь коментар
06.03.2025 11:32 Відповісти
Щось не видно а ні притули, а ні його супутника!
показати весь коментар
06.03.2025 11:34 Відповісти
Щось не видно а ні притули, а ні його супутника! але немає і грошей, які збирали на супутник.
показати весь коментар
06.03.2025 14:43 Відповісти
на днях ціла стаття вийшла з детальним розжовуванням.
ви на якій планеті були?
показати весь коментар
06.03.2025 11:36 Відповісти
https://epravda.com.ua/oborona/yak-pracyuye-narodniy-suputnik-novi-detali-ta-foto-803930/ нова стаття про супутники.
показати весь коментар
06.03.2025 11:51 Відповісти
Трамп завжди казав і своїми діями ще до другого президентства призупинив допомогу. До чого тут чийсь рейтинг?
показати весь коментар
06.03.2025 11:34 Відповісти
Казав, що не хоче допомагати.
показати весь коментар
06.03.2025 11:35 Відповісти
Ну і хто вб...ивця України разом із путлєром?
Жодної різниці між ними
показати весь коментар
06.03.2025 11:36 Відповісти
Полякуйте криворагульному вибл*дку, що тепер без них залишилися. В нормальній країні він би був арештований за держзраду і навмисний геноцид власного народу і страчений, як Чаушеску. Але в нас недонація скота та терпіл, які сраку йому вилизують. Кончені дегенерати.
показати весь коментар
06.03.2025 11:40 Відповісти
показати весь коментар
06.03.2025 11:44 Відповісти
Трамп-бите вухо разом з венсом, серійному убивці Українців прутіну, і свою рідню здадуть, як він накаже! Усьо ж, па дамашнєму?!
Патрушев, дав команду у статті ЗМІ, розрахуватися трампу старому, за допомогу на виборах, от він і перекрив надання допомоги Україні!
А тітка, з прес-служби Білого дому, меле якусь дурню, для респів, щоб вони не гундосили нічого лишнього і сиділи на стільцях смирно!
показати весь коментар
06.03.2025 11:51 Відповісти
У нас є СБУ зі своєю розвідкою, служба зовнішньої розвідки, ГУР. Мало? Чим вони займаються? Про ГУР ясно, у них задачі всього дві:
1. Спростовувати те, що натриндів Буданов.
2. Робити листи для виїзду корупціонерів закордон.

СБУ ясно чим займається, журналістів теж треба контролювати. А цікаво чим займається служба зовнішньої розвідки?
показати весь коментар
06.03.2025 12:16 Відповісти
притула, супутник, 600 міліонів баксів... сбу в долі? Знак питання доречний? ДБР теж пі...уй?
показати весь коментар
06.03.2025 12:52 Відповісти
Мені подобається, як у нас люди нв віру сприймають передруківки з західних СМІ. Наче вони остання інстанція яка все 100% знає )))
показати весь коментар
06.03.2025 15:40 Відповісти