7798 відвідувачів онлайн

Пєсков підтримав слова Рубіо щодо проксі-війни між РФ та США: Ми неодноразово про це говорили

пєсков про проксі-війну в Україні

У Росії підтримали висловлювання держсекретаря США Марко Рубіо, який назвав бойові дії в Україні проксі-війною між Росією та Сполученими Штатами.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на російський "Інтерфакс", про це заявив спікер російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

"Ми можемо і хочемо з цим погодитися, і ми погоджуємося з цим. Так і є. Про це неодноразово говорили ми. Ми говорили, що це, власне, конфлікт Росії і колективного Заходу, а головною країною колективного Заходу є США", - заявив Пєсков.

Він додав, що "це абсолютно співзвучно з тією позицією, яку неодноразово висловлював і наш президент, і міністр закордонних справ, і ми про це неодноразово говорили.

Крім того, Пєсков заявив, що Кремль згоден із тим, що "настав час зупинити цей конфлікт і цю війну".

Нагадаємо, раніше держсекретар США Марко Рубіо назвав бойові дії в Україні проксі-війною між ядерними державами - Сполученими Штатами, які допомагають Україні, та Росією.

Топ коментарі
+28
Вот только США на войну не пришли...
показати весь коментар
06.03.2025 13:01 Відповісти
+17
І дали українцям дві палки проти ракет і кабів РФ, так щоб не дай Бог Україна не перемогла...
показати весь коментар
06.03.2025 13:06 Відповісти
+16
Коли вже вони поцілуються,у "засос",привселюдно?
показати весь коментар
06.03.2025 13:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вот только США на войну не пришли...
показати весь коментар
06.03.2025 13:01 Відповісти
І дали українцям дві палки проти ракет і кабів РФ, так щоб не дай Бог Україна не перемогла...
показати весь коментар
06.03.2025 13:06 Відповісти
Байден не ставив собі за ціль перемогу України, - Time Джерело: https://censor.net/ua/n3531129
Допомога Україні, була потрібна лише для того, щоб Україна нанесла максимальну шкоду РФ, щоб остання не могла далі воювати з НАТО, параметри перемоги, "підтримки" і цілей у війні були завжди максимально розмиті. А на то скільки людей померло і ще помре з нашого боку всім наплювати і не факт, що ці всі смерті в конечному результаті збережуть нашу державу.
показати весь коментар
06.03.2025 13:09 Відповісти
я все більше переконуюсь, що для США ми розмінна монета, яку з легкістю злиють пуйлу, для досягнення своїх геополітичних цілей в інших регіонах
показати весь коментар
06.03.2025 13:12 Відповісти
Правильно Байден поганий а Трамп навпаки лише хоче миру!
показати весь коментар
06.03.2025 19:05 Відповісти
Зато НЄУЛОВІМИЙ ДАК тРампакс- просто не прийшов на війну((. Таких друзєй - за геніталії і в музєй. АНІ всєх пабєділі((
показати весь коментар
06.03.2025 13:46 Відповісти
А куди їм іти, якщо вже рашка перемогла. Чи ви може не помітили, що трампакс виконує всі хатєлкі кремля і додавлює Україну?
показати весь коментар
06.03.2025 13:13 Відповісти
Тому я геть не розумію для чого нам потрібні в переговорах США, щоб здати Україну пуйлу, Зе і без США може це зробити...
ЗЕ змушують погодитись на умови "миру"-капітуляції, які намалював для України пуйло і намагається їх впихнути Україні силами невєбенного миротворця Трампа...
Ніяких розмов з США і трампом взагалі не має більше бути..., США нічого не вирішують і нічого по суті нам не можуть гарантувати..., а просто хочуть нас злити пуйлу і поставити собі галочку великих миротворців... в даному випадку єдиний реальний варіант, потрібно брати посередником Китай і домовлятись про мир..., яким він буде хто зна..., але сподіватись на допомогу Заходу марно... одні хочуть нас злити, інші даючи нам дві копійки (збою яка нам не дає суттєвої переваги на полі бою) щоб війна тривала безконечно бо наступні вони, жоден з цих варіантів нам не підходить...
Домовляючись з Китаєм так само запропонувати половину копалин і 20% збіжжя, пільгові умови для китайських компаній, за протекторат перед РФ і збереження суверенітету України під китайські "гарантії миру", Китай єдина країна яка тримає пуйла за яйця і може реально на нього повпливати.
показати весь коментар
06.03.2025 13:15 Відповісти


"Китаю віддати половину копалин і 20% збіжжя, пільгові умови для китайських компаній..."

В одному колгоспі на поля напав довгоносик. Зжер вже 20% врожаю, просувається ланами далі... Скликав голова колгоспу загальні збори. Питає: "мудрий нарід, які будуть пропозиції щодо боротьби із довгоносиком?". Затихли всі, думку гадають... Аж тут вскакує один колгоспник: "А давайте проти довгоносика біологічну зброю застосуємо - сарану на поля запустимо! Сарана швиденько все з'їсть, і клятий довгоносик з голоду здохне!"
показати весь коментар
06.03.2025 13:53 Відповісти
Китай теж нам ворог.він допомогає рашці..Їх запустишь.як тарганів.не виженеш
показати весь коментар
06.03.2025 14:14 Відповісти
Рубіо знаишов однодумця
показати весь коментар
06.03.2025 13:01 Відповісти
Коли вже вони поцілуються,у "засос",привселюдно?
показати весь коментар
06.03.2025 13:03 Відповісти
Привселюдно русня обосцала уже трампистов,зачем с ними целоваться?
показати весь коментар
06.03.2025 13:04 Відповісти
На G8
показати весь коментар
06.03.2025 13:15 Відповісти
На G8 кацапів не пустять,там консенсус потрібен.
показати весь коментар
06.03.2025 13:50 Відповісти
Та дай Бог, щоб так було.
показати весь коментар
06.03.2025 14:07 Відповісти
Ну, зараз рашисти знайшли собі портянки в зоряно-смугастих кольорах
показати весь коментар
06.03.2025 13:03 Відповісти
Який консенсус. Коли одруження?
показати весь коментар
06.03.2025 13:04 Відповісти
Дивно. Якщо це війна США з рашистами - то хіба США згодна її програти?
Оце так "велич Америки"...
показати весь коментар
06.03.2025 13:06 Відповісти
А хто сказав що США її програє? На території США війни немає, її території не окуповані, американці крім добровольців на цій війні не гинуть.
показати весь коментар
06.03.2025 13:11 Відповісти
А для чого вести війну коли влада кремлівська вже там сидить?
показати весь коментар
06.03.2025 13:17 Відповісти
Проксі-війна це схоже на те, як промоутер виставляє від себе бійця на ринг. У термінах проксі-війни Україна - боєць від США проти рашки (підкреслюю - це не моя думка, це обговорення того, що тупанув Рубіо). Якщо програє Україна - автоматично програють США. Байден і його адміністрація ретельно відмежовувалися від цієї війни, а трампісти починають асоціювати США з цією війною в термінах проксі. Не дуже розумні люди...
показати весь коментар
06.03.2025 13:20 Відповісти
піськін і рубіо, в мене питання, якщо болота воюють з штатами, то якого біса кацапи роблять на українській землі? В США 50 штатів у тебе сибір, вам що мало землі для міжусобної війни?
показати весь коментар
06.03.2025 13:44 Відповісти
Насправді це прекрасне питання. А відповідь не така проста. Територія ******** України має найвищий коефіцієнт транзитності - той, хто контролює Україну - контролює більшу частину Євроазіатських логістичних сполучень. Грубо кажучи, територія України (окрім великої кількості корисних копалин) це ще й стратегічна висота - за нашу територія усі сусіди дерлися тисячі років. Звідси і вікова нездійсненна туга українців за тихою хатою - доля примусила народитися на шаленому перехресті. Монголи, поляки, литовці, кацапи, татари, румуни, німці, французи, чехи, угорці, італійці, турки, словаки - усі час від часу товклися тут. Навіть битва шведів з російськими військами - під Полтавою - де шведи, де Петербург, де Полтава. За територію України дерлися, деруться і будуть дертися ...
показати весь коментар
06.03.2025 13:52 Відповісти
Повністю з Вами згоден, хоча питання і було риторичним. Тому ми і не переможні, бо весь час з кимось воюємо, зі сходом, заходом, півднем та північчю. Всім щось від нас завжди потрібно, вже не один вік!
показати весь коментар
06.03.2025 15:49 Відповісти
Та ми вже зрозуміли, що ця адміністрація є проксі-носієм ваших гівняних наративів.

показати весь коментар
06.03.2025 13:07 Відповісти
Тактика федерастов подхваливать США....
показати весь коментар
06.03.2025 13:07 Відповісти
На месте Зе я бы тоже подхваливал США. и трампона...

Но на переговорах выдвигал бы свои условия. А ЗЕ делает наоборот, он публично говорит и противится, надо быть хитрее своего врага.
показати весь коментар
06.03.2025 13:10 Відповісти
"...Но на переговорах выдвигал бы свои условия."
При цьому вправний переговорник зробить так, що Трмп буде вважати ці умови своїми.
показати весь коментар
06.03.2025 14:00 Відповісти
"на місці зe "вічний народ'' має звичку дякувати тоді, коли зміг наїба%и, а він ще не зміг
показати весь коментар
06.03.2025 14:33 Відповісти
Адін нарот воюєт з натой? Українці дуже хотять стати мордвой, тувинцями, якутами, мокшею та башкірами, топто рускімі, але це америка недає воздєднатися...
показати весь коментар
06.03.2025 13:10 Відповісти
Тут больше проблема .
Оказалось что ООН, НАТО, ОБСЕ и прочие - это просто бесполезные импотенты
показати весь коментар
06.03.2025 13:11 Відповісти
вы проигали...
показати весь коментар
06.03.2025 13:14 Відповісти
Правильно ли я понял со слов Рубио, что США хочет нести солидарную ответственность с РФ за разрушения и убийства в Украине ?
показати весь коментар
06.03.2025 13:25 Відповісти
Значить війна між кацапнею та США, а вбивають та розрушають міста українців. Це *** наука нам на всі прийдешні покоління. Дасть Бог все скінчиться то в подальшому треба розраховувати тільки на себе. Пішли нахер всі бюргери та макдаки. У нас є богом дана земля, є талановиті та працьовиті люди. Знищити всю корупційну 3,14здоту шо окупувала владу та будувати свою економіку, зброю та армію.
показати весь коментар
06.03.2025 13:35 Відповісти
І ядерних бомб з пару сотень ракет!!!
показати весь коментар
06.03.2025 13:44 Відповісти
Ну це само собою... І хер положити на всякі санкції. Он ми сміємось з північної кореї, а пупс хер ложив та зробив ЯЗ.
показати весь коментар
06.03.2025 13:47 Відповісти
Рубіо хочет корочку УБД? Типу "воював" на вашингтонському напрямку? ****...
показати весь коментар
06.03.2025 13:38 Відповісти
показати весь коментар
06.03.2025 13:42 Відповісти
Але довбанути по США сцикотно, так, піськове?
показати весь коментар
06.03.2025 13:49 Відповісти
Чума на вас обох!
показати весь коментар
06.03.2025 14:00 Відповісти
ДВА ПРОКСІ ДЕБІЛИ .ЯКІ ВЕДУТЬ ВІЙНУ ПРОТИ УКРАЇНИ І ЇЇ НАРОДУ.АЛЕ НА КАМЕРУ ОБА НЕГІДНИКИ ВОЮЮТЬ ОДИН З ОДНИМ...СОБАЧІ ДІТИ
показати весь коментар
06.03.2025 14:08 Відповісти
Думаю, тепер ***** нагородить Рубіо орденом Шуріка Невського. Той теж був неабияким зрадником...
показати весь коментар
06.03.2025 14:11 Відповісти
Надо кацапию в месте с пиндосией послать на йух !
Пусть воюют между собой на своих территориях, а то Украину сделали полигоном, твари …
показати весь коментар
06.03.2025 14:27 Відповісти
Американцы ещё и водички на пропагандистскую мельницу русских полили на официальном уровне. Нет слов, одни матюки . . .

Интересно, я когда-нибудь доживу до суда над Трампом и членами его команды за государственную измену США ?
показати весь коментар
06.03.2025 16:24 Відповісти
Так зачем остановка, начинайте бомбить белый дом, овальный кабинет , раз Америка признаёт, что это она воюет с вами, флаг вам в руки и жрите друг друга!
показати весь коментар
06.03.2025 17:33 Відповісти