4720 відвідувачів онлайн

В Росії злетіли 4 бомбардувальники Ту-95мс, - моніторингові канали

Ту-95

Росіяни підняли в повітря щонайменше 4 стратегічних бомбардувальники Ту-95мс.

Про це пише телеграм-канал monitoring, передає Цензор.НЕТ.

"Зафіксовано зліт щонайменше 4 бортів Ту-95мс з аеродрому "Оленья". Вихід на пусковий рубіж в р-ні Енгельса орієнтовно відбудеться о 02:50", - йдеться в повідомленні.

Крім того, росіяни атакують Україну "шахедами".

Топ коментарі
+8
зараз разом з трампом будуть примушувати нас до миру.
показати весь коментар
07.03.2025 01:01 Відповісти
+4
трамп якраз казав про неймовірний прогрес переговорів за 2 дні. Потужний результат, потужний переговірник
показати весь коментар
07.03.2025 01:33 Відповісти
+3
Сказали-ж взлетіли, тобто працює.. Вас не зачепить, не переймайтесь.
показати весь коментар
07.03.2025 01:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А космічне оповіщення в Україні спрацювало чи справді мертве?
показати весь коментар
07.03.2025 00:53 Відповісти
Сказали-ж взлетіли, тобто працює.. Вас не зачепить, не переймайтесь.
показати весь коментар
07.03.2025 01:14 Відповісти
а что - только у США спутники и антенны есть? были бы мозги, то вместо хатынок закордоном у "успешных" и "эффективных" менеджеров, руководителей государства и прикорытных физиономий - и у нас бы были.
показати весь коментар
07.03.2025 01:24 Відповісти
зараз разом з трампом будуть примушувати нас до миру.
показати весь коментар
07.03.2025 01:01 Відповісти
Трамп-бите вухо, у взаємодії з убивцею-*******,примушують Українців до миру, через їх капітуляцію, московитам окупантам!
Дивний вибір у Американців…
показати весь коментар
07.03.2025 01:09 Відповісти
трамп якраз казав про неймовірний прогрес переговорів за 2 дні. Потужний результат, потужний переговірник
показати весь коментар
07.03.2025 01:33 Відповісти
Що може означати "неймовірний" у розумінні Трампа? Невипадковий? Детермінований?
Такий прогрес, імовірність якого дорівнює нулю?
показати весь коментар
07.03.2025 03:20 Відповісти
Не шукайте логіку. США зараз велика психлікарня, а трамп там головний пацієнт
показати весь коментар
07.03.2025 03:46 Відповісти
Остров проклятых трансформировался в срану проклятых. Развитие однако-с
показати весь коментар
07.03.2025 08:40 Відповісти
По логике если Зе не подписал трампоновскую бумагу то ТУшки должны сейчас догорать а носители калибров быть на дне. Но это не так. И возникает вопрос - что дальше? Какой план?
показати весь коментар
07.03.2025 05:18 Відповісти
После подписания этой туалетной бумажки москали просто будут вносить коррективы в полетные задания - сюда пускать, сюда нет. Там наш друг копается в песочке. Поэтому насрать на стол в анальном кабинете, подтереться этим договором и сунуть трамбону в рыло. Интересно, поругаются? Или ДиДжей заверещит - и мне, и мне!!! Отакой план. У меня