11294 відвідувача онлайн

В Росії злетіли 4 бомбардувальники Ту-95мс, - моніторингові канали

Ту-95

Росіяни підняли в повітря щонайменше 4 стратегічних бомбардувальники Ту-95мс.

Про це пише телеграм-канал monitoring, передає Цензор.НЕТ.

"Зафіксовано зліт щонайменше 4 бортів Ту-95мс з аеродрому "Оленья". Вихід на пусковий рубіж в р-ні Енгельса орієнтовно відбудеться о 02:50", - йдеться в повідомленні.

Крім того, росіяни атакують Україну "шахедами".

Топ коментарі
+8
зараз разом з трампом будуть примушувати нас до миру.
показати весь коментар
07.03.2025 01:01 Відповісти
+4
трамп якраз казав про неймовірний прогрес переговорів за 2 дні. Потужний результат, потужний переговірник
показати весь коментар
07.03.2025 01:33 Відповісти
+3
Сказали-ж взлетіли, тобто працює.. Вас не зачепить, не переймайтесь.
показати весь коментар
07.03.2025 01:14 Відповісти

Завантаження...