9685 відвідувачів онлайн

З початку року Росія втретє запустила "Калібри" з моря. Ця атака стала наймасовішою, - ВМС ЗСУ

З Чорного моря росіяни запустили майже 20 Калібрів

Цієї ночі росіяни атакували Україну майже 20 "Калібрами", які запустили з акваторії Чорного моря. Це третя подібна атака з початку року.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це в телеефірі  повідомив речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук.

"Росіяни застосували свою звичну тактику: вийти з бухти, вдарити та повернутися... Ми маємо з початку року третє застосування носіїв крилатих ракет. Один раз був у січні, один раз у лютому й от зараз - березневе застосування. Сказати, що вони їх (ракетоносії - ред.) активно використовують - також ні. Однак з початку року, мабуть, це стало масовіше застосування: майже два десятки ракет вони випустили з акваторії Чорного моря", - сказав Плетенчук.

Він зауважив, що цьогоріч активність росіян у цілому менша.

Речник ВМС також зазначив, що станом на ранок в акваторії Чорного моря залишалося три російські ракетоносії, два з них були споряджені.

Нагадаємо, з ночі російські загарбники атакували Україну безпілотниками та ракетами.

Топ коментарі
+13
рудий донні - ото так @уйло прагне миру?!
піZдабол підху@ловський
показати весь коментар
07.03.2025 09:17 Відповісти
+7
Видно що ***** послухав тезу про перемир'я на морі, у повітрі, інфраструктурі. І вирішив показати як він таке перемир'я сприймає.
показати весь коментар
07.03.2025 09:25 Відповісти
+7
@уйло послав рудого донні із його миром за курсом хрейсера мацква
показати весь коментар
07.03.2025 09:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
рудий донні - ото так @уйло прагне миру?!
піZдабол підху@ловський
показати весь коментар
07.03.2025 09:17 Відповісти
Блін - та експерди ж з усіх боків верещать що вже фсьо - всі калібри закінчилися і шахедів вже немає і перемога всюди лізе. Та й на цензорі заголовки що ворог тільки намагається або терпить невдачі. DeepState тільки якось випадає з того радісного хору.
показати весь коментар
07.03.2025 09:20 Відповісти
Так вони закінчуються, а потім росіяни створюють нові.
показати весь коментар
07.03.2025 09:27 Відповісти
Чому це випадає? Вже який день майже немає просувань русні в Україні.
Так, на курвщині погано, та ціною зупинки наступу на Покровськ.
показати весь коментар
07.03.2025 09:32 Відповісти
Ворожі війська мають просування в Курській та Харківській області.
Джерело: https://censor.net/ua/n3539755
показати весь коментар
07.03.2025 09:38 Відповісти
Так, мають. Шматок лісосмуги забрали.
Ще два місяці тому брали по парі сіл на день та десятки кв.км.
показати весь коментар
07.03.2025 09:40 Відповісти
не бреши
показати весь коментар
07.03.2025 09:40 Відповісти
Це правда. Ось https://deepstat.xyz/table тут статистика по територіям.
показати весь коментар
07.03.2025 09:42 Відповісти
У Курській все йде до котла.
Зараз в котлі селище Гуєво, у нього немає дороги в Україну, тільки полями і лісами.
показати весь коментар
07.03.2025 09:52 Відповісти
Як ви маніакально котли любите. Німці привчили.
Немає там котла.
Бо за (х)гуєвим - держкордону ще ціла купа. І дорога там є, якраз чітко в тил, до лінії кордону, який ЗСУ контролюють.
Але ж так хочеться побачити те, так хочеться...
показати весь коментар
07.03.2025 09:57 Відповісти
показати весь коментар
07.03.2025 10:14 Відповісти
Котел - це коли охоплення ворожими військами з усіх боків.
То покажіть, де там русня оточила (х)гуєво?
показати весь коментар
07.03.2025 10:19 Відповісти
відкрийте карту та подивіться дороги та географію
показати весь коментар
07.03.2025 10:21 Відповісти
Я подивився. Там є ділянка, де між нашою та їхньою дорогами 3 км через лісосмугу. І вона не перерізана руснею.
Можете вважати, що наші "хохли" настільки тупі, що більш ніж за півроку не з'єднали ті дороги.
показати весь коментар
07.03.2025 10:27 Відповісти
не здавайте ворогу інфу
він вас розводить
показати весь коментар
07.03.2025 10:54 Відповісти
Відкрийте мапу та самі подивіться.
Думаєте, русня вже настільки тупа, що в карти і аеророзвідку зовсім не може?
показати весь коментар
07.03.2025 10:56 Відповісти
ваша справа, я лиш порадив (позавчора він був на прапорці @уйлостану, сплився на гугл траслейті, сьогодні оновив реєстрацію та працює на vpn)
показати весь коментар
07.03.2025 10:58 Відповісти
Не хвилюйтесь, я нічого таємного не кажу. Русня добре про Діпстейт знає, і таку примітивну мапу будь-хто прочитати може.
Те, що русні знати не треба, але що знаю я, не скажу ніде.
показати весь коментар
07.03.2025 11:05 Відповісти
щось їх забагато останні дні набігло
показати весь коментар
07.03.2025 11:09 Відповісти
Їм треба зламати нас зсередини. Бо ззовні не дуже виходить.
показати весь коментар
07.03.2025 11:09 Відповісти
Якби Трамп хваткою бульдога вчепився в кацапів а не в Украіну - рамси попутав!
показати весь коментар
07.03.2025 09:20 Відповісти
Удары нашими воднымм дронами ушли в небытие и вот результат.
показати весь коментар
07.03.2025 09:21 Відповісти
Як і удари по нашим аеродромам. Авіація досі літає, і збиті КР - це здебільшого її заслуга.
Всі адаптуються, і ми, і русня.
показати весь коментар
07.03.2025 09:33 Відповісти
Видно що ***** послухав тезу про перемир'я на морі, у повітрі, інфраструктурі. І вирішив показати як він таке перемир'я сприймає.
показати весь коментар
07.03.2025 09:25 Відповісти
@уйло послав рудого донні із його миром за курсом хрейсера мацква
показати весь коментар
07.03.2025 09:27 Відповісти
Але донні досі зберігає курс на росію. Чєм большє бьйош, тєм большє любіт.
показати весь коментар
07.03.2025 09:34 Відповісти
аферист на досвіді донні вирішив чесно домовитися із світовим аферистом-терористом @уйлом?
анекдот року
показати весь коментар
07.03.2025 09:35 Відповісти
ПРІНУЖДЄНІЄ К МІРУ Україну Трампом методами й ракетами його дружбана хйла . ГРУЗІІЮ МОЖЄМ ПАВТАРІТЬ??? Де та Грузія витягнута Штатами до рівня Європейської країни? Де та чесна америкою навчена поліція на курсах європейськості для української на вулицях Києва ?

Таки Макрон несе місію відомої цитати француза Екзюпері - "ми відповідаємо за тих кого приручили". Ще статую Свободи американцям подарували...
показати весь коментар
07.03.2025 09:26 Відповісти
Цікаво , а де наша балістика про яку говорив Зеленський? Розфігачить порт , щоб не пускали з моря ракети.
показати весь коментар
07.03.2025 09:35 Відповісти
Воно багато що каже в своїх відосіках, а на ділі жоппа! 🤬
показати весь коментар
07.03.2025 09:46 Відповісти
А де наші морські дрони? Чи в них тепер нова опція -рахувати русняві ракети?
показати весь коментар
07.03.2025 09:43 Відповісти
Це на честь «мирної угоди» Фореста Трампа .
показати весь коментар
07.03.2025 09:48 Відповісти
Прутін показав Донні, що він Калібру вертів його мирну ініціативу!
показати весь коментар
07.03.2025 09:50 Відповісти
Нах.я нам такі "ве-ме-ес"? На весь світ розтрубили, що нейтралізували російський флот на Чорному морі. А зараз плетенчуки "плетуть" як москалі тим "нейтралізованим" флотом добивають Україну. Може б ці плетенчуки йшли на фронт до Покровська, Суджі ... і не ******* взахльоб?
показати весь коментар
07.03.2025 09:59 Відповісти
Я не розумію тут або рашка так швидко відновила свій флот в Чорному морі або ЗЕблазень брехав що цей флот повністю знищений і ми контролюємо море!
показати весь коментар
07.03.2025 10:07 Відповісти
Вийшли з бухти, запустили і повернулися (написано ж). Ми теж контролюємо Сумську область, але ДРГ це не дуже і заважає. Про підводні човни я мовчу
показати весь коментар
07.03.2025 10:15 Відповісти
Після підписання Україною перемир'я, Турція пропустить в Чорне море ще десятки рашистських кораблів які будуть обстрілювати Україну ще в 10 разів сильніше.
показати весь коментар
07.03.2025 10:51 Відповісти