9417 посетителей онлайн

С начала года Россия в третий раз запустила "Калибры" с моря. Эта атака стала самой массовой, - ВМС ВСУ

Из Черного моря россияне запустили почти 20 Калибров

Этой ночью россияне атаковали Украину почти 20 "Калибрами", которые запустили из акватории Черного моря. Это третья подобная атака с начала года.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ, об этом в телеэфире сообщил спикер Военно-морских сил Вооруженных сил Украины Дмитрий Плетенчук.

"Россияне применили свою привычную тактику: выйти из бухты, ударить и вернуться... Мы имеем с начала года третье применение носителей крылатых ракет. Один раз был в январе, один раз в феврале и вот сейчас - мартовское применение. Сказать, что они их (ракетоносители - ред.) активно используют - тоже нет. Однако с начала года, видимо, это стало более массовое применение: почти два десятка ракет они выпустили из акватории Черного моря", - сказал Плетенчук.

Он отметил, что в этом году активность россиян в целом меньше.

Представитель ВМС также отметил, что по состоянию на утро в акватории Черного моря оставалось три российских ракетоносителя, два из них были снаряжены.

Напомним, с ночи российские захватчики атаковали Украину беспилотниками и ракетами.

Топ комментарии
+13
рудий донні - ото так @уйло прагне миру?!
піZдабол підху@ловський
показать весь комментарий
07.03.2025 09:17 Ответить
+7
Видно що ***** послухав тезу про перемир'я на морі, у повітрі, інфраструктурі. І вирішив показати як він таке перемир'я сприймає.
показать весь комментарий
07.03.2025 09:25 Ответить
+7
@уйло послав рудого донні із його миром за курсом хрейсера мацква
показать весь комментарий
07.03.2025 09:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
рудий донні - ото так @уйло прагне миру?!
піZдабол підху@ловський
показать весь комментарий
07.03.2025 09:17 Ответить
Блін - та експерди ж з усіх боків верещать що вже фсьо - всі калібри закінчилися і шахедів вже немає і перемога всюди лізе. Та й на цензорі заголовки що ворог тільки намагається або терпить невдачі. DeepState тільки якось випадає з того радісного хору.
показать весь комментарий
07.03.2025 09:20 Ответить
Так вони закінчуються, а потім росіяни створюють нові.
показать весь комментарий
07.03.2025 09:27 Ответить
Чому це випадає? Вже який день майже немає просувань русні в Україні.
Так, на курвщині погано, та ціною зупинки наступу на Покровськ.
показать весь комментарий
07.03.2025 09:32 Ответить
Ворожі війська мають просування в Курській та Харківській області.
Джерело: https://censor.net/ua/n3539755
показать весь комментарий
07.03.2025 09:38 Ответить
Так, мають. Шматок лісосмуги забрали.
Ще два місяці тому брали по парі сіл на день та десятки кв.км.
показать весь комментарий
07.03.2025 09:40 Ответить
не бреши
показать весь комментарий
07.03.2025 09:40 Ответить
Це правда. Ось https://deepstat.xyz/table тут статистика по територіям.
показать весь комментарий
07.03.2025 09:42 Ответить
У Курській все йде до котла.
Зараз в котлі селище Гуєво, у нього немає дороги в Україну, тільки полями і лісами.
показать весь комментарий
07.03.2025 09:52 Ответить
Як ви маніакально котли любите. Німці привчили.
Немає там котла.
Бо за (х)гуєвим - держкордону ще ціла купа. І дорога там є, якраз чітко в тил, до лінії кордону, який ЗСУ контролюють.
Але ж так хочеться побачити те, так хочеться...
показать весь комментарий
07.03.2025 09:57 Ответить
показать весь комментарий
07.03.2025 10:14 Ответить
Котел - це коли охоплення ворожими військами з усіх боків.
То покажіть, де там русня оточила (х)гуєво?
показать весь комментарий
07.03.2025 10:19 Ответить
відкрийте карту та подивіться дороги та географію
показать весь комментарий
07.03.2025 10:21 Ответить
Я подивився. Там є ділянка, де між нашою та їхньою дорогами 3 км через лісосмугу. І вона не перерізана руснею.
Можете вважати, що наші "хохли" настільки тупі, що більш ніж за півроку не з'єднали ті дороги.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:27 Ответить
не здавайте ворогу інфу
він вас розводить
показать весь комментарий
07.03.2025 10:54 Ответить
Відкрийте мапу та самі подивіться.
Думаєте, русня вже настільки тупа, що в карти і аеророзвідку зовсім не може?
показать весь комментарий
07.03.2025 10:56 Ответить
ваша справа, я лиш порадив (позавчора він був на прапорці @уйлостану, сплився на гугл траслейті, сьогодні оновив реєстрацію та працює на vpn)
показать весь комментарий
07.03.2025 10:58 Ответить
Не хвилюйтесь, я нічого таємного не кажу. Русня добре про Діпстейт знає, і таку примітивну мапу будь-хто прочитати може.
Те, що русні знати не треба, але що знаю я, не скажу ніде.
показать весь комментарий
07.03.2025 11:05 Ответить
щось їх забагато останні дні набігло
показать весь комментарий
07.03.2025 11:09 Ответить
Їм треба зламати нас зсередини. Бо ззовні не дуже виходить.
показать весь комментарий
07.03.2025 11:09 Ответить
Якби Трамп хваткою бульдога вчепився в кацапів а не в Украіну - рамси попутав!
показать весь комментарий
07.03.2025 09:20 Ответить
Удары нашими воднымм дронами ушли в небытие и вот результат.
показать весь комментарий
07.03.2025 09:21 Ответить
Як і удари по нашим аеродромам. Авіація досі літає, і збиті КР - це здебільшого її заслуга.
Всі адаптуються, і ми, і русня.
показать весь комментарий
07.03.2025 09:33 Ответить
Видно що ***** послухав тезу про перемир'я на морі, у повітрі, інфраструктурі. І вирішив показати як він таке перемир'я сприймає.
показать весь комментарий
07.03.2025 09:25 Ответить
@уйло послав рудого донні із його миром за курсом хрейсера мацква
показать весь комментарий
07.03.2025 09:27 Ответить
Але донні досі зберігає курс на росію. Чєм большє бьйош, тєм большє любіт.
показать весь комментарий
07.03.2025 09:34 Ответить
аферист на досвіді донні вирішив чесно домовитися із світовим аферистом-терористом @уйлом?
анекдот року
показать весь комментарий
07.03.2025 09:35 Ответить
ПРІНУЖДЄНІЄ К МІРУ Україну Трампом методами й ракетами його дружбана хйла . ГРУЗІІЮ МОЖЄМ ПАВТАРІТЬ??? Де та Грузія витягнута Штатами до рівня Європейської країни? Де та чесна америкою навчена поліція на курсах європейськості для української на вулицях Києва ?

Таки Макрон несе місію відомої цитати француза Екзюпері - "ми відповідаємо за тих кого приручили". Ще статую Свободи американцям подарували...
показать весь комментарий
07.03.2025 09:26 Ответить
Цікаво , а де наша балістика про яку говорив Зеленський? Розфігачить порт , щоб не пускали з моря ракети.
показать весь комментарий
07.03.2025 09:35 Ответить
Воно багато що каже в своїх відосіках, а на ділі жоппа! 🤬
показать весь комментарий
07.03.2025 09:46 Ответить
А де наші морські дрони? Чи в них тепер нова опція -рахувати русняві ракети?
показать весь комментарий
07.03.2025 09:43 Ответить
Це на честь «мирної угоди» Фореста Трампа .
показать весь комментарий
07.03.2025 09:48 Ответить
Прутін показав Донні, що він Калібру вертів його мирну ініціативу!
показать весь комментарий
07.03.2025 09:50 Ответить
Нах.я нам такі "ве-ме-ес"? На весь світ розтрубили, що нейтралізували російський флот на Чорному морі. А зараз плетенчуки "плетуть" як москалі тим "нейтралізованим" флотом добивають Україну. Може б ці плетенчуки йшли на фронт до Покровська, Суджі ... і не ******* взахльоб?
показать весь комментарий
07.03.2025 09:59 Ответить
Я не розумію тут або рашка так швидко відновила свій флот в Чорному морі або ЗЕблазень брехав що цей флот повністю знищений і ми контролюємо море!
показать весь комментарий
07.03.2025 10:07 Ответить
Вийшли з бухти, запустили і повернулися (написано ж). Ми теж контролюємо Сумську область, але ДРГ це не дуже і заважає. Про підводні човни я мовчу
показать весь комментарий
07.03.2025 10:15 Ответить
Після підписання Україною перемир'я, Турція пропустить в Чорне море ще десятки рашистських кораблів які будуть обстрілювати Україну ще в 10 разів сильніше.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:51 Ответить