11770 відвідувачів онлайн

Ексдиректор ЦРУ Бреннан: Рішення Трампа припинити обмін розвідданими з Україною - тактика тиску і вимагання

джон,бреннан

Колишній директор ЦРУ Джон Бреннан заявив, що рішення адміністрації Дональда Трампа припинити обмін розвідданими з Україною є "безпрецедентним" і може мати "руйнівні наслідки" для Києва.

Про це повідомляє The Huffington Post, передає Цензор.НЕТ.

"Я ніколи не бачив нічого подібного за свій майже 35-річний досвід... коли розвідка США була зупинена з політичною метою, щоб спробувати примусити такого партнера, як Україна, виконувати побажання адміністрації", - сказав він.

На його думку, якщо це рішення залишиться в силі, воно може мати катастрофічні наслідки для України на полі бою, оскільки США надавали Києву розвідувальні дані, які європейські партнери не можуть повністю замінити.

"Європейці не мають можливості надавати той тип розвідданих, який надавала розвідувальна спільнота США - всі види розвідданих, які знову ж таки живлять український уряд, військові, служби безпеки, розвідувальні служби. Якщо ви забираєте це, ви дійсно послаблюєте українські служби", - наголосив Бреннан.

Він також додав, що вважає це рішення більше схожим на "тактику тиску і вимагання".

Нагадаємо, директор ЦРУ Джон Реткліфф підтвердив, що Сполучені Штати призупинили постачання зброї та передачу розвідувальних даних з Україною.

Призупинення допомоги США

Зранку 4 березня стало відомом, що президент США Дональд Трамп розпорядився поставити на паузу всю американську військову допомогу Україні, аби змусити Київ продемонструвати "добросовісну відданість" миру.

Один з американських чиновників у коментарі CNN зазначив, що наслідки призупинення наданні військової допомоги з боку США Україна відчує через деякий час. Можливо, кілька днів або тижнів. Проте як тільки запаси зброї та озброєння почнуть вичерпуватися, на країну чекатимуть серйозні наслідки.

Як повідомив журналіст Остап Яриш, рішення США призупинити допомогу Україні перш за все вплине на поставку ракет до ППО та боєприпасів до HIMARS та артилерії.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна наголосив, що рішення США тимчасово призупинити військову допомогу Україні означає, що Європа повинна допомагати Україні більше і швидше, ніж раніше, щоб заповнити цю прогалину.

У матеріалі The Economist йдеться, що рішення США про призупинення допомоги Україні призведе до більшої кількості втрат та руйнувань. Критичними елементами, пише видання, є зброя, її ремонт, ракети до ППО, система Starlink та, ймовірно, найважливіше, обмін розвідданими.

Головний радник президента Литви Гітанаса Науседи з питань національної безпеки Марюс Чеснулевічюс заявив, що рішення Вашингтона призупинити військову допомогу Україні не стало сюрпризом. Проте Європа готує відповідь.

Згодом видання The Economist написало, що наразі офіційного наказу Дональда Трампа щодо призупинення військової допомоги Україні немає.

Топ коментарі
+22
А якщо європейці все ж таки зможуть замінити, то "катастрофа" буде вже для ЦРУ.
показати весь коментар
07.03.2025 11:43 Відповісти
+18
Він зовсім справ не веде, він виконує розпорядження ху...ла
показати весь коментар
07.03.2025 11:45 Відповісти
+15
це не шантаж
це вже зрада свого союзника
показати весь коментар
07.03.2025 11:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Екси як в воду дивляться
показати весь коментар
07.03.2025 11:42 Відповісти
ПРІНУЖДЕНІЕ К МІРУ - ВИСШАЯ ШКОЛА ГЕБІСТА ХЙЛА
показати весь коментар
07.03.2025 11:50 Відповісти
може вчив Трамп цю науку примирення не з історії нападу на Грузію у 2008 му одразу після Мюнхенської НЕбезпекової імені Путіна , а у цьому році була Мюнхенська НЕБЕЗПЕКОВА вже імені ВЕНСА...
показати весь коментар
07.03.2025 11:54 Відповісти
А Трамп інакше і не вміє справи вести.
показати весь коментар
07.03.2025 11:42 Відповісти
Він зовсім справ не веде, він виконує розпорядження ху...ла
показати весь коментар
07.03.2025 11:45 Відповісти
Само собою. Я про те, що Трамп себе так вів у своїй діяльності все життя.
показати весь коментар
07.03.2025 11:56 Відповісти
А якщо європейці все ж таки зможуть замінити, то "катастрофа" буде вже для ЦРУ.
показати весь коментар
07.03.2025 11:43 Відповісти
Ну, а що він міг зробити якщо фсб передало волю ху...ла
показати весь коментар
07.03.2025 11:43 Відповісти
Трамп це типовий урка. Він покі немає ходок но вже має вирок.
показати весь коментар
07.03.2025 11:43 Відповісти
США говорить *****: "ось бачиш, ми робимо все, щоб тобі довести про нашу дружбу та твердість відносин, давай домовлятися без України та інших".
показати весь коментар
07.03.2025 11:46 Відповісти
Так це не схоже а це саме і є "тактикою тиску та вимагання" при тому на жертву агресії...
показати весь коментар
07.03.2025 11:47 Відповісти
Трампу в кремлі подарували книгу ≪Як стати ****** за один день≫ . Як світ бачить , подарунок зайшов .
показати весь коментар
07.03.2025 11:47 Відповісти
це не шантаж
це вже зрада свого союзника
показати весь коментар
07.03.2025 11:47 Відповісти
Трамполо обісралось за 24 години. А тепер шавки дебілоїда шукають спосіб вратувати. Але ні одного разу не було чути чи хоче ***** припинити цю безглузду війну.
показати весь коментар
07.03.2025 11:48 Відповісти
Хто такий Трамп та чим це загрожує, було відомо ще рік-два тому ВСІМ!.... окрім Охвісу Єрмака!
показати весь коментар
07.03.2025 11:49 Відповісти
хто ще може дати Україні дані зі спутників? Невже супутники є тільки в США. Може треба домовлятися з іншими країнами і чим скоріше, тим краще. А не сподіватися, що Трамп змилостивиця.
показати весь коментар
07.03.2025 11:52 Відповісти
Ну це ж треба комусь домовлятися, а хто з нашої сторони- дЄрмак, ара- хам-і-я, хряк- спікер ВР, подоляка, оціновувач корабельних сосен, а іншим зась! Ну, а як вони домовляються, всі в країні вже знають! 🤬
показати весь коментар
07.03.2025 12:00 Відповісти
Незамінних немає, є тільки ті, що не встигли замінити
показати весь коментар
07.03.2025 11:57 Відповісти
У "міжнародних відносинах " є щось крім тиску, вимагання, або погроз всіх вбити? Люди нічому більше не навчилися з тих пір як срали з дерев.
показати весь коментар
07.03.2025 12:01 Відповісти
Коли сша знадобиться допомога Європи та Канади проти китаю+раша - нехай тоді готуються оплатити трильйонні рахунки!
Канада безкоштовно дає їм ППО для захисту від рф і... ось відплата "адіннароту"
показати весь коментар
07.03.2025 12:02 Відповісти
Голос прорізався, як набув приставку "екс", або "колишній"?
Ну так само, як і у нас, в Україні.
Починають говорити після того, як стають владним непотрібом.
показати весь коментар
07.03.2025 12:10 Відповісти
Екс висловлює не тільки свою думку, але й думку всієї розвідувальної спільноти. Просто діючий керівник ЦРУ не має права відкрито критикувати президента. Що не виключає, що він це каже в очі трампу.
показати весь коментар
07.03.2025 12:53 Відповісти
Не моліть хєрню.
Які там "в очі Трампу"?
Хто його туди допустить? Він що, сенатор, конгресмен, журналіст впливового видання?
Він просто вже "екс". З маленької літери. Ніхто. Говоряча голова без реального впливу. Таких "збитих льотчиків" з тих, колишніх адміністрацій влади, вештається по різним мас-медіа трохи більше ніж до.х.у.а.
Знаєте чому? Ні?
Це є "фантомні болі" за втраченою владою та можливістю хоч на щось впливати. І "конвульсії" перед тим, як замовкнути НАЗАВЖДИ.
Ви хоча б деякі книжки спеціалізовані читали, щоб хоч елементарне розуміти...
показати весь коментар
07.03.2025 13:16 Відповісти
Уважніше прочитайте. Мова про "діючий керівник ЦРУ...".
показати весь коментар
07.03.2025 14:08 Відповісти
Знаєш, що таке "сенсорний голод"?
А "вербальний голод"?
Бажаєш спілкування і немає з ким?

Прочитай перше слово заголовка:"Екс-директор..."
Що таке "екс" знаєш?
Це не "віце"
показати весь коментар
07.03.2025 14:44 Відповісти
Розумнику, у тебе не тільки каша в голові, у тебе ще й брак когнітивних здібностей.
показати весь коментар
10.03.2025 19:37 Відповісти
Президент (****) супердержави опустився до шантажу України... с ким поведешся, відомо.... така ж дрібна паскуда, як і його дружбан плішивий. Чим пиня його тримає за яйця - загадка.... але трампЄЦЬ сам себе знищує, він не суперпрезидент, він холуй маленького підораса
показати весь коментар
07.03.2025 12:11 Відповісти
Украина всё равно выдержит, Европа её не бросит, а вот Америка, от такого позора, развалится и вы это скоро все увидите!
показати весь коментар
07.03.2025 12:12 Відповісти
Тактика тиску і вимагання була завжди. У 1991 році Буш старший аж у Київ прилітав вимагати від українців щоб не виходили з срср.
показати весь коментар
07.03.2025 12:49 Відповісти
Кожна угода, яка підписана під тиском, може бути і відмінена.
показати весь коментар
07.03.2025 13:26 Відповісти
Борги х...у Рудий віддає справно.
показати весь коментар
07.03.2025 13:46 Відповісти
потрібно слати нахер затичу пуйла (трампона)
показати весь коментар
07.03.2025 14:10 Відповісти
трампівська америка стала співучасником злочинів кацапстану, про це треба говорити і це їм доведеться визнати і зробити висновки інакше америка залишиться сам на сам зі своїми внутрішніми і зовнішніми ворогами.
показати весь коментар
07.03.2025 14:18 Відповісти