9141 відвідувач онлайн

Кожен дорослий чоловік у Польщі має пройти військову підготовку, - Туск

Військова підготовка чоловіків у Польщі

Прем'єр-міністр Дональд Туск заявив, що у Польщі ведеться робота над широкомасштабною військовою підготовкою для кожного дорослого чоловіка в країні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на RMF24.

"До кінця року ми хочемо мати готову модель, щоб кожен дорослий чоловік у Польщі був підготовлений до війни", - сказав  він.

Туск зазначив, що армія України нараховує 800 тис. осіб, а російська - 1,3 млн. 

"Сьогодні ми говоримо про те, що Польща повинна мати півмільйонну армію разом з резервістами", - додав прем'єр.

Топ коментарі
+9
адекватна поведінка влади - готуватися заздалегідь. В Україні не вірили іноземним розвідкам та готувалися до шашликів
показати весь коментар
07.03.2025 16:44 Відповісти
+7
Що? Це як? Всі чоловіки мають вміти воювати? А нащо? Невже ви збираєтесь... відправляти їх, цивільних, в окопи?
Жах! Це недемократично! Антигуманно! Польща перетворюється на тиранію! Поляки, швидше тікайте з Польщі, поки ще кордони відкриті та бусікі не їздять!
показати весь коментар
07.03.2025 16:34 Відповісти
+4
Вже й до Японії трампло добралося.

"У нас есть интересная сделка с Японией, по которой мы должны защищать их, но они не обязаны защищать нас... кто заключает эти сделки?"

Дональд Шариков, президент США
показати весь коментар
07.03.2025 16:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А як же дороги та шашлики?
показати весь коментар
07.03.2025 16:28 Відповісти
Вже й до Японії трампло добралося.

"У нас есть интересная сделка с Японией, по которой мы должны защищать их, но они не обязаны защищать нас... кто заключает эти сделки?"

Дональд Шариков, президент США
показати весь коментар
07.03.2025 16:30 Відповісти
Ну, ну, подивимось як ті rolnicy захотять свою країну захищати, а не отримувати тільки субсидії від Європи....
показати весь коментар
07.03.2025 16:31 Відповісти
Що? Це як? Всі чоловіки мають вміти воювати? А нащо? Невже ви збираєтесь... відправляти їх, цивільних, в окопи?
Жах! Це недемократично! Антигуманно! Польща перетворюється на тиранію! Поляки, швидше тікайте з Польщі, поки ще кордони відкриті та бусікі не їздять!
показати весь коментар
07.03.2025 16:34 Відповісти
Причому ******* зброю усім мобілізованим в Польші ніхто закуповувати не збирається. Як вони воювати будуть? М'ясом?
показати весь коментар
07.03.2025 17:50 Відповісти
В жодній країні,всі чоловіки не вміють воювати,навіть північні корейці.Це абсурд сам по собі.Це просто,гарматне м'ясо,для піхотних штурмів.Це просто лозунги.
показати весь коментар
07.03.2025 18:45 Відповісти
Воювати вміти мають, це правильне рішення. А от заборона абортів це величезна помилка.
показати весь коментар
07.03.2025 21:03 Відповісти
адекватна поведінка влади - готуватися заздалегідь. В Україні не вірили іноземним розвідкам та готувалися до шашликів
показати весь коментар
07.03.2025 16:44 Відповісти
Адекватна поведінка - це купляти ******* зброю, а не готувати десятки мільйонів гарматного м'яса.
показати весь коментар
07.03.2025 18:48 Відповісти
Армія України нараховує 1 мільйон 100тис. чоловік, а кацапська десь 600 тис.
показати весь коментар
07.03.2025 16:48 Відповісти
Указом президента от 25 августа штатная численность ВС РФ с 1 января 2023 года увеличена на 137 тысяч - с 1 013 628 до 1 150 628 военнослужащих.
Звичайна справа: порівнювати всю українську армію і лише діючий на ТОТ окупаційний контингент.
А потім з єхидним смішком: хохли, а хохли, на вас русскіє мєньшімі сілами успєшно наступают.
показати весь коментар
07.03.2025 17:09 Відповісти
Ооо! Прокинулись, б.......
показати весь коментар
07.03.2025 16:56 Відповісти
Ось це по-дорослому!
показати весь коментар
07.03.2025 17:16 Відповісти
а як же ті хто тису переплив?
показати весь коментар
07.03.2025 17:19 Відповісти
Сперва перейти нелегально кордон с Польшей. Потом нелегально кордон Польши с Германией...Я понял! Это квест.
показати весь коментар
07.03.2025 17:36 Відповісти
Ніхто в Європі воювати не буде. Скажуть що з метою збереження людського життя і матеріально-культурних цінностей здадуться ще на кордоні. Якщо в НАТО є реальні збройні сили, то поки вони вирішать чинити опір, зберуться і доїдуть до місця призначення, то ерефія вже буде на Ламанші. Всі будуть тікати в Іспанію і Великобританію, або за океан.
показати весь коментар
08.03.2025 12:34 Відповісти