12481 відвідувач онлайн

Брінк про нічні атаки РФ: Цивільне населення продовжує нести тягар цієї війни

наслідки удару по Добропіллю

Посол США в Україні Бріджит Брінк відреагувала на сьогоднішні нічні атаки Росії на Україну, зокрема на Добропілля.

Про це вона написала в соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.

"Жахливі новини щодо нічних атак, які вразили кілька регіонів України, внаслідок яких загинули щонайменше 11 людей, ще 40 отримали поранення. Зокрема, було здійснено подвійний удар по першій хвилі рятувальників у Добропіллі. Рятувальні роботи тривають", - написала вона.

Брінк також наголосила, що "цивільне населення продовжує нести тягар цієї війни".

Удар РФ по Добропіллю

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що пізно ввечері 7 березня російські війська завдали ударів по місту Добропілля Донецької області. Відомо про щонайменше чотирьох загиблих та 18 поранених людей. На ранок стало відомо, що через ворожий удар щонайменше 11 людей загинули, ще 30 - поранені. Сьогодні на Донеччині день жалоби через ворожий удар по Добропіллю.

Станом на 14.00 8 березня кількість поранених зросла до 40.

Топ коментарі
+18
Це вже поза межами цинізму...
Забрати ракети ППО і плакатись про "жахливі атаки на цивільних" в результаті...

Пані посол мала би гордитися співпрацею з руснявими вбивцями...
показати весь коментар
08.03.2025 15:31 Відповісти
+12
Венсу расскажи
показати весь коментар
08.03.2025 15:23 Відповісти
+7
А що досі не замінили посла? Трамп повинен свого назначив, який напище, що це Україна спровокувала мирну росію на цей удар та ми самі вині в цьому
показати весь коментар
08.03.2025 15:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Венсу расскажи
показати весь коментар
08.03.2025 15:23 Відповісти
А то він не знає.
Ці 11 людей вбито при його та Трампа безпосередній допомозі...
показати весь коментар
08.03.2025 15:40 Відповісти
А що досі не замінили посла? Трамп повинен свого назначив, який напище, що це Україна спровокувала мирну росію на цей удар та ми самі вині в цьому
показати весь коментар
08.03.2025 15:29 Відповісти
Так судячи з допису вона не знає хто наніс удар. Якісь "вони"...
показати весь коментар
08.03.2025 15:33 Відповісти
Це вже поза межами цинізму...
Забрати ракети ППО і плакатись про "жахливі атаки на цивільних" в результаті...

Пані посол мала би гордитися співпрацею з руснявими вбивцями...
показати весь коментар
08.03.2025 15:31 Відповісти
на них позов треба подавати. І хай гордиться чим хоче.
на місці родичів кожного вбитого я б подав цивільний позов проти Сша, який стане колективним
показати весь коментар
08.03.2025 18:42 Відповісти
пішла *****, ****...
показати весь коментар
08.03.2025 15:37 Відповісти
Брінк також наголосила, що "цивільне населення продовжує нести тягар цієї війни"-РОЗКАЖИ "ТРАМБОНУ" ЧИЇ ТЯГАРІ ВІЙНИ ПРИЛІТАЮТЬ В УКРАЇНУ І ЯК УКРАЇНЦІ НЕ ХОЧУТЬ МИРУ... ЛИЦЕМІРНІ АФЕРИСТИ...
показати весь коментар
08.03.2025 15:38 Відповісти
Тягар "миру" буде не набагато легший.
показати весь коментар
08.03.2025 15:44 Відповісти
Україна, на щоденні, ракетні обстріли московітами, житлових кварталів міст і сіл України, коли-неколи, завдає ударів по військових цілях ******!!
Так отой міроносець, трамп-мир за 24 години, через ці обстріли, ставить жорсткі УЛЬТИМАТУМИ Україні, що відбивається від московитів ******??
За щоденні обстріли *******, живих кварталів міст і сіл України, з 2014 року, трамп язика свого, у гузно затягує, щоб прутін-******, не напав після України, Молдови, Грузії, Сирії, Ічкерії, Абхазії, …. , на Великі США ??
Дристун, цей банкрут багаторазовий, з жовтим обличчям!! (Можливо, це у нього від страху, перед окурком *******, якому протистоїть Мирна Україна??)
Слава Україні!!
показати весь коментар
08.03.2025 15:53 Відповісти
ЭТА война !!! Откуда корни? В сериале Мадам секретарь, начатом при танцоре Обаме и оконченном во время первой каденции Чубчика, ясна виден профиль этой философии. В середине 2 сезона эскалатором войны показана Украина. Американцы предлагали поделить Украину по Днепру, провести референдум, а в случае войны - помогать западной Украине. Между Госдепом и МИДом рашки была дружба. А саму рашку считали великой державой. Показано президент Украины спровоцировал кибератаку на первый самолёт США, ПРИМЕНИЛ ПОЛОНИЙ, инсценировал атаку на свой самолёт, требовал вступления в НАТО. Сам президент был выведен под фамилией Возняк. Это не случайно. Основатель Эплл (вместе со Джобсом) Стефен Возняк есть признанный гуру компьютеров, автор персональных компьютеров. Он всегда считает себя украинцем, за это его и ненавидят другие обитатели Кремниевой долины. Такие как рейдеры Маск, Тиль и их полотёр Вэнс. Это истинные сценаристы сериала. Именно оттуда Бубон взяв фразу - вовсём виноват Возняк (Порошенко). Да и Донни Чубчик всегда следует примерам политики из этого сериала. И посол США уже получила новую методичку из Госдепа.
показати весь коментар
08.03.2025 16:04 Відповісти
Брінк, нічого зробити не може. Я щось незрозумів, а що вона ще посол при Трампоні? Це дуже дивно...
показати весь коментар
08.03.2025 16:14 Відповісти
Своя, для трампа.
показати весь коментар
08.03.2025 17:26 Відповісти
Припинили допомогу, заборонили давати дані. Тобто винуваті психопати з боліт і їх співучасники МАГА
показати весь коментар
08.03.2025 17:57 Відповісти
щоб ти сдохла, лицемірна піндоська с*ка
показати весь коментар
08.03.2025 18:41 Відповісти
Трумпєлю показуй!!
Я думаю демократи просто забов'язані щодня зачитувати в Конгресі і сенаті ці дані, та казати своїм виборцям !!
А респи, що при умі.
Якщо буде реакція народу, то нарцис трумп буде діяти не так нахрапом -
показати весь коментар
08.03.2025 19:03 Відповісти