4597 відвідувачів онлайн

Швеція виділяє $2,2 млн на розширення прав і можливостей для жінок в Україні

Швеція виділяє $2,2 млн на розширення прав і можливостей для жінок в Україні

Швеція спрямовує 22,5 млн шведських крон (близько 2,2 млн доларів) на розширення прав і можливостей для жінок в Україні.

Про це у Міжнародний жіночий день у соцмережі Х повідомило посольство Швеції в Україні, інформує Цензор.НЕТ.

Ініціатива, на яку Швеція виділяє кошти, отримала назву UN Women Ukraine.

"Сьогодні Швеція розпочинає нову підтримку UN Women Ukraine у розмірі 22,5 мільйонів шведських крон для сприяння розширенню прав і можливостей жінок в Україні",- йдеться у дописі посольства.

Окрім цього, у дипвідомстві згадали про українок, які захищають Україну та всю Європу.

"Ми віддаємо шану українським жінкам, які мужньо захищають свою країну та всю Європу як військові та гуманітарні працівники, підприємці й політичні лідери",- сказано в заяві.

Топ коментарі
+15
Шо-шо, а з правами жінок в Україні проблем немає.
показати весь коментар
08.03.2025 20:47 Відповісти
+7
Где "права", там должны быть и "обязанности"...
показати весь коментар
08.03.2025 20:58 Відповісти
+7
Пздц, країна та всі її громадяни під загрозою фізичного знищення а тут про гендерну рівність філософствування. Цей світ йо..нувся остаточно.
показати весь коментар
08.03.2025 21:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я думав що тільки президент трамп дебіл.
показати весь коментар
08.03.2025 20:55 Відповісти
Стаття 24.Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути ПРИВІЛЕЇВ чи ОБМЕЖЕНЬ за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, СТАТІ, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
показати весь коментар
08.03.2025 21:03 Відповісти
Буває що дівчата сироти виходять заміж, народжують дітей, а чоловік починає лупити бо жінка сталабільше уваги приділяти немовляті ніж чоловіку. Їм немає де подітися з дому. Самій, без чоловіка матеріально не прожити, коли грудну дитину в дитсадок не віддасиш, щоб на роботу вийти.
показати весь коментар
08.03.2025 23:16 Відповісти
А бывает так мужчина женится и женщины требуют/вымогают от них денег на содержания это чистый сексизм ,а бывают еще хуже женщина покушается на заработанное мужчиной имущество/деньги. А уж сколько оскорбляет женщина мужчину и не несет никакой ответственности, тут уже никакому учету не поддается....
показати весь коментар
08.03.2025 23:48 Відповісти
із дискусії з'ясувалося, що ви на московії. з'ясовуйте стосунки зі своїми співвітчизниками
показати весь коментар
09.03.2025 00:16 Відповісти
Вспомнил одну тетю, мои деньги - это мои деньги, а твои деньги - это наши
показати весь коментар
09.03.2025 00:34 Відповісти
резиновые тети лишнего не сболтнут и бабло не отхапают
показати весь коментар
09.03.2025 00:45 Відповісти
Ще ти
показати весь коментар
09.03.2025 00:51 Відповісти
Шо-шо, а з правами жінок в Україні проблем немає.
показати весь коментар
08.03.2025 20:47 Відповісти
Ви не працювали з начальником чоловіком котрий ляпав: нащо тобі підвищувати зарплату? На посаду та колготки вистачить"
показати весь коментар
08.03.2025 22:04 Відповісти
На помаду а не на посаду
показати весь коментар
08.03.2025 22:06 Відповісти
А вы не сталкивались с семейным кодексом в Украине и дискриминацией по половому признаку.В Украине законадательно равны,но мужчины не могут выехать за границу+похищения мужчин для службы в армии и т.д. и т.п..
показати весь коментар
08.03.2025 22:44 Відповісти
В Україні права жінок захищені краще ніж в США, але бувають життєві обставини.
показати весь коментар
08.03.2025 23:18 Відповісти
На манікюр укладницям шпал?
Чи на фітнес бізнес-ледям?

Кого тут у нас утискають? 😁
показати весь коментар
08.03.2025 20:48 Відповісти
Ну це не така і велика сумма насправді у масштабах країни.

Під Мюнхеном будинок двоповерховий на 6-8 кімнат.
показати весь коментар
08.03.2025 20:50 Відповісти
Тобто, одній жінці на "розширення прав і можливостей" у Німеччині вистачило б. 😁

Повір. У Киеві пара жінок з СН теж зможе суттєво розширити свої можливості. Наприклад, Стефанішина та Верещук.
показати весь коментар
08.03.2025 21:03 Відповісти
1 . Право на освіту !
2. Право на працю !
3. Право на оборти !
4. Право на ліво !
5. Проїзд на метро !
6, ............. !
показати весь коментар
08.03.2025 20:56 Відповісти
"О борт" - це щось з морської романтики. 😁
показати весь коментар
08.03.2025 21:04 Відповісти
Где "права", там должны быть и "обязанности"...
показати весь коментар
08.03.2025 20:58 Відповісти
Пздц, країна та всі її громадяни під загрозою фізичного знищення а тут про гендерну рівність філософствування. Цей світ йо..нувся остаточно.
показати весь коментар
08.03.2025 21:01 Відповісти
Кацап детектед.
показати весь коментар
08.03.2025 21:13 Відповісти
А точно? То були голі.... руки?
показати весь коментар
08.03.2025 21:15 Відповісти
Ну це ж абсурд.
показати весь коментар
08.03.2025 21:04 Відповісти
Для жінок має бути одно правило-- рожай або воюй.
і я не кажу про одного, а про кожні 2-4 роки.
Ті хто не хочуть мають обслуговувати військових і платників податків принаймні 1-2 рази на день при пред'явленні посвідчення.
показати весь коментар
08.03.2025 21:11 Відповісти
То для "скумбрії" на манікюр....
показати весь коментар
08.03.2025 21:16 Відповісти
підтримую. рівно стільки не вистачало
показати весь коментар
08.03.2025 21:43 Відповісти
Патужна. На эти бабки им оплатят рассылку повесток чтобы боролись за свои права на фронте? Или это "привилегия" только мужиков, а женщины у нас отдельная каста?😎 можно им еще выезд заграницу закрыть, шоб точно себя почувствовали равными😎🤣
показати весь коментар
08.03.2025 21:43 Відповісти
Як всі збодрились блін. Ви що росли без матерів? Чи доньок у вас нема? Більшість з вас навіть не бачать жінок своїми начальниками і це зовсім не з об'єктивних причин, а то му що ви типо вищі аля.
показати весь коментар
08.03.2025 22:12 Відповісти
А мы и так выше,поставлены высшими силами.Вы-вечный второй номер,вы боретесь сами с собой. "Горе тому народу,которым правит женщина или ребенок"
показати весь коментар
08.03.2025 22:47 Відповісти
Навіть така сума суттєва для підтримки кризових центрів для жінок - жертв домашнього насильства або Жіночого Фонду, який допомагає жінкам, які зазнали дискримінації.
показати весь коментар
08.03.2025 22:18 Відповісти
Ви вірите в те , що кошти підуть за призначенням ? Де ті центри ? На папері так , а в дійсної їх нема
показати весь коментар
08.03.2025 22:32 Відповісти
куди ви зверталися, а вам не надали допомоги?
показати весь коментар
08.03.2025 22:40 Відповісти
Слава Богу не зверталась , в нашій країні дуже ******* красти гранти.
показати весь коментар
09.03.2025 08:50 Відповісти
А когда появятся деньги для кризисных центров для мужчин пострадавших от женщин,а также от семейного кодекса и дискриминации по половому признаку?
показати весь коментар
08.03.2025 22:49 Відповісти
коли ви створите ініціативну групу і робитимете практичні кроки у цьому напрямі
показати весь коментар
08.03.2025 22:57 Відповісти
Уже закон сотворил много инициативных групп.Если выделяются деньги для женщин,то должны выделяться для мужчин,а организаций очень много....
показати весь коментар
08.03.2025 23:14 Відповісти
про які групи створені законом ви говорите?
показати весь коментар
08.03.2025 23:40 Відповісти
Є і такі. Для батьків одиночок.
показати весь коментар
08.03.2025 23:21 Відповісти
Не для родителей,а сугубо для мужчин.
показати весь коментар
08.03.2025 23:39 Відповісти
фінансування виділяється для реалізації певних цілей
показати весь коментар
08.03.2025 23:42 Відповісти
Почему оно не выделяется ни для мужчин,ни для мужских сообществ типа МД или защиты прав отцов.
показати весь коментар
08.03.2025 23:49 Відповісти
що таке "сообщество МД"?
показати весь коментар
08.03.2025 23:59 Відповісти
МД- мужское движение,общество борьбы с женскими привилегиями.
показати весь коментар
09.03.2025 00:07 Відповісти
черговий доказ приналежності тих, хто спливає тут жовчю і пускає вітри

рух на болотах, там і пропагуйте і жебракуйте!
показати весь коментар
09.03.2025 00:23 Відповісти
Голову свою голландскую прикрути на место.
показати весь коментар
09.03.2025 00:38 Відповісти
спамити до себе на болота
показати весь коментар
09.03.2025 00:48 Відповісти
гугл підказує про московицкое Мужское Движение

ДЕНЕГ НЕТ, НО ВЫ ДЕРЖИТЕСЬ!
показати весь коментар
09.03.2025 00:06 Відповісти
Как раз один из МД =яМайский,киевлянин,но раз Гул говорит не поспоришь.
показати весь коментар
09.03.2025 00:08 Відповісти