11890 відвідувачів онлайн

Командувач ВМС Неїжпапа натякнув на новий удар по Керченському мосту: Бог любить трійцю

ЗСУ можуть вдарити по Керченському мосту

Командувач Військово-морських сил ЗСУ, віцеадмірал Олексій Неїжпапа натякнув на можливість третьої атаки Сил оборони по незаконно збудованому окупантами Керченському мосту.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті The Guardian, інформує Цензор.НЕТ.

Командувач ВМС висловив оптимізм, що українській армії вдасться зруйнувати Керченський міст, який Росія незаконно побудувала для з'єднання своєї території з окупованим Кримом.

Зазначається, що дві попередні атаки пошкодили автомобільну та залізничну конструкції мосту.

Неїжпапа розповів, що російські окупанти більше не можуть перевозити важкі вагони через залізничний міст після двох попередніх ударів Сил оборони.

"Росіяни розуміють, що ми активно обговорюємо третю операцію. Є така приказка: "Бог любить трійцю"",- сказав віцеадмірал.

Топ коментарі
+43
Та вони вже залізницю і дорогу пустили по суходолу, напевне пізно вже пити боржомі
показати весь коментар
08.03.2025 22:43
+29
Хочеш розсмішити Б-га, розкажи про свої плани...
показати весь коментар
08.03.2025 22:47
+26
Успішний pr-кейс ОП.
Треба чимось перебивати просьор у Суджі.
показати весь коментар
08.03.2025 22:55
Коментувати
Сортувати:
Та вони вже залізницю і дорогу пустили по суходолу, напевне пізно вже пити боржомі
показати весь коментар
08.03.2025 22:43 Відповісти
Повторюю ще раз. Удар по мосту не має сенсу сам по собі. Міст неможливо знищити ударами, його можна тільки пошкодити в тій чи іншій мірі. А любі пошкодження відбудуються кацапами. Його пошкодження має розглядатися лише як один з етапів операції по звільненню Криму.
показати весь коментар
09.03.2025 09:22 Відповісти
давайте в опору двома TLK1000. Можно навіть не чекати дєвятамая.
показати весь коментар
08.03.2025 22:44 Відповісти
Хочеш розсмішити Б-га, розкажи про свої плани...
показати весь коментар
08.03.2025 22:47 Відповісти
Откуда вы такие особо одаренные только беретесь, третий год война, а все еще встречаю такие тупые комментарии - вы что думаете, что орки не знают об этом, или что те кто об этом заявляет, не знают когда можно говорить о таком а когда нет, впрочем тут тут типичный случай, тех кто дальше заголовок не читают.

"Росіяни розуміють, що ми активно обговорюємо третю операцію. Є така приказка: "Бог любить трійцю"",- сказав віцеадмірал.
показати весь коментар
08.03.2025 23:13 Відповісти
Вряд ли наим войскам это чем то поможет, но все равно, обеими руками и ногами ЗА!
показати весь коментар
08.03.2025 22:48 Відповісти
Классная фамилия кстати
показати весь коментар
08.03.2025 22:50 Відповісти
Знаєте , ЩО таке "папа" ?
показати весь коментар
08.03.2025 23:07 Відповісти
Нет
показати весь коментар
08.03.2025 23:09 Відповісти
Так -- керівник Римо-католицької церкви. У Ватикані засіда.
показати весь коментар
09.03.2025 00:35 Відповісти
Український оборонно-промисловий комплекс розробив ракету-дрон «Паляниця», яку вже застосовують. Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив , що 24 серпня (2024) нова зброя вперше успішно застосована. Також цю інформацію підтвердив Президент України Володимир Зеленський. «Вона уразила військовий об'єкт ворога на тимчасово окупованій території», - розповів Олександр Камишін.
показати весь коментар
08.03.2025 22:50 Відповісти
Где псевдозелёные? где зелень? Любители зеленского? Где NNN (NoNoName)..Anatoliy Bytsko 403995b4, Boruh Zackelberger, Volodymyr Volodymyr 3a645568, Юра Малко, Ольга Тарасенко 65b5f279, Психіатрична Лікарня 2, Андрей Лавриненко ********, Leon e9048d82, Сергій Черніков e12c0396, Юрий Шмалько ea66d093, Кацапо Гнида, MrStepanov ?, Леонид Тищенко 711*****, Женя-Женя????
Где вонючее дипстейт??
Где все аналолитики и псевдопатриоты??
Ворог найбільше атакував на Курщині, на Покровському напрямку зазнав значних втрат, - Генштаб Джерело: https://censor.net/ua/n3540079
показати весь коментар
08.03.2025 22:51 Відповісти
Не надо уже. Бессмысленность этого удара только демотивирует.

Лучше ударьте по промышлености и военным институтам.
показати весь коментар
08.03.2025 22:52 Відповісти
лавриненко, это один из
показати весь коментар
08.03.2025 22:53 Відповісти
показати весь коментар
08.03.2025 22:54 Відповісти
А какой смысл бить по мосту если сухопутный коридор уже сформирован?
показати весь коментар
08.03.2025 22:54 Відповісти
Успішний pr-кейс ОП.
Треба чимось перебивати просьор у Суджі.
показати весь коментар
08.03.2025 22:55 Відповісти
Просьор в твоей башке, которой ты выдаешь столь необдуманные слова, а Суджа вполне нормальная военная операция, но предусмотреть заранее, что Трампон настолько развернется в сторону рф было невозможно. ВСУ почти все три года сражаются на грани, когда постоянно приходится идти на риски. Если выведут из Суджи войска, так тому и быть, и льшь боты и полезные идиоты будут разводить из этого просьор.
показати весь коментар
08.03.2025 23:03 Відповісти
Подожди, все только начинается...
показати весь коментар
08.03.2025 23:14 Відповісти
При Байдені, чи при Зелупі? Бо я щось не пам'ятаю коли Байден був у нас президентом?
показати весь коментар
08.03.2025 23:15 Відповісти
Да і Трамп теж.
показати весь коментар
08.03.2025 23:16 Відповісти
Я про це
"но предусмотреть заранее, что Трампон настолько развернется в сторону рф было невозможно"
показати весь коментар
08.03.2025 23:40 Відповісти
Ну так і блазень квартальний у нас, в Україні, президентом не був. Звісно, формально місце торчок займає, щоки роздуває, відосіки записує, наче щось із себе представляє, але ж усім адекватним видно, що як було воно нікчемою, пустим місцем, так і залишилося. Ні, досягнення у гундоса є, і чималі - територія України значно зменшилася, кількість ненависних хахлів теж скоротилася, сотні тисяч у землі, міль'йони за кордоном, чим не досягнення! Та й західні дятли зліпили з дегенерата Черчілля Наполеоновича, незрозуміло з якого дива асоціюючи гімно хрипате, чотириразового ухилянта , з народом українським та з ЗСУ. Але президентом воно не стало, та й не стало б ніколи, як його не назви. Не може бути з обдовбаного блазня квартального президента.
показати весь коментар
09.03.2025 07:06 Відповісти
Мда...
ОП терміново потрібен новий піар-кейс.

Про Курськ забудьте.
"Литаки литять будєм всєх бамбіть".
Знов...
показати весь коментар
08.03.2025 22:54 Відповісти
Да хотябы бомбили что-то стоящее. Военный завод какой-то.
А так всем очевидно будет что это тупой пиар
показати весь коментар
08.03.2025 23:22 Відповісти
Зеленский ожидает
Неижпапа намекает
Буданов мечтает

Новости продолжают радовать...
показати весь коментар
08.03.2025 22:56 Відповісти
дічь

на Півдні України русня вже давно побудувала жд та дороги

кому цей зельоний понос від віцеадмірал Олексій Неїжпапа потрібен
показати весь коментар
08.03.2025 22:57 Відповісти
Буданга натякав ще роки два тому. І чому "новий"? Другий! Якщо табу ОПа відмінить.
показати весь коментар
08.03.2025 23:06 Відповісти
Ну і навіщо цей анонс? Щоб вони були готові? Так вони, мабуть, в так готові...
показати весь коментар
08.03.2025 23:06 Відповісти
бла бла бла не надоіло гілдой іноформаційной трясти знищите потом поговоритмо всі ці балачки для чого великий наполеон вже тисячі ракет зробив на бумажці та в своєму мозгу і шо досит вже надувати щоки
показати весь коментар
08.03.2025 23:12 Відповісти
"В своем мозгу"? А він там колись був? Хоча, може щось і було, бо штани на голову не тягне, але багаторічне вживання й те скоро допалить.
показати весь коментар
09.03.2025 07:09 Відповісти
Кацапам натякнув - аби вони приготувалися ?
показати весь коментар
08.03.2025 23:19 Відповісти
Це якийсь жарт? "Росіяни розуміють, що ми активно обговорюємо третю операцію Джерело: https://censor.net/ua/n3540080 Звідки адмірал знає, що розуміють кацапи і нафіга розказує, що він з кимось обговорює?
показати весь коментар
08.03.2025 23:30 Відповісти
https://x.com/JaWernulsa



https://x.com/JaWernulsa

JaWernulsaHerWam@JaWernulsa



https://x.com/JaWernulsa/status/1898441129554551217

Правду **** кажуть ЯКИЙ ПІП ТАКИЙ І ПРИХОД! Командующий ВМС Украины в интервью The Guardian заявил, что Украина готовит третий удар по Крымскому мосту. Теперь осталось передать точное время удара и успех гарантирован!
показати весь коментар
08.03.2025 23:37 Відповісти
Інформаційна операція скорійше за все - мож кацапи поведуться і відволечуть сили.
показати весь коментар
08.03.2025 23:59 Відповісти
Краще вже бити по сухопутній жд , більше толку буде 🙁
показати весь коментар
08.03.2025 23:40 Відповісти
По сухопутній жд бити ракетами і дронами немає жодного сенсу - навіть якщо попадеш - ну зруйнуєш секцію, яку до вечора відремонтують за рахунок ракети за $ мільон.
Інакше б нам рашисти давно б вже знищили сухопутні жд.
показати весь коментар
08.03.2025 23:58 Відповісти
Интересный способ сорвать переговоры и замыслы Трампа. Только гениальный Неижпапа всё разболтал заранее...
показати весь коментар
09.03.2025 00:56 Відповісти
Как достали эти болтуны, вы бы делом занимались, а не языком плескали!
показати весь коментар
09.03.2025 07:28 Відповісти
Война ничто, балабольство и пиар все,кровавое квартальшое шоу продолжается.
показати весь коментар
09.03.2025 08:03 Відповісти
Найголовніше - НЕМАЄ У НАС ВМС. Замість т.з. "флоту" - шобла дармоїдів - неїжпапів бродять по березі, відривають листки календаря від зарплати - до - зарплати і пи.дять як когути на парканах, щоб усі чули що вони (ще) є. Могли би знищити (чи, бодай пошкодити) моста - то давно би це зробили. Міст виконав свою ролю - кацапи зробили все, що хотіли з його допомогою. Тепер москалі провели логістику суходолом, поки зелені нікчеми з полководцями жували соплі. Цей міст зараз уже втратив своє стратегічне значення. неїжпапи все ПРОЇБАЛИ.
показати весь коментар
09.03.2025 08:19 Відповісти
Натякальщик хреновий