4794 відвідувача онлайн

Міністри оборони Nordic Baltic 8 представили плани підтримки України, - Умєров

Умєров і міністри країн Nordic Baltic 8

Міністр оборони України Рустем Умєров взяв участь у засіданні міністрів оборони у форматі Nordic Baltic 8 у Данії, де країни представили свій план подальшої підтримки України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив Умєров.

"Ще одна важлива мета мого візиту до Данії – участь у засіданні NB8, де зібралися міністри оборони Норвегії, Ісландії, Данії, Швеції, Фінляндії, Естонії, Латвії та Литви.

Кожна з країн представила свій план подальшої підтримки України", - йдеться в повідомленні.

Так, за даними міністра:

  • Швеція готує новий великий пакет військової допомоги, включно з посиленням нашої ППО. Важливо, що поставки мають відбутися вже цього року.
  • Норвегія виділяє 7,8 млрд євро у 2025 році – один із найбільших бюджетів допомоги Україні. Кошти можуть бути спрямовані на посилення спроможностей на морі та ППО. Також Норвегія підтримує підготовку військових у межах "Нордично-Балтійської бригади" та інвестує в український ОПК.
  • Литва працює над зміцненням нашого ППО, інвестиціями в ОПК та внесками в "чеську ініціативу". Артилерійські снаряди залишаються в пріоритеті.
  • Латвія зосереджена на оснащенні наших підрозділів, постачанні снарядів та співпраці в сфері ОПК.
  • Ісландія бере участь в інвестиціях у наш ОПК у межах "данської моделі" та допомагає готувати "Нордично-Балтійську бригаду".
  • Фінляндія працює над постачанням артилерійських снарядів та готує новий пакет допомоги.
  • Естонія готує нові поставки снарядів та готова долучитися до підготовки "Нордично-Балтійської бригади".
  • Данія розглядає додаткові інвестиції в український ОПК.

Як наголосив Умєров, нордичні та балтійські країни залишаються одними з найвідданіших союзників України, вони не лише нарощують військову допомогу, а й активно підтримують розвиток української оборонної промисловості.

"Засідання було продуктивним і вкотре підтвердило: Україна не залишається наодинці. Дякую нашим партнерам за рішучість та підтримку. Разом ми посилюємо безпеку Європи", - додав український міністр.

Топ коментарі
+9
Добре що ще залишаються друзі в той час коли велика америка злилася в один поцілунок з ******.
показати весь коментар
09.03.2025 10:52 Відповісти
+4
А тепер Умєров ( а вся його сімейка величезна живе в районі Трампівського Мар-А-Ларго) поїде головним на пертьорки з амерканцями у вівторок й здасть їм ( хйлу) усі плани Nordic Baltic...
показати весь коментар
09.03.2025 10:54 Відповісти
+3
Ну, слава Богу, на четвертий рік війни хоча б, плани з"явились. Це вже щось...
показати весь коментар
09.03.2025 10:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Добре що ще залишаються друзі в той час коли велика америка злилася в один поцілунок з ******.
показати весь коментар
09.03.2025 10:52 Відповісти
А тепер Умєров ( а вся його сімейка величезна живе в районі Трампівського Мар-А-Ларго) поїде головним на пертьорки з амерканцями у вівторок й здасть їм ( хйлу) усі плани Nordic Baltic...
показати весь коментар
09.03.2025 10:54 Відповісти
Так уже в пресі вони з'явилися. Американці можуть знати про ці плани і багатьма іншими способами. Вони до сих пір вважаються союзниками Європи.
показати весь коментар
09.03.2025 11:00 Відповісти
Ага Трамп 35 тис своїх військ з Німеччини переводить до Угорщини ...
показати весь коментар
09.03.2025 11:04 Відповісти
Думаєте американці нападуть на Україну чи угорці?
показати весь коментар
09.03.2025 11:14 Відповісти
Ваш "лайкарь - підтримувач "спеціально зайшов сюди учора?
показати весь коментар
09.03.2025 11:05 Відповісти
хтось думає що там за ширмою про копалини буде лиш мова про копалини? А не про Стамульські угоди - Умєрова дітище у т ч .Ні , це попередні перетьорки перед приїздом ЗЕ в краватці до Овального кабінету . Нашого міністра оборни Вова вже помітив як головну діючу особу ( ну ще СибігаЄрмакокишеньковий Сибіга) . А там НЕ БУДЕ МІГНІСТРА ОБОРОНИ США ... Щось не називали.
показати весь коментар
09.03.2025 11:00 Відповісти
Якби так насправді було, ніхто б ті плани йому не повідомляв.
показати весь коментар
09.03.2025 11:00 Відповісти
У США зацікавилися Пінчуком і його зв'язками з Трампом -Голос Америки 2018 рік ( соросівський, доречі)
показати весь коментар
09.03.2025 11:19 Відповісти
Фіала та Пінчук тісно співпрацюють з фондом Сороса в Україні і вони не хочуть втрачати своє ліберальне обличчя приводячи владу Зеленського на Банкову. У той же час Пінчук - з 2015 року спонсорував команду Трампа, як і платив Манафорту технологу Трампа в т ч , разом з Ахметовим за просування Януковича в президенти.

Усі олігархи й Ахмєтов й Пінчук й Бєня мали свої бтізесовіінтереси рашці , тому й проводили того до влади своїми Інтерами та Шустерами , на кого вказував Кремль. Просто Зе виявився Боневтіко дякуючи українцям - за це й ненавидить його хйло ...А укроліграхи виявилися слабкими в виконанні обіцянок Кремлю . От зараз Маск( дружбан хйла) й нацьковує на них в своєму Х . Дивно Х як кликуха хйла літери сходяться.
показати весь коментар
09.03.2025 11:31 Відповісти
міністри оборони Норвегії, Ісландії, Данії, Швеції, Фінляндії, Естонії, Латвії та Литви.- країни сікьотє які
показати весь коментар
09.03.2025 11:44 Відповісти
Ну, слава Богу, на четвертий рік війни хоча б, плани з"явились. Це вже щось...
показати весь коментар
09.03.2025 10:59 Відповісти
Ну це про заміну допомоги від США мабуть.
показати весь коментар
09.03.2025 11:02 Відповісти
Скоріше за все. Але, наскільки зрозуміло, допомога весь час поступала і поступає дозовано, з розрахунком, щоб Україна протрималась якнайдовше і програла не так швидко, давши час Європі переозброїтись і підготуватись до можливого нападу куйла. Про допомогу для перемоги мови ніколи не було і нема.
показати весь коментар
09.03.2025 11:09 Відповісти
да лбюді поляковій потрібна підтримка правильно що заийшли сюди учора
показати весь коментар
09.03.2025 11:18 Відповісти
Мужик, то така ж Люда, як і ти Наташа....😂😂🤣
показати весь коментар
09.03.2025 11:44 Відповісти
Все це буде, колись, у майбутньому.....🤡🤡🤡
показати весь коментар
09.03.2025 11:41 Відповісти
Це супер. Вдячні їм.
Але, чому зе вчора казав про допомогу так ніби це залежало від Умєрова, а по факту це ініціатива самих країн NB8? Чергова спроба підняти собі рейтинг?
показати весь коментар
09.03.2025 11:42 Відповісти
Господа хорошие, пора называть вещи своими именами, не Украину вы поддерживаете, а пытаетесь спасать себя, только делаете это вы не очень хорошо, вы всё время деньги считаете, думаете, что война от вас далеко, а она уже у вас в доме!
показати весь коментар
09.03.2025 11:46 Відповісти
"У вас є план, містере Фікс? - Чи є у мене план? Та в мене цілих три плани! "
показати весь коментар
09.03.2025 11:58 Відповісти
до дупи дверці.
показати весь коментар
09.03.2025 12:00 Відповісти
Куди зарядити,ці плани? Їми ракети збивати можна?
показати весь коментар
09.03.2025 12:16 Відповісти