10700 відвідувачів онлайн

Ми маємо ставати сильнішими,- Мерц хоче обговорити з Британією і Францією спільне використання їхньої ядерної зброї

Мерц хоче поговорити з Британією і Францією щодо їхньої ядерної парасольки

Ймовірний майбутній канцлер Німеччини Фрідріх Мерц розповів, що хотів би провести переговори з Францією та Великобританією щодо спільного використання їхньої ядерної зброї. Водночас він додав, що ядерна парасолька Франції та Британії має бути "доповненням" до існуючого ядерного щита США.

Про це Мерц сказав в інтерв'ю Deutschlandfunk, цитує The Guardian, інформує Цензор.НЕТ.

"Спільне використання ядерної зброї - це питання, про яке нам потрібно говорити... Ми маємо ставати сильнішими разом у сфері ядерного стримування", - заявив ймовірний наступний канцлер ФРН.

Політик додав, що необхідно говорити і з Францією, і з Британією.

Також Мерц наголосив, що ядерна зброя Британії та Франції має стати доповненням до американського ядерного щита, який Німеччина хотіла б зберегти.

Захист Європи ядерною зброєю Британії та Франції

Раніше повідомлялося, що президент Франції Емманюель Макрон заявив, що вирішив розпочати обговорення з лідерами країн ЄС щодо захисту європейського континенту ядерною зброєю Франції.

Лідери Польщі й Данії заявили, що є відкритими щодо пропозиції президента Франції Емманюеля Макрона обговорити, як ядерне стримування Франції може захистити Європу.

Топ коментарі
+5
Пока пустые слова, в речи Мерца добавка к яо США, а Вашингтон не даст приказ применять яо и все дела. Должен быть европейский ядерный щит, и должно быть принято решение, как отдавать политическое указание на применение яо, а то всё это пустая болтовня
показати весь коментар
09.03.2025 16:36 Відповісти
+3
показати весь коментар
09.03.2025 16:45 Відповісти
+3
Куколды вы смешные
показати весь коментар
09.03.2025 16:47 Відповісти

Завантаження...