10096 відвідувачів онлайн

У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим офіцерам, які мають бойовий досвід, - Сирський

сирський

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський під час робочої наради з питань формування армійських корпусів зазначив, що при призначенні командирів корпусів пріоритет надається молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід.

Про це він повідомив у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Заслухав командирів корпусів щодо порядку виконання першочергових заходів з формування управлінь корпусів. У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід та відзначилися ефективними діями на чолі бригад", - повідомив Сирський.

Генерал також вислухав проблемні питання та віддав необхідні розпорядження для їх невідкладного вирішення. У рамках реорганізації армії Сирський визначив подальші завдання, наголосивши на необхідності вдосконалення армії для досягнення перемоги.

"Щоб вистояти і перемогти, українська армія стає сучаснішою, ефективнішою, сильнішою. Продовжуємо роботу згідно з наміченим планом", - підкреслив Сирський.

Топ коментарі
+7
Напомнило объявление о приеме на работу. Требуется сотрудник до 20 лет с высшем образованием и опытом 10 лет
показати весь коментар
10.03.2025 14:41 Відповісти
+6
Коли вже тебе поміняють на молодого і перспективного
показати весь коментар
10.03.2025 14:08 Відповісти
+6
БРЕШУТЬ!
У цій владі тільки ОДИН пріоритет - СЛУХНЯНІСТЬ та ВИКОНУВАННІСТЬ!
показати весь коментар
10.03.2025 14:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Коли вже тебе поміняють на молодого і перспективного
показати весь коментар
10.03.2025 14:08 Відповісти
це компетенція маладова парня с народа
показати весь коментар
10.03.2025 14:09 Відповісти
у которого нет родичей в параше.
показати весь коментар
10.03.2025 14:18 Відповісти
БРЕШУТЬ!
У цій владі тільки ОДИН пріоритет - СЛУХНЯНІСТЬ та ВИКОНУВАННІСТЬ!
показати весь коментар
10.03.2025 14:14 Відповісти
а ти сам до яких себе відносиш? "умних і красівих"?
показати весь коментар
10.03.2025 14:14 Відповісти
Это Другое...☝️☝️😉😉
показати весь коментар
10.03.2025 14:40 Відповісти
Головне, щоб не "синкам" та своякам...
показати весь коментар
10.03.2025 14:23 Відповісти
От власне тому і ставлять молодих які апріорі не можуть бути досвідченими. Бо старші, але справді успішні, з досвідом слухати і виконувати дурню не будуть. Доведено генералами Марченком, Забродським та іншими, яких власне і видавили з армії через наявність власної думки.
показати весь коментар
10.03.2025 15:19 Відповісти
Напомнило объявление о приеме на работу. Требуется сотрудник до 20 лет с высшем образованием и опытом 10 лет
показати весь коментар
10.03.2025 14:41 Відповісти
Именно так. Страну гробят профаны.
показати весь коментар
10.03.2025 14:47 Відповісти
Така практика всіх успішних воєнних кампаній, навіть совок після 42 року почав чистити ряди вищого складу та піднімати молодших офіцерів в посадах...

Тільки завжди є питання як визначають ефективнисть, це по кількості успішних операцій, чи по втраті техніки та особового складу... так само втрати, вони могли бути тому що там головний удар орків, або бригада мала некомплект *********** та озброєння...
показати весь коментар
10.03.2025 15:15 Відповісти
И уровень бригады, и уровень корпуса требуют немного другой уровень знаний и наличие хоть какого-то академического образования. Что-бы не говорили, но наиболее эффективной показала себя не советская, а прусская школа, которую изучают в передовых армиях мира. В той-же израильской.
показати весь коментар
10.03.2025 16:00 Відповісти
И совок плохой пример. Если бы не чистки 36-39 годов в армии, когда выбили профессионалов в угоду лизоблюдам - не было-бы катастрофы 41-42 годов.
показати весь коментар
10.03.2025 16:02 Відповісти
Ті старі офіцери, вже не мали знань ведення механізованих боїв, а проблема 41 років була саме в страху командирів нижньої ланки перед наказами зверху, які часто поступали із запізненням щодо поточної ситуації,
Та і взагалі штаби погано орієнтувались в локальних діях, через брехню в доповідях знизу... Доповідали що тримають, ще село чи ділянку, але там фактично вже особовий склад було втрачено і йшла зачистка, а механізовані колони німців, були далеко в глибині оборони... Тому сусіди не знаючи ситуації і попадали в оточення...

Друге перевага німецької авіації в повітрі, паралізовувала логістику совка і танки залишались без *********** та пального...

Доречі зараз проблеми в управлінні точно ті самі, як в совковій армії 41-42 років, сусідні підрозділи не знають реальної ситуації у них на флангах...
показати весь коментар
10.03.2025 17:52 Відповісти
Страх возник из-за того, что с середины 30х годов командование строилось не по профи признакам, а по признакам личной преданности и раболепия. Сталинское "незаменимых людей нет"
показати весь коментар
10.03.2025 18:29 Відповісти
А может нужны просто грамотные и компетентные с соответствующим уровнем образования и знаний?
показати весь коментар
10.03.2025 14:46 Відповісти
Те що сирський такий самий дебіл як його кормчі - зільонський і єрмак ясно як божий день ! Сраний воїн, як там курська авантюра ?
показати весь коментар
10.03.2025 14:54 Відповісти
Ю.Бутусов:

Серед командирів корпусів багато прізвищ бачити приємно, але є й такі, які викликають подив, через значну кількість питань щодо їх компетентності на минулих посадах. Ну, наприклад, став комкором екс-комриг 56-ї бригади Сірченко. Такі призначення в армії залежили і залежать не від реальних заслуг та лідерських якостей, а виключно від особистих зв'язків з начальством.
показати весь коментар
10.03.2025 15:03 Відповісти
пізно ...((
показати весь коментар
10.03.2025 15:09 Відповісти
А може не за віком, а за професіональними данними потрібно відбирати? Може, тоді, буде, як за Залужного? ЗВІЛЬНЕННЯ українських територій, а не навпаки.
показати весь коментар
10.03.2025 15:16 Відповісти
Саме, НАВПАКИ і було задумано.Щоб було на кого перекласти вину.
показати весь коментар
10.03.2025 15:59 Відповісти
ну.... побачимо!!!!
які це молоді офіцери та чиї вони сини чи похресники???
дай Бог що призначення були справедливі
показати весь коментар
10.03.2025 15:23 Відповісти
Сталінський метод підбору кадрів.
показати весь коментар
10.03.2025 15:56 Відповісти
О другом молчит,слуга бедоносца.
показати весь коментар
10.03.2025 16:07 Відповісти
Питання: чим в Україні бойовий досід 40 річних відрізняєтся від 50+?
показати весь коментар
10.03.2025 16:42 Відповісти