12277 відвідувачів онлайн

Мігранти з України торік внесли до бюджету Польщі майже 4 млрд дол.

біженці,польща

Надходження він мігрантів з України до бюджету Польщі у 2024 році становило 15,1 млрд злотих (майже $4 млрд).

Такі оцінки наводить державний Банк економіки Польщі (BGK), повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на  Укрінформ.

"Враховуючи орієнтовну суму податків, сплачених у Польщі мігрантами з України, можна констатувати, що з кожного 1 злотого, отриманого громадянами України за програмою "Сім’я 800 плюс", мігранти сплачували до державного бюджету Польщі приблизно 5,4 злотих", – повідомили експерти банку.

За попередніми оцінками, в Польщі може перебувати понад 2 млн громадян України, з яких близько мільйона приїхали до Польщі після початку війни у 2022 році.

Топ коментарі
+11
Потрібно - ще більше їх з гівном змішувати ,як це ******* робити "патріоти " - тоді вони сповнені любові до співвітчизників повернуться в Україну - здадуть всі кошти до бюджету і з радістю підуть служити безстроково без прва на демобілізацію .
показати весь коментар
10.03.2025 16:41
+4
В польщі серйозно попрацювали з корупціонерами , створили нормальні умови для бізнесу + дешеві кредити . А в Україні - Гейманцеви керують . Тому не рівняйте палець з ізвєсним органом
показати весь коментар
10.03.2025 17:09
+3
Ну, а тепер Польща купить собі зброю поки ЗЄ намагається на шару її отримати.
показати весь коментар
10.03.2025 16:43
Коментувати
Сортувати:
Були заробітчанами, стали емігрантами.
Адже раніше ці мільярди поповнювали економіку України...
показати весь коментар
10.03.2025 16:33 Відповісти
Потрібно - ще більше їх з гівном змішувати ,як це ******* робити "патріоти " - тоді вони сповнені любові до співвітчизників повернуться в Україну - здадуть всі кошти до бюджету і з радістю підуть служити безстроково без прва на демобілізацію .
показати весь коментар
10.03.2025 16:41 Відповісти
Це НЕ патріоти ******* "змішувати з лайном", а "позитивні блохери Офісу Єрмака", та й всі зе-слуги.
Так що не плутайте!
Але, вони ********** це робити взагалі зі ВСІМ народом України...
показати весь коментар
10.03.2025 16:51 Відповісти
Ви почитайте коменти деяких дописувачів цензора - вони вже розділили людей на касти :
є ті хто в ЗСУ - це напівбоги і є "мамині черешенькі " які сидять на дивані і нічого не роблять - чекають бурятів. Те що кошти на їх утримання + армії силовиків бюрократів + пенсіонерів заробляються "маминими черешеньками " до уваги не береться . Вони думають мабуть що ці всі кошти друкують чиновники в своїх кабінетах і роздають всім іншим
показати весь коментар
10.03.2025 17:05 Відповісти
Ви ДОфантазовуєте ДОфантазування деяких НЕДОкоментаторів невеличного відання Цензор.нет та приписуєте це усім патріотам України!
Ви взагалі адекватні?
показати весь коментар
10.03.2025 17:10 Відповісти
Ви уважніше читайте мої дописи, а не видавайте свої міркування за мої . Постом вище було написано

"коменти ДЕЯКИХ дописувачів цензора".
показати весь коментар
10.03.2025 17:13 Відповісти
А ще вище ви написали "патріоти" - БЕЗ "деякі", БЕЗ "окремі", БЕЗ будь чого іншого!
показати весь коментар
10.03.2025 17:20 Відповісти
Бо я розділяю на : патіротів - без лапок - людей притомних,далекоглядних та здатних думати , і на "патріотів" - в лапках - людей непритомних ,несвідомих , які живуть гаслами та ілюзіями - і цим сами шкодять своїй країні та народу.
показати весь коментар
10.03.2025 17:32 Відповісти
Гетманцев мабуть п'ятки собі гризе. 😁
показати весь коментар
10.03.2025 16:33 Відповісти
А на цих 4 мільярда доларів - можна було купити зброї для України дохіба і трошки...

Але оскільки "польскі мамині черешеньки" для наших турбопатріотів та держави - тільки безправний бидлоресурс, то ці кошти підуть в бюджет Польщі ...
показати весь коментар
10.03.2025 16:38 Відповісти
Ну, а тепер Польща купить собі зброю поки ЗЄ намагається на шару її отримати.
показати весь коментар
10.03.2025 16:43 Відповісти
"Польща надала Україні військової допомоги на суму майже 3,5 млрд доларів від початку повномасштабної війни"

Нормально так, надали на 3.5 за весь час- поповнили бюджет на 4 тільки за один рік. Ще й компенсували допомогу із грошей ЄС і замінили стару зброю на нову.
показати весь коментар
10.03.2025 16:49 Відповісти
Тобто в Польщі вони можуть платити 12% податку (мінімалка для розробників ПО ФОП) до 19% всім іншим, а вдома 5% не могли. І багато хто в чорну налом працював. Чи це як з водіями. За кордоном ми чемні та 50 це норм. А тут бикуємо та 120 в населених пунктах п'яними.
показати весь коментар
10.03.2025 16:51 Відповісти
В польщі серйозно попрацювали з корупціонерами , створили нормальні умови для бізнесу + дешеві кредити . А в Україні - Гейманцеви керують . Тому не рівняйте палець з ізвєсним органом
показати весь коментар
10.03.2025 17:09 Відповісти
Лол. Ну я сидів, платив 5%, донатив, спускав гроші на купівлю будь чого аби підтримати економіку, чесно жив не порушуючи закону, платив ЄСВ навіть коли не треба було. Сам обмежено придатний з зором -11 та астигматизмом 4. І шо? Мобілізували, та ще й насильно запхали в дшв, де спочатку "порекомендували" копати яму, бо відмовився йти в штурмову роту, а потім ще кілька місяців сидів на ппд. І при цьому, у батька інвалідність 3 групи з 2005 довічна, і я міг спокійно виїхати до 2024.
У сина ще в 2 роки діагностували аутизм, але ми не хотіли оформлювати інвалідність. Оформили вже коли мобілізували. І тут наші законотворці знову зробили добре діло. Заборонили звільнення, треба щоб не було матері. Проте, на відстрочку такої умови немає.
Висновок: краще б я поїхав в 23-му або ще раніше, і платив би 12% податку, ніж мене має найобувати і принижувати власна держава включно з деякими елементами її народу
P.S.: в батька ще нещоднавно інсульт був ішемічний, мову відібрало, серце вже сіло майже. Пішов за 2-гу групу питатись, сказали нашо? Син на війні того й хочеш групу?
показати весь коментар
10.03.2025 19:17 Відповісти
2 млн українців абсолютно не організовані - жодних партій , жодних об'єднань для захисту своїх інтересів ... парадокс