9415 відвідувачів онлайн

Потрібно готуватись до сценарію, що Європа залишиться сама, - президент Чехії Павел

павел,петр

Президент Чехії Петр Павел вважає, що потрібно готуватися до сценарію, в якому Європа залишиться без військової підтримки США.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

Павел наголосив, що Чехія з огляду на "зміну позицій США з низки важливих питань" повинна насамперед приділяти більше уваги власним можливостям – як у самій країні, так і в Євросоюзі.

"Нашою перевагою буде продовження роботи в тісному альянсі зі США і підтримання функціонуючого трансатлантичного зв'язку", – вважає чеський президент.

"З іншого боку, ми повинні бути готові до сценарію, коли ми залишимося наодинці, як ЄС або частина Європи. У такому випадку ми готові дуже інтенсивно працювати з країнами-однодумцями, щоб зберегти всі необхідні навички для забезпечення нашої оборони", – зазначив Павел.

Топ коментарі
+21
Треба гуртуватись. З нами у вас більше шансів. Як і у нас разом з вами.
показати весь коментар
10.03.2025 20:55 Відповісти
+14
У такому випадку Європа повинна викинути долар на смітник і перевести міжнародні розрахунки на євро. ВВП Європи і населення Європи більші за США.
показати весь коментар
10.03.2025 20:56 Відповісти
+11
Саме штати віддали східну і центральну Європу кацапам після другої світової. Хоча британці намагались цьому запобігти. Рузвельт і сралін ще і насміхались над Черчілем.
показати весь коментар
10.03.2025 21:02 Відповісти

Завантаження...