Потрібно готуватись до сценарію, що Європа залишиться сама, - президент Чехії Павел

Президент Чехії Петр Павел вважає, що потрібно готуватися до сценарію, в якому Європа залишиться без військової підтримки США.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.
Павел наголосив, що Чехія з огляду на "зміну позицій США з низки важливих питань" повинна насамперед приділяти більше уваги власним можливостям – як у самій країні, так і в Євросоюзі.
"Нашою перевагою буде продовження роботи в тісному альянсі зі США і підтримання функціонуючого трансатлантичного зв'язку", – вважає чеський президент.
"З іншого боку, ми повинні бути готові до сценарію, коли ми залишимося наодинці, як ЄС або частина Європи. У такому випадку ми готові дуже інтенсивно працювати з країнами-однодумцями, щоб зберегти всі необхідні навички для забезпечення нашої оборони", – зазначив Павел.