10994 відвідувача онлайн

Присутність військ НАТО як миротворців в Україні є неприйнятною для РФ, - Лавров

Лавров проти військових НАТО як миротворців в Україні

Глава МЗС Росії Сергій Лавров назвав присутність військових НАТО на території України як миротворців неприйнятною.

Про це він заявив в інтерв'ю американським блогерам, передає Цензор.НЕТ.

"РФ за жодних умов не прийме присутності натівських військових в Україні як миротворців", - цитують його росЗМІ.

За словами Лаврова, Велика Британія та низка країн Європи хочуть "підняти ставки по Україні та готують щось, щоб підштовхнути Трампа до агресивних дій проти РФ".

Нагадаємо, 11 березня делегації США та України провели зустріч у Джидді.

Команди України та США зробили спільну заяву за результатами зустрічі в Саудівській Аравії: США відновлюють військову допомогу, з РФ обговорять можливість припинення вогню на 30 днів.

Топ коментарі
+35
давай унылая лошадь покажи трампонам что вы не договороспособные
показати весь коментар
12.03.2025 08:23 Відповісти
+20
ну шо трампуша, хочуть ********* миру?
показати весь коментар
12.03.2025 08:24 Відповісти
+16
Сциться коняка.
показати весь коментар
12.03.2025 08:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
давай унылая лошадь покажи трампонам что вы не договороспособные
показати весь коментар
12.03.2025 08:23 Відповісти
присутствие России на Терра также есть алогичным фактом в мире..
показати весь коментар
12.03.2025 09:07 Відповісти
та диви, Єдік до тепер новітні правила написання не посилив: *********, ерефія, кацапстан
показати весь коментар
12.03.2025 10:20 Відповісти
Він - патріарх серед квадроберів, за пайку вівса що завгодно станцює.
показати весь коментар
12.03.2025 09:08 Відповісти
Прийміть з ****** - « НОВІЧЕК « 🇷🇺☠️🚫
показати весь коментар
12.03.2025 09:21 Відповісти
Калантарян натякає на китайських миротворців.
показати весь коментар
12.03.2025 08:23 Відповісти
Може на молдовських?
показати весь коментар
12.03.2025 08:25 Відповісти
молдавани не знають, як своїх "миротворців" здихатись.
показати весь коментар
12.03.2025 08:31 Відповісти
Може з КНДР, або Ірану?
показати весь коментар
12.03.2025 08:37 Відповісти
Китайські миротворці сторона конфлікту, досвідос)
показати весь коментар
12.03.2025 08:59 Відповісти
ну шо трампуша, хочуть ********* миру?
показати весь коментар
12.03.2025 08:24 Відповісти
30 днів не протримаються
показати весь коментар
12.03.2025 08:36 Відповісти
це сродні: викликаємо поліцію? - ні. але за мир.
показати весь коментар
12.03.2025 09:32 Відповісти
А трампон розповідає що *уйло хоче миру!
показати весь коментар
12.03.2025 08:25 Відповісти
Бо в плани Путіна, Лаврова і компанії входить окупація всієї України.
показати весь коментар
12.03.2025 08:30 Відповісти
Вони вже й самі розуміють,що всю Україну окупувати не в змозі,зараз просто будуть гребсти що вийде, от і все.
показати весь коментар
12.03.2025 08:59 Відповісти
У тих кого ти написав є імена, *****, кінь *****вський та *****вська шобла.
показати весь коментар
12.03.2025 09:15 Відповісти
Бульбафюрер что то притих про своих миротворцев.
показати весь коментар
12.03.2025 08:26 Відповісти
показати весь коментар
12.03.2025 08:26 Відповісти
пупсів би нагнати - було б ******** - да - лавр
показати весь коментар
12.03.2025 08:27 Відповісти
Сциться коняка.
показати весь коментар
12.03.2025 08:29 Відповісти
https://t.me/torreddo/28104
показати весь коментар
12.03.2025 08:33 Відповісти
Якби мерина менше запитували, що йому подобається. а що ні - він би менше іржав, а то й взагалі мовчки шкандибав
показати весь коментар
12.03.2025 08:33 Відповісти
Ну,то пзд вам.
показати весь коментар
12.03.2025 08:35 Відповісти
а миротворці можуть бути від держав які входять в НАТО.
і це не будуть війська нато, а миротворці військ країни, любої...
показати весь коментар
12.03.2025 08:40 Відповісти
Кон", умови ставить сильний противник. А не країна, "вторая в мірє" недоармія якої, маючи величезну перевагу в техніці, озброєнні і ***********, за 3 роки не змогла захопити, навіть, Донецької області.
показати весь коментар
12.03.2025 08:43 Відповісти
показати весь коментар
12.03.2025 08:44 Відповісти
Только руцкие "миротворцы" в Абхазии, Приднестровье и Армении - "миротворцы". Причем им и мандата ООН не надо. Оккупанты под видом миротворцев и "освободителей" это любая игра *****
показати весь коментар
12.03.2025 08:47 Відповісти
вас ніхто не питає
показати весь коментар
12.03.2025 08:50 Відповісти
Ух, холодний душ на голову трампона.
показати весь коментар
12.03.2025 08:51 Відповісти
А хто тебе питає, коняка? Чиї війська заходять в Україну - то справа України. Ти ж завів до Курщіни корейців, - ми теж не у захваті від тієї ідеї, чи може ти нас питав про це, та ми погодилися?!
показати весь коментар
12.03.2025 08:51 Відповісти
Україна не країна іпаної клячі, ти дебілятко само розберись спершу про що рохкаєш
показати весь коментар
12.03.2025 09:43 Відповісти
Нашо ти тут сереш, мразота?
показати весь коментар
12.03.2025 09:43 Відповісти
Тебе адмін трахнув і ти знову поліз сюди скавучати?)
показати весь коментар
13.03.2025 20:36 Відповісти
адмін може самого себе лише. там на це лише і вистачає.
показати весь коментар
24.03.2025 16:33 Відповісти
Нет у него никакого права, потому, что он не человек, а навозный червяк и страны у него нет, а есть куча говна под названием быдлостан, вот такой расклад.
показати весь коментар
12.03.2025 09:45 Відповісти
Скоріше не блукач світами, а блукач по вигрібним ямам Європи. Молися за свого ху...ла, бо коли він здохне таких як ти попруть на історичну батьківщину ху...лостан
показати весь коментар
12.03.2025 10:07 Відповісти
Присутність коней у міжнародних відносинах є неприйнятним
показати весь коментар
12.03.2025 08:51 Відповісти
Американські миротворці-спостерігачі були б найбільш доречними: США посередник в переговорах, хто як не США зацікавлений в об'єктивному контролі, щоб ніхто (росія) не надурив?
показати весь коментар
12.03.2025 08:52 Відповісти
А хто будет на*бывать, тому сразу по тупой бурятской роже.
показати весь коментар
12.03.2025 09:03 Відповісти
Або будуть миротворці з НАТО, або будуть миротворці з НАТО, немає в тебе вибору, стара коняка (і змиритися доведеться!!
показати весь коментар
12.03.2025 08:54 Відповісти
Хто пустив тварину до людського житла??? Негайно лапаса по морді та копняка під жопу, щоб летіло до стойла кулею.
показати весь коментар
12.03.2025 08:57 Відповісти
Пора уже на колбасу...
показати весь коментар
12.03.2025 09:04 Відповісти
Это очень хорошо, пусть рашистская быдлота выдвигает как можно больше условий, есть надежда, что американский шизофреник пошлёт их по курсу рускага корабля.
показати весь коментар
12.03.2025 09:05 Відповісти
нам більше аргументів. язьік мой - враг мой.
показати весь коментар
12.03.2025 09:37 Відповісти
Аргумент у всего человечества один - если оно хочет выжить, то нужно уничтожить быдлостан, точка.
показати весь коментар
12.03.2025 09:46 Відповісти
Міністр опускається до рівня блогерів! Іншими вже не спиймається. Тху!
показати весь коментар
12.03.2025 09:05 Відповісти
Міністр ху...ла, а це не справжній міністр, а звичайна лялька, конячка, на дротиках. Которую смикають як побажає її хазяин у даному випадку ху...ло
показати весь коментар
12.03.2025 09:58 Відповісти
Лошадка ти ж тіпа міра бажаєш.
показати весь коментар
12.03.2025 09:18 Відповісти
це не НАТО. це країни від себе будуть присутствувать.
показати весь коментар
12.03.2025 09:19 Відповісти
план трампа: закінчення війни по лінії фронту, Україна не вступає в НАТО, в Україну вводяться європейські миротворці.
а значить Росія не погоджується на план трампа.
що Трамп казав що буде робити якщо Росія не погодиться на його план?
завалить Україну зброєю.
показати весь коментар
12.03.2025 09:22 Відповісти
яка Росії різниця які війська Україна буде приглашати на свою територію? це особиста справа України кого сюди приглашати, кого ні. це що, територія Росії, щоб вона вирішувала кого сюди можна приглашати?
показати весь коментар
12.03.2025 09:25 Відповісти
Росія ввела війська в південно-східну Україну. то чого захід не може ввести війська в північно-західну Україну? на запрошення президента зеленського і верховної ради! все законно!

так як росіяни в сирію ввели війська! вони казали, що вони там на запрошення президента ассада.

і хай західні країни розміщають тут свої воєнні бази.
показати весь коментар
12.03.2025 09:31 Відповісти
я знаю, як закінчиться війна. західні війська заїдуть з західного кордону в Україну, на бтр-ах, броньованих машинах. обабіч доріг будуть стояти українці, їх вітати , з прапорами Америки, Євросоюзу і України. вони розмістять свої військові бази по всій Україні.
Росія не буде дальше наступати, бо напад на західні війська буде вважатися нападом на західні країни.
окуповані території залишаться під Росією.
це буде закінчення війни по типу південної Кореї і північної Кореї.
показати весь коментар
12.03.2025 09:35 Відповісти
Зрозуміло всім,що це дуууже поганий варіант,але далеко не найгірший для нас.
Доречі,з Кореями не схожий,русня просто приєднала наші території до себе,а не створює ще одну проксі державу.
показати весь коментар
12.03.2025 10:10 Відповісти
Присутність військ НАТО як миротворців в Україні є неприйнятною для РФ, - Лавров - ІНШИМИ СЛОВАМИ-"НЕ ЗАВАЖАЙТЕ НАМ ЗНИЩУВАТИ УКРАЇНУ І ВБИВАТИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД .ПРИСУТНІСТЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРЇНИ НАШИХ ВБИВЦЬ"
показати весь коментар
12.03.2025 09:36 Відповісти
Присутність військ московії як миротворців в Україні є неприйнятною
показати весь коментар
12.03.2025 09:37 Відповісти
ПНХ
показати весь коментар
12.03.2025 09:38 Відповісти
Странный ты лавров.
Приглашать боевой спецназ Северной Кореи для ведения войны против Украины тебе "прийнятно" и Украину ты не спрашивал.
А пригласить Украине к себе миротворческие войска для предотвращения войны с россией, тебе "неприйнятно".
Сказал бы сразу откровенно - рашке сцикотно
показати весь коментар
12.03.2025 09:50 Відповісти
"

«Дебилы, *****!» - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B0 фраза, произнесённая https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%80%D1%8B_%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D0%B4%D0%B5%D0%BB_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8 Министром иностранных дел Российской Федерации https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%B2,_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9_%D0%92%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Сергеем Лавровым-Мерином 11 августа 2015 года в ходе https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F пресс-конференции с https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D0%B4%D0%B5%D0%BB_%D0%A1%D0%B0%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%90%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B8 министром иностранных дел Саудовской Аравии https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8C_%D0%B0%D0%BB%D1%8C-%D0%94%D0%B6%D1%83%D0%B1%D0%B5%D0%B9%D1%80 Аделем аль-Джубейром и затем получившая широкое освещение в средствах массовой коммуникации (СМК), ставшая в дальнейшем https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D1%8B%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%8F_%D1%84%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B0 крылатой фразой и мемом."
показати весь коментар
12.03.2025 09:52 Відповісти
Мовчи коняка, бо від твоєї брехні нічого не залежить. Так і кажи ху...ло передав мені наказ я зачитую
показати весь коментар
12.03.2025 09:53 Відповісти
унылая лошадь помжет повторять эту мантру аж пока не всрёцца. НАТО должно ему ответить шо оно ложило на его обеспокоенности. по другому с кацапскими питорами балакать нельзя
показати весь коментар
12.03.2025 10:02 Відповісти
Нас не влаштовують московити на українських територіях, тобто можете йти на йух із своїми запереченнями! Ваше місце на параші болотах
показати весь коментар
12.03.2025 10:03 Відповісти
Интересно, схавает ли это рыжий нарцисс или нет?
показати весь коментар
12.03.2025 10:39 Відповісти
Для рашистів неприйнятне все, що хоч якось укріплює Україну, то про який мир взагалі можна розмовляти з тими фашистами? Це марна трата часу, бо вони вимагають тільки повної капітуляції і будуть надалі знищувати Україну і все українське. А для цього і переговори не потрібні, достатньо одностороннього рішення Заходу і України: продовжувати нищити рашку чи таки капітулювати.
показати весь коментар
12.03.2025 10:54 Відповісти
Якось так пофіг на те що верзе ця стара шкапа... навіть не хочеться тратити час щоб слухати цю маячню...
показати весь коментар
12.03.2025 10:57 Відповісти
Присутність військ РФ як окупантів є неприйнятною для України
показати весь коментар
12.03.2025 11:10 Відповісти
Здохни рашиська мерзота.
показати весь коментар
12.03.2025 11:18 Відповісти
А шо такоє? З 2014 кацапня верещить, що воює проти всього НАТО. А тут раптом "нє сагласная я".
показати весь коментар
12.03.2025 11:31 Відповісти
Навзаєм, присутність росії біля кордонів України є також неприйнятною, але що поробиш, сусід є сусід і з цим якось треба жити...
показати весь коментар
12.03.2025 11:46 Відповісти
Лавров назвав присутність військових НАТО на території України як миротворців неприйнятною…

Цікаво ЧОМУ неприйнятною ???
показати весь коментар
12.03.2025 12:28 Відповісти
То ставте кацапів перед фактом присутність військових НАТО як миротворців або як повноцінних учасників війни 😡