10813 відвідувачів онлайн

Тернопільський ТЦК відправив повістку загиблому військовослужбовцю

В Тернополі загиблому українському воїну прийшла повістка

Через технічний збій в системі "Оберіг" Тернопільський територіальний центр комплектації та соціальної підтримки надіслав повістку на ім'я загиблого на війні проти Росії воїна Андрія Іванюка.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук ТЦК.

"Тернопільський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого Героя, старшого сержанта Іванюка Андрія Васильовича, який віддав своє життя, захищаючи Україну. Ми глибоко шкодуємо з приводу прикрого випадку, пов’язаного з надсиланням повістки на ім’я Андрія Іванюка. Це сталося внаслідок технічного збою в автоматизованій системі "Оберіг", яка генерує повістки на основі наявних баз даних", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у результаті технічної помилки не відбулася належна звірка з оновленими списками загиблих захисників.

Керівництво Тернопільського обласного ТЦК та СП ініціює перевірку всіх баз даних для недопущення аналогічних ситуацій та посилює контроль за формуванням і розсилкою повісток.

Топ коментарі
+18
А коли хоча б через технічний збій прийдуть повістки кошовому та пікалову?
показати весь коментар
13.03.2025 06:03
+16
Soto

Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 08.02.2025

Новенький кацапотролль розповідає нам побрехеньки.
Якщо загинув батько - сина не мають права мобілізувати. Якщо загинув брат - не мають права мобілізувати другого брата. Ти навіть законів України не знаєш, брехло кацапське.
показати весь коментар
13.03.2025 03:26
+12
Інвалідів та багатодітних і не мобілізують, кацапотролина.
Багатодітні - це ті, хто живе зі своїми дітьми і піклується про них, а не ті, хто наробив різним жінкам діточок і забив на це буй.

" что ты тут как покупной бот"
Типовий прийом кацапотроля - звинувачувати опонентів у тому, чим ти сам є.

"А если было наоборот и я перепутал?"
Кажи вже одразу - вигадав чи з методички переписав.
Бо немає різниці - якщо у сім'ї хтось загинув - найближчих родичів не мобілізують, кацапотроллина.
Вас тут у січні-лютому аж десант якийсь висадився з донецьких IP.
показати весь коментар
13.03.2025 04:21
Коментувати
Сортувати:
дуже важлива новина...
показати весь коментар
13.03.2025 02:15 Відповісти
Де пруфи?
показати весь коментар
13.03.2025 03:16 Відповісти
Не відповідай зедебілу....
показати весь коментар
13.03.2025 08:30 Відповісти
Soto

Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 08.02.2025

Новенький кацапотролль розповідає нам побрехеньки.
Якщо загинув батько - сина не мають права мобілізувати. Якщо загинув брат - не мають права мобілізувати другого брата. Ти навіть законів України не знаєш, брехло кацапське.
показати весь коментар
13.03.2025 03:26 Відповісти
Інвалідів та багатодітних і не мобілізують, кацапотролина.
показати весь коментар
13.03.2025 04:21 Відповісти
"з донецьких IP" це що таке? ти по ай-пі вичисляєш?
показати весь коментар
13.03.2025 08:05 Відповісти
Багато тексту, ти мабуть на зарплаті.
показати весь коментар
13.03.2025 04:08 Відповісти
тема не та..
загиблого воїна ім'я тріпаємо - не гарно це...
показати весь коментар
13.03.2025 06:16 Відповісти
"Не мають права". Покажи, будь ласка, де це написано. То що, якщо забрали обох братів на війну і їм по 40 років, то якщо один погинув, то другого відравлять додому?
показати весь коментар
13.03.2025 04:23 Відповісти
Так. До дому другого. Особисто знаю.
показати весь коментар
13.03.2025 05:52 Відповісти
Якщо один з братів загинув,другий може йти на "дємбєль" за сімейними,у путлоботів у методичках про це нічого не сказано,нє?
показати весь коментар
13.03.2025 05:53 Відповісти
Примусово не відправлять, але у другого є право демобілізуватися за законом. Ті, хто хочуть демобілізуватися, тим правом користуються.
показати весь коментар
13.03.2025 13:31 Відповісти
Чи ви уважно читаєте пост, а потім відповідаєте?
Раз брати по 40 років, то це вже різні родини, чи у вас що 18, що 80 все одинаково?
показати весь коментар
13.03.2025 20:31 Відповісти
Якщо це рідні брати - хоч по 50 років - вони вважаються найближчими родичами і якщо один загинув - інших не можуть мобілізувати і мають демобілізувати при бажанні військового. Навіть якщо у братів спільна тільки мати, а різні батькі - все одно це рахується.
Ви не знаєте законів України.
показати весь коментар
13.03.2025 21:34 Відповісти
А вони працюють ті закони?
показати весь коментар
13.03.2025 08:12 Відповісти
Так, працюють.
Був 1 скандал з мобілізацією нібито багатодітного батька, але з'ясувалося, що той "батько" не просто не живе з дітьми, а взагалі вони на нього не записані.
показати весь коментар
13.03.2025 13:32 Відповісти
Ні не працюють
показати весь коментар
13.03.2025 13:36 Відповісти
Працюють, по факту.
У мене 2 знайомих, у яких брати загинули на фронті - їх ніхто не мобілізує, навіть за кордон випускають. Багатодітні колеги спокійно їздять без бронювання у відрядження за кордон - ніхто не мобілізує - . Якщо у тебе є інши приклади, то викладай. Хоча - ти ж теж свіжозарєєстрований тролль з того ж дессанту скорійше за все.
показати весь коментар
13.03.2025 13:44 Відповісти
тaк это же пол вaреникa
показати весь коментар
13.03.2025 04:47 Відповісти
Отже, ти слідкував за бабкою з поліклініки, щоб упевнитися, що на неї чекають з тцк, а потім вона пішла додому, і вийшла розповіла про своє горе???
Ти ідіот???🤣🤣🤣
показати весь коментар
13.03.2025 07:04 Відповісти
ворьё и брехуны из поколения в поколениния.... последние 33 годиков "независимости" будут стоить еще 66. очикуйтЭ
показати весь коментар
13.03.2025 04:47 Відповісти
приблызно еще шисят шесть рочкив
показати весь коментар
13.03.2025 04:48 Відповісти
який жах...
а в нас 4рази живий верховний-поні он скаче...
показати весь коментар
13.03.2025 04:58 Відповісти
всі зрозуміли, що таке "голосуєм в дії!" ?
показати весь коментар
13.03.2025 04:59 Відповісти
голо-сувание
показати весь коментар
13.03.2025 05:14 Відповісти
Та перестаньте талдичити про збої. Випадково, йдучи вулицею побачив спільний рейд ТЦК з поліцією. Обличчя старшого по рейду видалось знайомим. Зустрілись поглядами, він мене теж впізнав. ТЦКашник був з багатою біографією, як і батько займався промислом, *входячи в довіру*, в нього зразу ж пропав інтерес до рейду- тут же переїхали в інше місце. Спитав у дотичних персон, як він там з'явився. Він там служить давно, купив пост ще у попереднього воєнкома і частенько мстить кровникам, а їх у нього багато. Син одного ветерана МВС пішов добровольцев ще до агресії, був поранений, лікувався вдома, зараз воює. А сусіди, з якими здавна ворожнеча, систематично писали скарги, що він ухиляється а батько його переховує. Прислали дві повістки, пробували здійснити огляд помешкання, тричі погрожували привселюдно в селі криміналом. А коли син прислав довідку з частини про службу і батько з матюками вручив начальнику, відстали. Прекрасно все вони знають, тому випишу повістку а тому ні. Чуть що, комп'ютер дав збій.
показати весь коментар
13.03.2025 05:14 Відповісти
Казламорді простов «ударі», трохи Гугл перекладач підводить🤣🤣🤣
показати весь коментар
13.03.2025 07:56 Відповісти
держи родных близко, а врагов еще ближе
показати весь коментар
13.03.2025 05:22 Відповісти
технічний збій?
і в Україні президент Алексис Давид Дуарте Перейра...
показати весь коментар
13.03.2025 05:23 Відповісти
Брехня
Не Перейра, а Гарсия
показати весь коментар
13.03.2025 07:38 Відповісти
ну нехай буде гарсія, тут же не за імена тема, а за "технічний збій."
показати весь коментар
13.03.2025 07:43 Відповісти
вояку звичяйно Слава!
показати весь коментар
13.03.2025 05:24 Відповісти
зверобой. повесть о шпионе. канадская америка и мешанина в черепе
показати весь коментар
13.03.2025 05:37 Відповісти
я виновен в преследовании дичи. если не понятно, надо догнать и внимательно расспросить. по законам ваенного времени
показати весь коментар
13.03.2025 05:52 Відповісти
А коли хоча б через технічний збій прийдуть повістки кошовому та пікалову?
показати весь коментар
13.03.2025 06:03 Відповісти
Фантастику любити або фентезі?
показати весь коментар
13.03.2025 06:16 Відповісти
Не було технічного збою, як немає і баз даних
показати весь коментар
13.03.2025 06:05 Відповісти
склоняюся до вашої думки,
що до не було ні баз данних і як наслідок нема було ім'я воїна з чим рівняти...
показати весь коментар
13.03.2025 06:30 Відповісти
була би база, то був би дуже простий запрос - дай мені всіх загиблих воїнів на таке і таке прізвищє..
показати весь коментар
13.03.2025 06:39 Відповісти
тут я с вами согласен. биологические базы намного надёжнее чем цифровые.
убедился на собственном опыте
показати весь коментар
13.03.2025 07:01 Відповісти
біологічні данні все одно заносяться в базу данних на комп,
якщо вона є та база - ну а як нема, то і нема....
показати весь коментар
13.03.2025 08:35 Відповісти
я лично участвовал в "оцифровке" "личных" данных. а несколько знакомых до сих пор занимаются... с 2003 оборота.
цифровизация достигает невиданных успехов. где-то я планку перегнул
показати весь коментар
13.03.2025 08:58 Відповісти
перегнув? - випрямляй!
показати весь коментар
13.03.2025 09:15 Відповісти
Помилки завжди бувають.
Гірше коли живому 4 повістки надіслали а він 4 рази ухилився. Он, як некий Зеленський.
показати весь коментар
13.03.2025 06:15 Відповісти
Ну то як служится?
показати весь коментар
13.03.2025 11:34 Відповісти
це називається - соціальна підтримка сімей загиблих солдат.не дякуйте !
показати весь коментар
13.03.2025 06:57 Відповісти
поддержки в соответствующих размерах ожидайте от тех, кто согласился и подписался
показати весь коментар
13.03.2025 07:03 Відповісти
почему я так?
ну СЗЧ и "потерявшихся"... больше чем фантиков у чебурашки. армия украины насчитывает около 5 миллионов военно обязанных =)
все ищут,
"кто следующий"
показати весь коментар
13.03.2025 07:06 Відповісти
Ничего удивительного, моему умершему соседу два раза присылали повестки и староста каждый раз возил справку что он умер.
показати весь коментар
13.03.2025 07:06 Відповісти
вот и я думаю... сколько у меня еще жизней осталось...
"пропой кукушка"
показати весь коментар
13.03.2025 07:13 Відповісти
я против выдачи бабла "потеряшкам"
прокладок наделали... мама не горюй.
"бабушка с косой"
показати весь коментар
13.03.2025 07:16 Відповісти
Работяг и селян даже мертвых не хотят оставить в покое,забирайте на фронт податкивцев,таможенников,прокуроров и прочих разжирневших держслужбовцев.
показати весь коментар
13.03.2025 07:34 Відповісти
ну знаете-ли, гоголь, мёртвые души, и всё такое. по реестру числитса а на самом деле ищи свищи
показати весь коментар
13.03.2025 07:36 Відповісти
Скоріше, що звичайна людська помилка, оскількі дані щодо кожного військовослужбовця вносяться в базу через клавіатуру компа руками якогось діловода. Десь щось "провтикав". От і вся зрада.
показати весь коментар
13.03.2025 07:38 Відповісти
Мій син, був в АТО, помер від хвороби у 2020 році. ТЦК зробило відмітку. У 2022 році привезли повістку аж до дому. Після чого жінка злягла з третім інсультом. Ось така *****, малята....
показати весь коментар
13.03.2025 07:42 Відповісти
ну так на до же всё оформить по-правилам. за жену и детей получать всё, числятся, пенсия, стипендия, выплаты, всё пучком.
кто умер? йа за них.
шеренга раавняйсь, смирно.
кто вызвался? шаг вперёд!
показати весь коментар
13.03.2025 07:47 Відповісти
Співчуваю. Відмітку напевно зробили в паперовій обліково-послужній картці, а дані в систему не внесли і з електронного обліку не зняли.
показати весь коментар
13.03.2025 08:04 Відповісти
Так, ми повірили, що цей був технічний збій. Але більше віримо, що в Тернопільському ТЦК сидять пузаті службовці, які замість виконання обов'язків шмарклі з носи виковирюють.
показати весь коментар
13.03.2025 08:05 Відповісти
батя мне говорил... не ковыряйся в носу ато пальчик уколишь.
так и вышло
показати весь коментар
13.03.2025 08:47 Відповісти
Ничего нового - через два года, после того, как умерла моя мать в 1989 году, в мой почтовый ящик вбросили приглашение на её имя, принять участие в выборах Президента Украины.
показати весь коментар
13.03.2025 09:05 Відповісти
я совсем забыл о чем толокал, итого... что там было 73% голо-сов, явка около 60%? так это автоматически перевыборы сразу.
7x6=43
меньше 50% поддержки.
втерлиния, сели на мель
показати весь коментар
13.03.2025 09:11 Відповісти
Читай Закони, а не те ще ти вигадав
показати весь коментар
13.03.2025 11:08 Відповісти
мої вимоги - кацапія не в составі кндр-ірана-кітаю-угоршіни- словатчині
возврат всіх японських терріторій ізраїлю,
кітай присоєдіняться до Австаралії,
a то, ***, таріфи і бомбілово! 🤣
показати весь коментар
13.03.2025 09:30 Відповісти
всі захавали?
ото ж - а ну рипниться?
так ми щє Антарктіду до Арктіки прісоєнім!
соєдінім два полюса! - і не стонать...
показати весь коментар
13.03.2025 09:44 Відповісти
Гренландія от тока, зараза, уперлася... і Канада!
показати весь коментар
13.03.2025 10:07 Відповісти
цікаво хто відправив, алєкс-алєкс чи анреВ муун ? щось пропали ботяри ..