3766 відвідувачів онлайн

Рада викликала Сибігу для доповіді про переговори зі США у Саудівській Аравії

Сибіга у 80 річницю Ялтинської конференції застеріг партнерів

Верховна Рада з другої спроби підтримала виклик міністра закордонних справ Андрія Сибіги для доповіді про результати переговорів із делегацією США в Саудівській Аравії.

Про це повідомив нареп Олексій Гончаренко у телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

За відповідну ініціативу проголосували 152 народні депутати.

Очікується, що Сибіга розповість про деталі переговорів, зокрема щодо основних геополітичних викликів, які обговорювалися під час зустрічі.

Зазначається, що завтра у Верховній Раді також має виступити міністр соціальної політики Оксана Жолнович.

Топ коментарі
+14
Ого.
Судячи з усього потужні переговорники наобіцяли щось таке що навіть ВР *******'ла ..
показати весь коментар
13.03.2025 11:33
+9
Єщьо чєво...ета нє ваше дєла...
показати весь коментар
13.03.2025 11:30
+9
Тихий вже попереджав, що правда стане відома тоді, коли керівництво і ефективні менеджери переїдуть жити в інші країни...
показати весь коментар
13.03.2025 11:39
Коментувати
Сортувати:
Єщьо чєво...ета нє ваше дєла...
показати весь коментар
13.03.2025 11:30 Відповісти
показати весь коментар
13.03.2025 11:31 Відповісти
А він прийде? Він же підкоряється лише єрмаку!
показати весь коментар
13.03.2025 11:32 Відповісти
Легше викликати якогось принца з Саудівської Аравії!
показати весь коментар
13.03.2025 11:38 Відповісти
Ого.
Судячи з усього потужні переговорники наобіцяли щось таке що навіть ВР *******'ла ..
показати весь коментар
13.03.2025 11:33 Відповісти
А пана Галущенко верховна рада на доповідь не бажає викликати? Щоб він обґрунтував доцільність розборки, перевезення, добудови до ХАЕС двох російських енергоблоків?
показати весь коментар
13.03.2025 11:36 Відповісти
Ні, не хочуть
показати весь коментар
13.03.2025 11:37 Відповісти
Та да! Вони ж самі своїм голосуванням дозволили йому це зробити. 😊
показати весь коментар
13.03.2025 12:19 Відповісти
показати весь коментар
13.03.2025 11:36 Відповісти
Тихий вже попереджав, що правда стане відома тоді, коли керівництво і ефективні менеджери переїдуть жити в інші країни...
показати весь коментар
13.03.2025 11:39 Відповісти
Лучше Трампа викличте!)
показати весь коментар
13.03.2025 11:43 Відповісти
Чисельність народних депутатів України - 400 (станом на 12.03.2025)
Проголосували 152 народних депутати - тобто решту 248 не цікавить питання виживання держави.
показати весь коментар
13.03.2025 11:56 Відповісти
А почему не Ермака вызвали?
Он же был главой делегации.
показати весь коментар
13.03.2025 11:58 Відповісти
А Ви пробували Зевса викликати? Чи Аллаха?
показати весь коментар
13.03.2025 12:22 Відповісти
показати весь коментар
13.03.2025 14:55 Відповісти
"Скрєпкі всє на мєстє, бумагу А4 заказал, степлєри будут завтра... О, маркєри зєльониє забил! Нада атмєтіть..."
показати весь коментар
13.03.2025 13:10 Відповісти
Ви притомні? На вас Шморгаль кладе,Костін кладе,а ви цілого Сибігу хочете! Він також в когорті тих,хто кладе.
показати весь коментар
13.03.2025 12:26 Відповісти
Глянув на фото Сибіги в заголовку - здалось, що Сивохо...
показати весь коментар
13.03.2025 12:49 Відповісти
Що таке, куратори вимагають доповіді від агентури?
показати весь коментар
13.03.2025 12:51 Відповісти
Я навіть згаю, чому з дркгої спроби, бо СН були проти.
показати весь коментар
13.03.2025 12:57 Відповісти
Які деталі переговорів? Хто очікує? Блть... чергова циркова вистава.
показати весь коментар
13.03.2025 13:06 Відповісти