8438 відвідувачів онлайн

Війська РФ перетнули річку Оскіл та перекидають сили через замерзлу водойму, - ОСУВ "Хортиця"

окупанти не полишають спроб перебратися через Оскіл

Російські війська використали замерзлу річку Оскіл для перекидання частини сил, а наразі намагаються докидати війська за допомогою малих плавзасобів.

Про це в телеефірі повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" майор Віктор Трегубов, передає Цензор.НЕТ.

"Росіяни скористались можливістю перекинути частину плавзасобів по льоду, тепер завданням українців є вибивати їх звідти. Плюс, вони намагаються докидати ще по самій річці, за рахунок малих плавзасобів, але це трішечки не те "щастя", яке в них було до цього. Саме тому в них зараз є певні сили, які вони намагаються використати, а українці, звісно, намагаються їх знову за річку повернути", - зазначив Трегубов.

Також Трегубов повідомив, що навесні водопілля на річці Оскіл не очікується.

"Зараз ні, зараз, скоріш за все, ніякого водопілля там не буде. З одного боку, добре, що снігу було небагато, бо інакше річка б промерзла на довший час, вони б перекинули більше військ, але сильного водопілля не очікується, та й там річка не така, щоб вийти з берегів і змити їх всіх", - зазначив він.

Топ коментарі
+17
Яка несподіванка для командування! Це ж треба,по льоду кацапи перетнули річку ,ширина якої 10-15 метрів. Подякуйте найвеличнішому Янелоху боневтіковичу боневстиговичу за відсутність мін. Кадри типу Сметаніна він призначає. Сволота.
показати весь коментар
13.03.2025 12:21 Відповісти
+15
Бийте кацапських гадів , бо ця сволота буде рухатись вглиб
Харківщини 😡
показати весь коментар
13.03.2025 12:05 Відповісти
+2
РФ має успіхи на Курщині, але не на інших ділянках фронту, - Forbes Джерело: https://censor.net/ua/n3540871
показати весь коментар
13.03.2025 12:12 Відповісти

Завантаження...