4306 відвідувачів онлайн
20 993 80

Нова медіа імперія Банкової: Сотні мільйонів з бюджету та майно держзрадників, - розслідування. ВIДЕО

Нове медіа "Ми - Україна", якого ще "вчора" не існувало, сьогодні отримує сотні мільйонів гривень із державного бюджету. А його власник – людина, яка не мала ані статків, ані досвіду в журналістиці. Однак за рік стала власником медіа-імперіі на рівні олігархів.

Про це ідеться у розслідуванні каналу "Залізний нардеп".

Дивіться на Цензор.НЕТ, хто стоїть за стрімким злетом медіа "Ми - Україна" та на що витрачаються сотні мільйонів гривень з державного бюджету під час повномасштабної війни.

"Це не просто історія, як створити свій канал. Таке ми вже від влади бачили. Це історія як це зробити власну медіа-імперію з двох каналів і ще трьох радіо за сотні мільйонів гривень з бюджету, замовлення від переможців держтендерів та державних компаній і….за рахунок майна від зрадників…..

Ми з командою придивилися уважніше. І знайшли і прямі звʼязки з Офісом Президента, і навіть джерела фінансування з держкомпаній за "вказівкою". А заплатили за це ми з вами. До речі, скоро знову пару сотень мільйонів. За бізнес, який буде у ОП і до і під час і після виборів", - зазначає народний депутат Ярослав Железняк.

Топ коментарі
+55
Почмирив Трамп зелену нікчему і рейтинг піднявся. Всі забули, що воно привело Україну до великої війни, сотень тисяч жертв і розореної країни. Люди що з вами діється?
показати весь коментар
13.03.2025 23:00 Відповісти
+52
ЗЄ не просто привів віцну, а ще й все підготував для найліпшого проходження вторгнення РФ.
показати весь коментар
13.03.2025 23:06 Відповісти
+45
показати весь коментар
13.03.2025 22:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А хіба у нас таке можливо?
показати весь коментар
13.03.2025 22:31 Відповісти
ОПг ЗЕЙЛА на Банковій гірше всіх попередніх ЗРАДНИКІВ , ці ще МАРОДЕРИ ПІД ЧАС СТРАШНОЇ ВІЙНИ ! Здохніть ЗеМРАЗОТА !
показати весь коментар
15.03.2025 16:06 Відповісти
Брехня, немає ніякої диктатури, поки що😸. Батько смарагдовий за країну та нарід турбується.
показати весь коментар
13.03.2025 22:33 Відповісти
Приклад гнидного турбування - https://www.youtube.com/watch?v=M6pDJ1qveMc
показати весь коментар
14.03.2025 15:55 Відповісти
показати весь коментар
13.03.2025 22:35 Відповісти
Чи надовго,затримали?
показати весь коментар
14.03.2025 17:15 Відповісти
показати весь коментар
13.03.2025 22:38 Відповісти
Готова державна зрада і посягання на територіальну цілісність України за ст. 110-111 ККУ.
За таке у ВР мав би бути імпічмент, якби вона не була майже повним складом призначеною кремлем
показати весь коментар
15.03.2025 13:45 Відповісти
За винятком єдиного адекватного Г. Лероса який за дивним збігом обставин потрапив у той кремлівсько-фсбшний зброд
показати весь коментар
15.03.2025 19:12 Відповісти
А так можна, щоб Україною якось почав керувати який небуть Всесвітній Конгрес Українців?...бо вже летимо у якусь прірву...
показати весь коментар
13.03.2025 22:44 Відповісти
Добра пропозиція. Тільки склад його щоб не помінявся в відому сторону. Спочатку "куля влоба" яценюк непристроєний щоб туди не заскочив, а потім і інші наші парламентарі і олігархи будуть намагатися потягнутися - типа українця Пінчука. А далі може й повний склад парламенту.
показати весь коментар
15.03.2025 23:16 Відповісти
Я так думаю, що цей Конгрес є за етнічною ознакою...принаймні так має бути. А хто є хто і кого туди приймати мабуть сам Конгрес вирішує.
показати весь коментар
16.03.2025 09:54 Відповісти
Ну що єднаємося далі навколо легітимного?
показати весь коментар
13.03.2025 22:52 Відповісти
сплотняйтеся там до задухі сплотяємого...
показати весь коментар
14.03.2025 08:48 Відповісти
канал "Залізний нардеп" трохи з минулого(не дуже далекого) депутата Железняка - у https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_VI_%D1%81%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F 6 скликанні виконував роль помічник консультанта в нардепа від https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%96%D1%8F_%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%96%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B2 Партії Регіонів https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BD%D1%96%D0%BA%D0%BE%D0%B2_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%B9_%D0%92%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Олексія Плотнікова
показати весь коментар
13.03.2025 22:52 Відповісти
Тобто самі факти не важливі.
Важливо, що це не подобається вам. 😁
показати весь коментар
13.03.2025 22:59 Відповісти
Факти такі, що повністю узурпувавши всі офіційні гілки влади Зеленський всерйоз взівся за останню неофіційну - ЗМІ.

І так - він робить це саме тому, що скоро вибори.
показати весь коментар
13.03.2025 23:19 Відповісти
Що ви там собі на мокшанських болотах думаєте, це тільки ваш клопіт.
показати весь коментар
13.03.2025 23:26 Відповісти
Знов одноденна руснява ботня полізла з наративами:
- всі крадуть
- Україні влада не потрібна, бо будь яка влада краде.
показати весь коментар
13.03.2025 23:27 Відповісти
така влада точно не потрібна
показати весь коментар
14.03.2025 11:47 Відповісти
Всі чиновники нижчої ланки, де немає права підпису чи розподілу будь-яких коштів.
показати весь коментар
14.03.2025 09:06 Відповісти
Почмирив Трамп зелену нікчему і рейтинг піднявся. Всі забули, що воно привело Україну до великої війни, сотень тисяч жертв і розореної країни. Люди що з вами діється?
показати весь коментар
13.03.2025 23:00 Відповісти
ЗЄ не просто привів віцну, а ще й все підготував для найліпшого проходження вторгнення РФ.
показати весь коментар
13.03.2025 23:06 Відповісти
Про це і мова...
показати весь коментар
13.03.2025 23:08 Відповісти
Ще забули про часи ковіда,коли гроші з ковідного фонду та з оборонного фонду забрали на " велике крадівництво",про продані маски за кордон,про відсутність закупівель апаратів швл,а це коштувало тисяч життяв Українців.
показати весь коментар
13.03.2025 23:30 Відповісти
Ще Пандора Пейперс і відмивання Зеленським грошей Коломоя.
Ще Вагнергейт.
Ща навмисний саботаж оборонзамовлень 2019-2022.
Ще навмисне виведення з ладу систем ППО..
Ще багато чого...

Зеленський "наробив" собі вже не на одне пожиттєве ув'язнення. Тому і тримається за владу руками, ногами, зубами - бо втративши владу, він втратить все, включно з життям.
показати весь коментар
13.03.2025 23:47 Відповісти
Так статистика - шляхи - Армія - https://ua.korrespondent.net/ukraine/4445020-skilky-hroshei-pishlo-na-dorohy-u-2021-rotsi-analiz
показати весь коментар
14.03.2025 15:57 Відповісти
Заспокойтеся, ніхто нічого не забув; вила вже гостряться.
показати весь коментар
14.03.2025 01:11 Відповісти
В розмовах з бидлом, яке вибрало тупого ЗЕблазня я завжди підкреслюю, що це блазень зробив все, щоб ***** напало. Воно почало з того, коли з свого кварталу кукурікало, що Україна приймає з всіх сторін, потім, коли в Луганщині вже лилась кров патріотів ця срань давала в Луганську концерти,а як цей блазень реагував на повідомлення з Заходу, що ***** нападе 16 лютого ( потім кацапи перенесли напад на 24 лютого ), кукарікало про шашлики в травні. Взагалі блазень своїми діяннями заробив на кілька пожиттевих термінів за зраду.
показати весь коментар
14.03.2025 09:34 Відповісти
У розмовах із зе-бидлом дуже ефективно нагадувати, що в 2014-2016 мобілізація проводилася нормально і законно, без скандалів і тд. І що кордон не закривали. Зе-бидло дуже гостро на це реагує
показати весь коментар
14.03.2025 17:45 Відповісти
Зграя дебілів, яких люди справедливо назвали ЗЕбанутою сранью болісно, до істерики і соплів так реагує тому що тоді президентом був справжній патріот України Порошенко, а не цей випердиш Бені Коломойського буба криворіжський.
показати весь коментар
15.03.2025 07:51 Відповісти
Це не люди,це -"население"...
показати весь коментар
14.03.2025 11:34 Відповісти
ну може у шмарклі щось і піднялося, але точно не рейтинг, то воно само собі малює або його холуї для нього, щоб потішити його .
показати весь коментар
14.03.2025 19:46 Відповісти
А хто спосує "кАнал залізний нардеп"?!
Є такий "бізнесмен" Томаш Фіала, бізнес якого пов'язують з паРашкою навіть під час війни
показати весь коментар
13.03.2025 23:15 Відповісти
І ? Де у тебе зв'язок між Фіалою та згаданим каналом?
Не налазить твоя сова на глобус.
показати весь коментар
13.03.2025 23:39 Відповісти
А ти ознайомся неупереджено з матеріалами які на дурні голови виливає "Українська правда" Фіали. Якщо ти не здатний "читати між рядків" то це твої проблеми - ти завжди будеш обєктом маніпуляції і обкрадання - "бєз лоха і жізнь плоха"....
показати весь коментар
14.03.2025 02:09 Відповісти
чи не могли б ви навести приклади того страшного, що "виливає" "Українська правда", бо дещо беззмістовно.
до речі, до "читання між рядків" вкрай схильні люди хворі на шизофренію.
показати весь коментар
14.03.2025 09:34 Відповісти
Я вже давно туди не захожу. Це маніпулятивний ресурс. Публікації односторонньо спрямовані на підтримку діючої влади. Коли з 10 публікацій 10 позитивно висвітлюють дії влади вважати ресурс обєктивним неможливо.
показати весь коментар
14.03.2025 09:46 Відповісти
ну, розслідування того ж Ткача важко назвати спрямованими на підтримку діючої влади.
хоча ніде правди діти, сьогодні важко бути справді незалежним ЗМІ.
показати весь коментар
14.03.2025 10:07 Відповісти
Тут ось що бентежить - коли держава фінансує державні ЗМІ то це офіційна позиція, але якщо приватний ресурс починає "облизувати" владу то це вже продажність.
показати весь коментар
14.03.2025 10:12 Відповісти
Виливає, але ж не без антиукраїнської пропаганди.
Добре ж відомо, що найбільш підступна пропаганда більш ніж на половину складається з правди
показати весь коментар
15.03.2025 13:50 Відповісти
Тобто ти підтримуєш дії Верховного Ішака та його банду?
показати весь коментар
14.03.2025 09:07 Відповісти
Я дивлюсь ти взагалі не підтримуєш ніякі дії, тільки всеоб'ємлювачий срач під час війни.
Вивчи історію, подивись як закінчилася УНР у 20-му сторіччі. ТЕЖ був СРАЧ, боролися не з росіянами а самі поміж собою за ВЛАДУ, і чим усе закінчилося?
ГОЛОДОМОРОМ, знищеннням мільйонів українців.

Такі як ти грають у команді *****.

Сунь-Цзы "Искусство войны"

- Пусть на улицах вражеской столицы шепчутся, что князь обворовывает народ, советники его предали, чиновники спились, а воины голодные и босые. Пусть жители калечат имя своего князя и произносят его неправильно... Пусть им при сытой жизни кажется, что они голодают. Пусть состоятельные жители завидуют тем, кто в княжестве Вэй пасет скот. Разжигайте внутренний пожар не огнем, а словом, и глупые начнут жаловаться и проклинать свою родину. И тогда мы пройдем через открытые ворота...

(Китай, 5 ст. до н.э.)

НІЧОГО НЕ НАГАДУЄ?

показати весь коментар
14.03.2025 09:35 Відповісти
Значить пітримуєш ішака...
показати весь коментар
14.03.2025 09:39 Відповісти
Вiталiй Залiзняк, 100% !!!
показати весь коментар
14.03.2025 15:27 Відповісти
Тобто зелень за владу не бореться й ладна від неї відійти Україні на пожиток?
показати весь коментар
14.03.2025 20:42 Відповісти
Каштантилипаца с 20.05.24 уже не президент. 🤣🤣🤣ПС. Толстый наш приситент, автоматически. 🤣🤣🤣
показати весь коментар
13.03.2025 23:31 Відповісти
шкода тільки тих ,хто розумів шо сталося в 19р...решта ті хто чекає на совок , плебс залишився ,а багатії втопили Україну, своїм вибором ,та тепер за кордоном ,за 🤡 топлять і далі ...
показати весь коментар
14.03.2025 00:23 Відповісти
вибори ...вибори , а давайте зробимо їх ,на цей раз ...всіх разом 🤡🤡 , зі всією Банковою
показати весь коментар
14.03.2025 00:58 Відповісти
луізюзя !!! так повертайся і зробимо . а то бла бла бла--- сидітимеш там поки тебе німці всраним віником не попруть і будеш соплі розмазувати як тобі ..гірко.. на чужбині
показати весь коментар
14.03.2025 11:45 Відповісти
дитино сьогодні діт садочок закритий ,тоді ...
показати весь коментар
14.03.2025 12:30 Відповісти
люзя а пункт де бомжам таким як ти безкоштовний зуппе наливають сьогодні працює??тоді тобі туди
показати весь коментар
14.03.2025 12:35 Відповісти
...
показати весь коментар
14.03.2025 12:40 Відповісти
сьогодні супчику не наливають ? я тобі співчуваю . давай шуруй додому тут фофа тебе нагодує і зігріє . пенсію добавить
показати весь коментар
14.03.2025 12:58 Відповісти
Цей канал не тільки на вибори, ще зроблять як в Рашці канал для пропаганди з ОПи. Та не потрібно буде ніякої анексії, нарід сам від «наданої» інфи буде вважати проросійську владу за щастя! Альтернативу зараз намагаються засудити (Порошенка канали). Щоб а ні виборів демократичних , а ні правду нарід не почув!
показати весь коментар
14.03.2025 03:25 Відповісти
Як вже дістали ці зелені шмарклі начолі з гундосим уйобком.
показати весь коментар
14.03.2025 08:03 Відповісти
😭
показати весь коментар
14.03.2025 08:47 Відповісти
Невиліковні
показати весь коментар
14.03.2025 08:47 Відповісти
Гроші на силовиків закінчаться - одразу все розвалиться, буде і ЗУНР і ще купка інших республік.
А закінчаться вони дуже швидко після війни, допомагати вже ніхто не буде.
показати весь коментар
14.03.2025 09:11 Відповісти
Коли вперше побачив цей канал, не сподобались його журналісти, їхня поведінка, зухвала, самовпевнена і якась награна, нагадала стиль дубінського. Так і вирішив, дивитись там нічого.
показати весь коментар
14.03.2025 12:42 Відповісти
Коли ж ця зелена і брехлива босота покине владу назавжди ?
Всім брешуть , як скажені собаки ,
і безбожно обкрадають нашу країну , яка стікає кровʼю від
окупантів 😡
Рухатись вперед з цією бандою неможливо !
показати весь коментар
14.03.2025 12:56 Відповісти
Сама не покине.
показати весь коментар
14.03.2025 20:43 Відповісти
зелена жомова яма готується до виборів !!! хто б сумнівався . але є питання до зеленоі гниди герасим.юк . розкажи **** народу як у ..єдиний мудафон.. не запросили 5й канал ..еспрессо.. і ..прямий.. а також тварюка дай відповідь як у ..мудафон.. попав ..украіна+.. --- у кишеню тобі забашляли тов. герасим.юк із зеленого охвісу . і ти думаєш пропитляєш гнида ******
показати весь коментар
14.03.2025 17:48 Відповісти
бидло - зьо-хуйовий нєдоносок зі своїми зьормаками - сприймають війну України, як якийсь власний прожект, що започаткувало ***** зі своїми кріпаками - кацапьскими лаптями... тож, цілком можливо, що розвʼязка цього усього дійства буде суцільною несподіванкою по факту підписання "мирної угоди з гбшньою підарастана"
показати весь коментар
14.03.2025 18:59 Відповісти
Ось де нечіста сила сидить, проклята на віки!
показати весь коментар
15.03.2025 14:35 Відповісти
а платить прийдеться впереди.
показати весь коментар
15.03.2025 18:57 Відповісти
Супер!
Роки спливають, а в Україні все як при Кравчуку було, так й лишилось!!!
Одні злодюги змінюють інших.
Кучма, Ющенко, Янукович і т.д.
Кожен з них за своєї каденції барижив на себе, та ще й оточенню перепадало.
Та чому б і ні?! Крали всі, крастиму й я, - міркує натупний президент.
А що мені за це буде? Та нічого не буде.
Всеодно, мільярдерів не судять !
показати весь коментар
16.03.2025 09:31 Відповісти