9211 відвідувач онлайн

НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим, - Рютте після зустрічі з Трампом

Зустріч Рютте і Трампа

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте провів зустріч із президентом США Дональдом Трампом.

Про це Рютте написав у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.

"Для мене честь повернутися в Білий дім, щоб зустрітися з моїм хорошим другом, президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом. НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим", - написав Рютте.

Раніше повідомлялося, що 13 березня генеральний секретар НАТО Марк Рютте зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом у Білому домі.

Топ коментарі
+16
НАТО таке сильне, як ООН і ОБСЄ разом взяті
показати весь коментар
13.03.2025 23:18 Відповісти
+6
"НАТО обговорили с трампусиком, какие территории Украины они готовы преподнести хйлу на голубой тарелочке" - я правильно понял, сильный ты наш?
показати весь коментар
13.03.2025 23:19 Відповісти
+6
Факти стосовно військової спроможності НАТО(-) без США свідчать про те що НАТО просто фіктивна і недієздатна організація військових паразитів. Зброї нема, армії теж нема. Якщо згадати факти, то виявиться що США програла всі повоєнні війни, включаючи ганебний вихід з Афганістану і зраду союзників. Звідси всі сподівання Європи на США є безпідставними і навіяні пропагандою, що стало очевидним вже навіть для диктаторських режимів. Армія США не буде нікого захищати і жодних союзних зобовязань виконувати не буде. Сьогодні вони ротом дегенерата Трампа про це відкрито проголошують. Наступний президент США, можливо Венс, буде мовчати про національний егоїзм США, але це нічого не змінить! Без реорганізації НАТО з виключенням США, або створення нового європейського континентального військового альянсу без США майбутнє Європи виглядаю сумним, тривожним і безперспективним. Кожен хто не може або не хоче захищатися стане жертвою грабіжників, гвалтівників та вбивць.
показати весь коментар
14.03.2025 01:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
НАТО таке сильне, як ООН і ОБСЄ разом взяті
показати весь коментар
13.03.2025 23:18 Відповісти
"НАТО обговорили с трампусиком, какие территории Украины они готовы преподнести хйлу на голубой тарелочке" - я правильно понял, сильный ты наш?
показати весь коментар
13.03.2025 23:19 Відповісти
Блакитна тарілочка отримана ворогом, до Трампа та Рюте, сьогодні вони обговорюють, як розбити цю тарілочку.
показати весь коментар
14.03.2025 02:32 Відповісти
Ну-ну...., скоро будеш мати нагоду перевірити.....
показати весь коментар
13.03.2025 23:19 Відповісти
Розом з орбаном і фіцо можна тільки добряче просратися.
показати весь коментар
13.03.2025 23:20 Відповісти
- Я не обделаюсь, я не обдела...
- Я не обделался, я не обделался.

Интересно, что было бы если б вместо РФии была б какая-нибудь Ливия или Югославия?
Уже б наверное придумали че-нибудь пафосное рассвет\защита\возрождение\буря свободы\демократии\человечности, и сообща полетели бомбить десятком самолетов во имя демократии. А у ядерной державы любой главнюк - лiпший кореш.
показати весь коментар
13.03.2025 23:21 Відповісти
Валерій Залужний анонсував вихід нової книги, - Суспільне.

Про це він розповів, відвідавши український стенд на Лондонському книжковому фестивалі, зазначає "Читомо".

Нова книга - це роман на основі реальних подій повномасштабного російського вторгнення. І це не буде мемуарами, як додав Залужний

"Я описую основні події - чому вони трапились та що я відчував. Мало хто знає, що Київ уцілів не завдяки якомусь «керівнику партії». Київ вистояв, бо Чернігів стікав кров'ю, бо ділянка між Києвом та Житомиром вся в крові. Все це я описав у книжці", - розповів він.

Завершення роботи над книгою заплановано на осінь.

Ех добре, що є час... І можливість 🤣
показати весь коментар
13.03.2025 23:21 Відповісти
Європа спохватилась - Трамп не дає іі скучати
показати весь коментар
13.03.2025 23:23 Відповісти
Хороша міна при поганій грі.
показати весь коментар
13.03.2025 23:24 Відповісти
Це піпець. Начебто всі розумні люди. Не спотворені життям у тоталітарних системах, де потрібно виражати емоції згідно плану з вищої організації. Але знайшовся Трамп і ці всі розумні? люди наперегонки почали показувати відданість недоношеному дебілу. Звідки такий страх, панове?
показати весь коментар
13.03.2025 23:26 Відповісти
DW

Майже дві третини зброї, закупленої у 2020-2024 роках європейськими країнами-членами НАТО, надійшла зі Сполучених Штатів. Ще у 2015-2019 роках цей показник становив 52%. У випадку з Німеччиною зміни особливо вражають - 10% і 70% відповідно. Понад 90% зброї, яку купують Норвегія, Швеція, Італія та Нідерланди, і понад 80% - Великою Британією, надходить з-за кордону.
показати весь коментар
13.03.2025 23:39 Відповісти
Хоча європейський оборонно-космічний комплекс поступається за масштабами американському, він аж ніяк не карликовий. У 2023 році її оборот становив $316 млрд, США - $829 млрд, при цьому є помітний оптимізм щодо того, що Європа має промислові ноу-хау та можливості для створення оборонного сектору світового класу, особливо за умови виконання зобов'язань європейських урядів щодо збільшення військових витрат.
показати весь коментар
13.03.2025 23:40 Відповісти
"з моїм хорошим другом, президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом".Скажи.хто твій друг,і я скажу,хто ти.
показати весь коментар
13.03.2025 23:45 Відповісти
"Давай, вилізуй мені! Або відключу фінансування як USAID!"
показати весь коментар
13.03.2025 23:46 Відповісти
і в чому сила ? каздіти про силу
показати весь коментар
13.03.2025 23:57 Відповісти
Коли б НАТО було сильним то хіба треба було б про це говорити? Трамп вже зробив НАТО слабким, заявив що не буде воювати з РФ, а ще там є багато цікавого, типа Орбана і інший зоопарк.
показати весь коментар
14.03.2025 00:13 Відповісти
Їхати, а не шашечки - для прихильників артхауса.
проте фанати голобородькa створюють потрібне інформаційне тло, коментуючи ситуацію через свої аналітичні здібності.
показати весь коментар
14.03.2025 01:32 Відповісти
Факти стосовно військової спроможності НАТО(-) без США свідчать про те що НАТО просто фіктивна і недієздатна організація військових паразитів. Зброї нема, армії теж нема. Якщо згадати факти, то виявиться що США програла всі повоєнні війни, включаючи ганебний вихід з Афганістану і зраду союзників. Звідси всі сподівання Європи на США є безпідставними і навіяні пропагандою, що стало очевидним вже навіть для диктаторських режимів. Армія США не буде нікого захищати і жодних союзних зобовязань виконувати не буде. Сьогодні вони ротом дегенерата Трампа про це відкрито проголошують. Наступний президент США, можливо Венс, буде мовчати про національний егоїзм США, але це нічого не змінить! Без реорганізації НАТО з виключенням США, або створення нового європейського континентального військового альянсу без США майбутнє Європи виглядаю сумним, тривожним і безперспективним. Кожен хто не може або не хоче захищатися стане жертвою грабіжників, гвалтівників та вбивць.
показати весь коментар
14.03.2025 01:42 Відповісти
Скільки європейці не будуть чухати під підборіддям Трампу, розуму тому не додастся.
показати весь коментар
14.03.2025 06:42 Відповісти