11281 відвідувач онлайн

Безпілотники атакували Москву та область: вибухи пролунали у районі Кутузовського проспекту. ВIДЕО

Зранку 14 березня у Москві та Підмосков'ї було чутно звуки вибухів. Безпілотники атакували столицю та кілька населених пунктів області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили російські ЗМІ та мер Москви Сергій Собянін.

Місцеві мешканці повідомили, що вибухи пролунали у  районі Кутузовського проспекту в Москві.  А один безпілотник залетів до приватного будинку в котеджному поселенні "Росинтер-2". Фрагмент влучив у кімнату на другому поверсі й пошкодив три машини та квадроцикл, що припарковані на ділянці.

Також повідомляється, що в Москві уламки БПЛА впали на козирок під'їзду ЖК "Авангард". А на вулиці Лестева дрон врізався у багатоквартирний будинок.

Мер російської столиці Сергій Собянін розповів про результати роботи ППО.

"Силами ППО Міноборони відбито атаку чотирьох безпілотників, що летіли на Москву. На місці падіння уламків працюють фахівці екстрених служб", - зазначив він.

Щодо області, то про вибухи повідомили мешканці  Одинцово і Щолково. Там працювала протиповітряна оборона.

Жителі підмосковної Балашихи помітили дим у місті після звуків вибухів через роботу ППО.

План "Ковер" введено в аеропорту Внуково. Затримано рейси на виліт і на приліт. Також обмеження введено і в калузькому аеропорту.

Топ коментарі
+33
Кутузов не постраждав
показати весь коментар
14.03.2025 07:18
+33
показати весь коментар
14.03.2025 07:23
+21
Смєрть кацапским виродкам вікнам!
показати весь коментар
14.03.2025 07:22
Коментувати
Сортувати:
Кутузов не постраждав
показати весь коментар
14.03.2025 07:18 Відповісти
Але туз зжався 😏
показати весь коментар
14.03.2025 07:31 Відповісти
тікі картуз злетів
показати весь коментар
14.03.2025 07:42 Відповісти
Кажуть послєднвй глаз суть гє вибило.
показати весь коментар
14.03.2025 08:23 Відповісти
Ні, одного ока позбавили...
показати весь коментар
14.03.2025 11:36 Відповісти
спіть спокійно дорогі товариші
показати весь коментар
14.03.2025 07:20 Відповісти
показати весь коментар
14.03.2025 08:41 Відповісти
Смєрть кацапским виродкам вікнам!
показати весь коментар
14.03.2025 07:22 Відповісти
показати весь коментар
14.03.2025 07:23 Відповісти
москва , шо там пепео ?
показати весь коментар
14.03.2025 07:24 Відповісти
показати весь коментар
14.03.2025 07:31 Відповісти
без впн ніхто тебе не баче , картинка с Немитой
показати весь коментар
14.03.2025 07:35 Відповісти
картинка з фільму велика прогулянка.
показати весь коментар
14.03.2025 07:37 Відповісти
у Мене і ВПН Цензор блокує
показати весь коментар
14.03.2025 07:38 Відповісти
якби ж я знав ще що таке впн....
показати весь коментар
14.03.2025 07:42 Відповісти
🤔🧐😁😂
показати весь коментар
14.03.2025 07:57 Відповісти
VPN virtual private network - віртуальна приватна мережа
показати весь коментар
14.03.2025 08:13 Відповісти
Просто посилання на зображення треба брати не з москальських сайтів. Або зберігати зображення собі, завантажувати його на якийсь не москальський хостинг зображень (наприклад https://uk.imgbb.com/), а тільки потім вставляти посилання з нового сайну в повідомлення ))
показати весь коментар
14.03.2025 08:53 Відповісти
Дивно..бачу без ВПН її..і Цензор ВПН не блокує..
показати весь коментар
14.03.2025 08:45 Відповісти
Бачу.
показати весь коментар
14.03.2025 09:38 Відповісти
показати весь коментар
14.03.2025 11:21 Відповісти
Балістикою було би краще, ніж одни беспілотник в недострой. Просто її немає. І так дякуйте, що Ермак нарешті дозволив щось пускати в сторону Москви.
показати весь коментар
14.03.2025 07:25 Відповісти
А хто ж д'Єрьмаку дозволив дозволяти випускати по мАцквє? Невже саме ***** кутузовського проспекту не пошкодувало заради правого дєла срива пєрємірія?
показати весь коментар
14.03.2025 10:40 Відповісти
Дерьмак погодив запуск цих літачків зі своїм керівництвом у москві...
показати весь коментар
14.03.2025 11:32 Відповісти
Гойдааааааааааааа...
показати весь коментар
14.03.2025 07:27 Відповісти
Недоброго ранку , москва-ква-ква.
показати весь коментар
14.03.2025 07:35 Відповісти
Moss - анг болото ,і звідси ква ква ква
показати весь коментар
14.03.2025 07:51 Відповісти
Не болото, а мох.

Це фінський діалект. "брудна вода".

Англійська тут ні до чого. Там жаби не квакають а кажуть "ribbit"
показати весь коментар
14.03.2025 08:52 Відповісти
Mosque (англ.), Mosquée (фр.) - мечеть, місце схиляння.
показати весь коментар
14.03.2025 09:25 Відповісти
Тобто,брудна річка-це місце схиляння? То схиляйся,лаптю. Та занурюйся
показати весь коментар
14.03.2025 11:23 Відповісти
перші ластівки 👍
показати весь коментар
14.03.2025 07:37 Відповісти
Голуби Миру
показати весь коментар
14.03.2025 07:39 Відповісти
З привітаннями у відповідь)
показати весь коментар
14.03.2025 08:46 Відповісти
Надо на Красную Площадь их запустить, пускай кацапы почувствуют что такое война
показати весь коментар
14.03.2025 07:39 Відповісти
по леніну чи шо ? кацапня цього не переживе
показати весь коментар
14.03.2025 07:41 Відповісти
Та там до красной площади - рукой подать
показати весь коментар
14.03.2025 08:03 Відповісти
по прямой - 4 км
показати весь коментар
14.03.2025 08:55 Відповісти
Хоча б "вдоль по Пітерской да по Твєрской-Ямской". Там є чому горіти...
показати весь коментар
14.03.2025 09:25 Відповісти
Підготовка до параду на дєвятимай ідьот тіпо пааааплааану, ась парадоголовиє🤔🧐😁
показати весь коментар
14.03.2025 07:42 Відповісти
Це мрія просто - щоб наші на 9 травня по всім скрєпним місцям лупонули..😻
показати весь коментар
14.03.2025 08:48 Відповісти
Так ПОВИННО бути. Шоб ті "пріглашонниє" типу фіци чи цзінпині шось зрозуміли,
показати весь коментар
14.03.2025 09:23 Відповісти
показати весь коментар
14.03.2025 08:01 Відповісти
По Кремлю хоч разочок 🙏Зробіть воронку на Червоній площі.
показати весь коментар
14.03.2025 08:06 Відповісти
Віткофф, верблюже пальто, всрався з переляку?
Ото буде знати, що до ***** літати , як на срачку - це небеспечно.
показати весь коментар
14.03.2025 08:11 Відповісти
Васю Блаженного забув. Але краще по будівлі Генштабу. Там майже поруч.
показати весь коментар
14.03.2025 09:27 Відповісти
Це правильне рішення...сита мацква повинна напружитись...
показати весь коментар
14.03.2025 08:22 Відповісти
Это нужно было начинать делать 2 года назад. Конченное, ты говно, зеленский, мразь, дотянулся
показати весь коментар
14.03.2025 08:25 Відповісти
Кутузовский проспект это центр Москвы. Рядом Красная площадь, где живут кремлевские людоеды, где строят планы на какую еще страну напасть. Очень приятно, что москвичи стали понимать, что такое война и что сидят в Кремле фашисты.
показати весь коментар
14.03.2025 08:30 Відповісти
Як раз на кутузівському при срсрі жила вища партійна еліта включно з генсеками. Там є декілька великих домів зі "спецпланіровкою" і охраною.
показати весь коментар
14.03.2025 09:49 Відповісти
добре але мало! треба зробити це традицією, щоб ранок починався з новин про вибухи в Москві!
показати весь коментар
14.03.2025 08:31 Відповісти
Хотіли мАцкву?
Отримайте і розпишіться.
Схоже, зараз це має сенс.
показати весь коментар
14.03.2025 08:37 Відповісти
Какие всё таки молодцы украинские воины, они очередной раз показали миру, что нет у расеи никакой второй армии мира, а есть орда уголовников и **********, которых мы мочили, мочим и будем мочить до полного уничтожения!

Слава Украине и её героической армии!
показати весь коментар
14.03.2025 08:39 Відповісти
Ну і яким чином ці хаотичні удари послабили військо кацапів? Потрібно атакувати насамперед військові та інфраструктурні обєкти. Як на мене, замість цього транжирства бк потрібно знищувати склади, зокрема продуктові та аптечні навколо москви, а також енергетичні та військові обєкти. У нас бк лімітований. Сподіваюсь що ми врешті зможемо наносити реальні удари такої сили щоб кацапські тварюки валялись валом вздовж кутузовського проспекту. Колись. А зараз потрібно наносити максимальну шкоду ворогу тими мінімальними засобами які у нас є. Потрібно розуміти що коли диктатура ***** ослабне кацапи з криками "грабь награблєноє!" розібють і розграбують все на кутузовському проспекті і на рубльовці...
показати весь коментар
14.03.2025 08:43 Відповісти
Забули тебе спитати, куди націлювати дрони.
показати весь коментар
14.03.2025 08:57 Відповісти
А то! Якби не забули то результат був би кращим для ЗСУ.
показати весь коментар
14.03.2025 09:15 Відповісти
Більш хитрі екземпляри радили гатити по трансформаторним будкам.
Продуктові та аптечні склади - круто.
А парки та сквери - ще крутіше.
Виходить такий кацап на культурну прогулянку - а там все в парку розбомблено. Замість відпочинку - живе нагадування про війну. Круто ж. Всі дрони - на ВДНГ!
показати весь коментар
14.03.2025 10:44 Відповісти
Мені зрозумілий ваш сарказм, але не забувайте що ********* імпортує 71% всіх продуктів харчування. В московській області знаходяться 70% від усіх товарних та продуктових складів *********у. Там їх дуже багато. Все там досить компактно натикано і ми туди дістаємо. Тобто дрон може нести більше вибухівки і менше палива, а от шкода буде в рази більшою.
показати весь коментар
14.03.2025 10:52 Відповісти
Русня нам намагалась, і досі намагається, розбити інфраструктуру, і де тут пустеля-Афганістан? Все, де не дістає арта і FPV, плюс-мінус нормально працює.
показати весь коментар
14.03.2025 10:54 Відповісти
В корумпованій державі нічого нормально працювати не може за визначенням.
показати весь коментар
14.03.2025 10:59 Відповісти
Але якось працює. В обох корумпованих державах.
Глибина смуги забезпечення мАцкви - більше ста кілометрів.
Вам доведеться розбити абсолютну більшість складських приміщень в радіусі ста кілометрів від МКАД, і тільки тоді вони щось відчують. Бо почнуть возити з 100+ км. мАцква прєвишє всєго.
показати весь коментар
14.03.2025 11:01 Відповісти
Все що згорить під москвою доведеться десь придбати і вилучити з глибин ********** залишки, що суттєво збільшить витрати і зменшить лояльність до режиму в цілому. Це буде відчутно і вплине на армійський пайок.
показати весь коментар
14.03.2025 11:06 Відповісти
Набагато більше вплинуть регулярні удари по НПЗ. Коли треба буде вирішувати, або забиратись з України, або не возити ніштяки до мАцкви. Бо без бензину і соляри ніякий вантаж зараз не рухається. І це відчують геть усі, а не лише ті, кому не пощастило.
показати весь коментар
14.03.2025 11:08 Відповісти
Ми "чомусь" не знищуємо залізні дороги. Навіть ту яку нещодавно запустили з Ростова возити бк. Основні перевезення ********** здійснюються залізними дорогами.
показати весь коментар
14.03.2025 11:19 Відповісти
Ще краще.
Ви знаєте, що полотно ремонтується за лічені години, а для руйнування залізничного мосту БПЛА не підходить, треба щонайменше КР?
показати весь коментар
14.03.2025 11:26 Відповісти
Ми туди дістаємо, але чомусь цього не робимо.
показати весь коментар
14.03.2025 11:37 Відповісти
Вище написав, чому.
показати весь коментар
14.03.2025 11:44 Відповісти
Жителі підмосковної Балашихи помітили? про дим у місті після звуків вибухів через роботу ППО. Джерело: https://censor.net/ua/n3541069
показати весь коментар
14.03.2025 08:44 Відповісти
-Вчера приснился сон прекрасный Москва сгорела целиком...
показати весь коментар
14.03.2025 08:44 Відповісти
Схоже військового параду у травні не буде, принаймні у європейській частині кацапстану. Хіба 9-го числа рівними шеренгами пролетять українські дрони над кремлем - ото і весь парад для путлєра.
показати весь коментар
14.03.2025 08:46 Відповісти
Мацква-златые купала а а а а а а....
показати весь коментар
14.03.2025 08:47 Відповісти
Super! Нищімо русню по-повній! Пали, бий, вбивай москолоту!
показати весь коментар
14.03.2025 08:48 Відповісти
Па расеи слух прошёл,что путин сума сашооол
Траля ля ля ля траля ля ля ля...
показати весь коментар
14.03.2025 08:49 Відповісти
Бодьорого ранку лаптерилі.
показати весь коментар
14.03.2025 08:58 Відповісти
Що , кацапня , трохи офу@їли в маскве від бабахів ?
показати весь коментар
14.03.2025 09:04 Відповісти
Парад хутін буде проводити за Уралом... лупіть по маскві, хай масквічі відчують війну.
показати весь коментар
14.03.2025 09:06 Відповісти
Да то кацапи самі себе обстрілюють, аби показати америкосам, що Київська Хунта не хоче перемир'я.
З якого переляку наші запускали би дрони по кутузівському праспекту?
показати весь коментар
14.03.2025 09:10 Відповісти
Тим більше , що на Кутузовському посольство США. В попередній раз знайшли Шахед , який не розірвався в Москві. А Зеленський, , з піною у рота , кричав що це Україна.
показати весь коментар
14.03.2025 09:26 Відповісти
Не на Садовому кільці та амбасада??
показати весь коментар
14.03.2025 09:29 Відповісти
нарешті
лаптєрогіє, за Урал, за Урал!
показати весь коментар
14.03.2025 09:15 Відповісти
я б кожен день запускала дрони по москві, щоб цей "ковьор" ніколи не відміняли..., не обов'язково бойові, можна 1-2 реальних , а інші просто з "жованого" паперу..., колись нам такі австралійці подарували, нехай ппо їхнє працює й вдень й вночі...
показати весь коментар
14.03.2025 09:19 Відповісти
І попередній раз і цей - це все кремлівські провокації. Якщо Україна візьме цей удар на себе, як попередній раз, то це ще раз доводить що у владі в Україні одні кремлівські козачки.
показати весь коментар
14.03.2025 09:22 Відповісти
Коли це ми, як терористи, відкрито брали на себе відповідальність?
Невідомі безпілотники. Ето нє ми, нас там нєт.
показати весь коментар
14.03.2025 10:56 Відповісти
Тільки так можна скінчити мацковію
тільки так-зранку,по обіду,в вечорі та в ночі..
показати весь коментар
14.03.2025 09:22 Відповісти
Двіжуха!!! Не скучайте!
показати весь коментар
14.03.2025 09:23 Відповісти
"Скажи ка дядя..ведь не даром???....."(С)
показати весь коментар
14.03.2025 10:23 Відповісти
Ну і при чому тут французи . Спалимо і без них...
показати весь коментар
14.03.2025 10:27 Відповісти
узкіє, не заважайте нашим дронам літати, і тоді вони будуть влучати в намічені цілі а не в "козирьки"
показати весь коментар
14.03.2025 10:28 Відповісти
По маскві треба бити балістикою. Де наш ОТРК ГРОМ-2 ?
показати весь коментар
14.03.2025 11:34 Відповісти
военного эффекта ноль. шум хайп и все. пока нет ракет собственных на 1000 км, ничего больше сделать нельзя. пете потроху и его банде привет от пачти гатоваго отрк гром.
показати весь коментар
14.03.2025 12:07 Відповісти
давно пора.