9175 відвідувачів онлайн

Директор і художній керівник Молодого театру Білоус повернувся на посаду після відсторонення через звинувачення у сексуальних домаганнях, - ЗМІ

Викладач Київського національного університету імені Карпенка-Карого та режисер Молодого театру Андрій Білоус

Директор і художній керівник Молодого театру Андрій Білоус, якого звинувачують у сексуальних домаганнях до студенток, повернувся на свою посаду після місячного відсторонення.

Про це він заявив hromadske, інформує Цензор.НЕТ.

14 березня 2025 року Андрій Білоус, директор і художній керівник Молодого театру, повернувся до виконання своїх обов'язків після того, як був відсторонений від посади на місяць за його власною ініціативою. Це рішення було прийнято для уникнення спекуляцій, пов'язаних зі звинуваченнями у сексуальних домаганнях.

Як повідомив Білоус у інтерв'ю, станом на 14 березня департамент культури Київської міської державної адміністрації (КМДА) не має правових підстав для його відсторонення чи звільнення. Підтвердження цього надано також в офіційному документі департаменту.

Комісія, що розглядала скарги на Білоуса, завершила свою роботу і підготувала висновки. Серед рекомендацій є розробка етичного кодексу театру, проведення тренінгів про права людини, сексуальні домагання та захист, а також створення комітету для розгляду скарг на дискримінаційні дії. Однак питання реалізації деяких пропозицій, таких як гендерне співвідношення акторів у виставах, ще потребують уточнення.

Представники КМДА також наголосили на необхідності поваги до кожного члена колективу театру, щоб зберегти його цілісність.

Що передувало?

Раніше театрального режисера та викладача Андрія Білоуса в анонімному відео звинуватили у домаганнях до студенток.

На відео на Youtube-каналі "Ґвалтівник Білоуса" (@Содом_і_Гоморра_КНУТКіТ) неназвана дівчина з прихованим обличчям заявила, що стала жертвою домагань театрального режисера.

Авторка відео стверджувала, що Білоус надсилав їй фотографії інтимних місць інших студенток та просив її надіслати такі самі. Крім того, розпитував її, чи не бажає вона сексу з одногрупницями, та запрошував її "на чай".

Згодом у виші заявили, що жодних офіційних заяв на адресу університету не надходило.

24 січня КНУТКіТ імені Карпенка-Карого відреагував на звинувачення, що зʼявилися проти викладача Андрія Білоуса у домаганнях до студенток, звернувшись із заявою до поліції.

Згадом дівчина все ж розкрила своє ім’я та розповіла, що опублікувала відео зі свідченням проти Білоуса за підтримки свого чоловіка.

Топ коментарі
+5
Колись давно, коли вчився в універі, прийшов новий прєпад, який почав домогатися до студенток. Студентки записали це на диктофон і більше чувака ніхто не бачив.
Якшо цей кєкс дісно домагався і навіть присилав інтимні фотки, то для обвинувачення мало б бути більше доказів, ніж просто "неназвана дівчина з прихованим обличчям заявила, що стала жертвою домагань".
показати весь коментар
14.03.2025 14:34 Відповісти
+5
Білоус нічого страшного не зробив, мабуть...


показати весь коментар
14.03.2025 14:36 Відповісти
+2
Загладив свою вину?
показати весь коментар
14.03.2025 14:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В окоп Білоуса
показати весь коментар
14.03.2025 14:28 Відповісти
Загладив свою вину?
показати весь коментар
14.03.2025 14:31 Відповісти
Зализав
показати весь коментар
14.03.2025 14:50 Відповісти
Загладив по попі та внших солодких місцях, вона подумала і їй сподобалось
показати весь коментар
14.03.2025 17:57 Відповісти
Певно, пообіцяв мирно дрочити.
показати весь коментар
14.03.2025 14:32 Відповісти
🤣🤣🤣🔥🔥🔥
показати весь коментар
14.03.2025 14:51 Відповісти
показати весь коментар
14.03.2025 18:01 Відповісти
Щуку кинули у річку... Буде ділі актрис примушувати до кохання, поки її чоловік чи хлопець, не поставить крапку.
показати весь коментар
14.03.2025 14:32 Відповісти
Колись давно, коли вчився в універі, прийшов новий прєпад, який почав домогатися до студенток. Студентки записали це на диктофон і більше чувака ніхто не бачив.
Якшо цей кєкс дісно домагався і навіть присилав інтимні фотки, то для обвинувачення мало б бути більше доказів, ніж просто "неназвана дівчина з прихованим обличчям заявила, що стала жертвою домагань".
показати весь коментар
14.03.2025 14:34 Відповісти
і досі жодна з "потерпівших" не надала свій смартфон з доказами
показати весь коментар
14.03.2025 14:36 Відповісти
Білоус нічого страшного не зробив, мабуть...


показати весь коментар
14.03.2025 14:36 Відповісти
На святе руку підняв
показати весь коментар
14.03.2025 14:37 Відповісти
Ну чи не звільняти через таку куйню такого цінного кадра.
Начебто для когось секрет, що всі звільнені поновлюють свої посади та ще й із компенсацією.
показати весь коментар
14.03.2025 14:36 Відповісти
Не берусь стверджувати, було чи не було, але сьогодні хто завгодно, приховавши обличчя, може записати відео та звинуватити кого завгодно в чому завгодно.
Мотиви можуть бути дуже різні.
В даному випадку, не здивуюсь, якщо "студентка" сама запропонувала секс відомому режисеру та після відмови вирішила помститись.
Нічого дивного, раз живемо в такий час, коли на секс треба отримати згоду, краще письмову...
показати весь коментар
14.03.2025 14:38 Відповісти
Це називається печатка РАГСу.
показати весь коментар
14.03.2025 14:47 Відповісти
Куди пропали старі добрі мізогінні та аб'юзерські часи- коли б батя одніє з студєнток прийшов би і начистив би ******** морду ліца керовніку младого тєатра без лишньої судової тяганини ..?
Чи то батьків таких не стало , або до їхніх дочок не пристають або вони взагалі не поступають в такі младі тєатри ? Це питання залишиться без атвєта ...
показати весь коментар
14.03.2025 14:45 Відповісти
він став зовсім іншою людиною..., мабуть...
показати весь коментар
14.03.2025 14:45 Відповісти
"Неназвана студентка" настільки обіізнана з "інтимними місцями інших студенток" що змогла їх ідентифікувати?!
показати весь коментар
14.03.2025 14:46 Відповісти
Наче в театрі проводили збори, багато актрис дали свідчення проти нього. Як тепер ця почвара зможе працювати, дивитися в очі акторам, актрисам. Геть совісті немає ні крихти.
показати весь коментар
14.03.2025 14:47 Відповісти
Хоть трахнув?, Чи піар? Зеля, Кого призначають?
показати весь коментар
14.03.2025 14:49 Відповісти
Анонімне відео, неназвана студентка, якісь інтимні місця... Нічим людям зайнятись.
показати весь коментар
14.03.2025 14:50 Відповісти
Шах і мат вам порохоботи.
показати весь коментар
14.03.2025 15:04 Відповісти
"гендерне співвідношення акторів" - це як?
Він ствив чоловіків грати жіночі ролі? Чи навпаки?
Алі Баба і 40 розбійників - гендерне співвідношення акторів ))))
показати весь коментар
14.03.2025 15:10 Відповісти
а хто доказав його винуватість??? то що якась хвойда заявила що він колись домагався???
Факти, експертизи, свідки надані? Є слідчі дії по цій справі, вкінці кінців є рішення суду чи у нас вже можна дати вирок без суду??? Куди ми йдемо шановні, в дике середньовіччя?
показати весь коментар
14.03.2025 15:13 Відповісти