9070 відвідувачів онлайн

Функціонування ЗАЕС без України неможливе, питання деокупації станції порушуватиметься постійно, - Зеленський

Зеленський заявив, що ЗАЕС не може працювати без України

Питання звільнення від російської окупації Запорізької атомної електростанції порушуватиметься постійно. Без України функціонування атомної електростанції неможливе.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами, передає "Укрінформ", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Сама станція - це проблема для рускіх, велика проблема. І вона буде постійно підніматися. Тобто, у принципі без України її існування неможливе. Щоб її відновити, потрібні гроші і фахівці, і час - кілька років. Дамби немає, технічної води немає. Потрібно багато високовартісних процесів, щоб її відновити", - заявив глава держави.

Також Зеленський не виключає, що росіяни й далі робитимуть заяви про те, що ЗАЕС запрацює.

"Я впевнений, що вони хочуть її підключити і зараз. Мало того, я впевнений, що вони будуть робити політичні публічні заяви, що станція скоро буде працювати, буде давати електрику територіям, які контролюють "рускіє". Так воно не буде швидко. І під постійним політичним тиском буде МАГАТЕ. Тому що МАГАТЕ не може їм цього дозволити", - сказав президент.

Очільник держави додав, що ситуація, в якій опинилася ЗАЕС, є проблемою й для України.

"Для нас це також проблема, бо це наша станція. Втрачені гроші, втрачені можливості",- сказав президент.

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп заявляв, що з Україною обговорювалися територіальні питання, а також "кому дістанеться Запорізька АЕС в разі завершення війни".

Топ коментарі
+10
Чому не знищено ,так це вже питання не до мене ,а до вєлікого развєдчіка кірюхі бодунова.
показати весь коментар
14.03.2025 19:40 Відповісти
+9
так, а на шо ти курщину виміняв?
на добре слово від мега мага?
показати весь коментар
14.03.2025 19:28 Відповісти
+8
Так побудують високовольтну лінію з рашки і буде працювати ,нам теж багато гівномарафонівський агітпроп за кримський міст розповідав ,а тепер кацапи побудували залізницю в Донецький і Запорізькій областях ,і вже він їм і не потрібен.
показати весь коментар
14.03.2025 19:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так, а на шо ти курщину виміняв?
на добре слово від мега мага?
показати весь коментар
14.03.2025 19:28 Відповісти
На себе .
показати весь коментар
14.03.2025 19:32 Відповісти
Що з Мелітополем, Скадовськом, Геніческом?
показати весь коментар
14.03.2025 19:54 Відповісти
неначасі!
показати весь коментар
14.03.2025 19:56 Відповісти
Так він їх просрав ще в лютому 2022 ,нехай йому за це путлєр дасть гєроя рассії
показати весь коментар
14.03.2025 19:57 Відповісти
Так побудують високовольтну лінію з рашки і буде працювати ,нам теж багато гівномарафонівський агітпроп за кримський міст розповідав ,а тепер кацапи побудували залізницю в Донецький і Запорізькій областях ,і вже він їм і не потрібен.
показати весь коментар
14.03.2025 19:31 Відповісти
побудують звичайно, але тут питання чому функціонують ті залізниці? чому досі не знищено? ніби це набагато ближче ніж той міст на материк, і ніби своя територія, можна було давно бити західною зброєю не питаючи дозволів
показати весь коментар
14.03.2025 19:37 Відповісти
Чому не знищено ,так це вже питання не до мене ,а до вєлікого развєдчіка кірюхі бодунова.
показати весь коментар
14.03.2025 19:40 Відповісти
показати весь коментар
14.03.2025 19:32 Відповісти
Їх все таки реально на корупції за щось взяли, яка потужна риторика.... "втрачені гроші"... так міг тільки лідер ********** ляпнуть, все по плану 5-6 менеджерів?
показати весь коментар
14.03.2025 19:37 Відповісти
Фунціонування і навіть ІСНУВАННЯ України з тобою НЕМОЖЛИВЕ!
показати весь коментар
14.03.2025 19:41 Відповісти
Вони будуть хоч до втрати пульсу белькотати це! Рашка не поворушиться.. ще може будуть електрику купувати, як купили ватні ( мегаватні?) реактори , без гарантій і обслуговування.
показати весь коментар
14.03.2025 19:46 Відповісти
Нічого собі, оце так видав. Дійсно ніхто нічого про це не знав, як повезло Україні, що 73% вибрали такого вумного президента. А то був би той "барига", який не розмінував би мінні поля, а навпаки їх укріпив, та не відвів наші війська з укріплень і наробив сотні ракет "Нептун", "вільха", "Сапсан-Грім 2" та інших і ворог туди не дійшов, сидів би там під Кримом, або вже давно був розбитий.
показати весь коментар
14.03.2025 19:47 Відповісти
На основі новин з відкритих джерел, у мене складається враження, що відхід на Курщині зроблений на вимогу США, але не в обмін на наші території (туж ЗАЕС). Єдине, на що міг піти дєрьмак в цьому випадку - гарантії власної безпеки і, можливо, безпеки однієї неголеної, але найвеличнішої (!!!), його мавпочки-ширми-диктора. Вони ж точно знають свої рейтинги, на відміну від того, що зливають у ЗМІ...
показати весь коментар
14.03.2025 19:47 Відповісти
Саме так! І на "Л.О." такий висновок роблять... ( Аудиторія Антиколорадоса) .
І я чув, що трумп / госдеп забов'язали вивести війська. Путлер хоче піар до "дняБєди" , 9го мая
показати весь коментар
14.03.2025 19:57 Відповісти
Довбень накурений. У них є Каховка і НоваКаховка, а Трумп допомагає вивести війська ще з Херсону. От і мріють про готову інфраструктуру.
. ОП- марвхвон мовчить! А трамп і держдеп вже пробовталися - що "питання миру - це втрата Україною територій". .

П.с. будь ласка, прошу всіх ! Попередьте родичів, знайомих що переговори імені трампа ведуться!! Щоб всі були готові хто за Україну! Недайбоже почнеться вивід ВСУ, всі повині бути вже з транспортом , згуртовані, з речами і допомагати один одному!!!
Не вірьте марафону!! Ми в Каховці і Херсоні не могли навіть уявити, як швидко вони з Криму доїхали!!
Хай Господь береже! Але й чамі пильнуйте, будьте подалі від орків та ОП їхньої
показати весь коментар
14.03.2025 19:55 Відповісти
Зеленський,ти не вважаєш,що ти винен в окупації ЗАЕС,як і Маріуполя,як і всього півдня з Херсоном.Ще твоє оточення,з твоїми,хай їм сто чортів в печінку,"потужними менеджерами.Скільки там їх у тебе 5 чи 6.Ще Ванька Баканов,оточений зрадниками,яких він і підібрав чи йому нав'язали з твого ж оточення.
показати весь коментар
14.03.2025 20:20 Відповісти
Лапшу вішає нелох думає що усі його хмарафон дивляться