8506 відвідувачів онлайн

Працюємо над цим, - Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Великій Британії

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Великій Британії

Посол України у Великій Британії та ексголовнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив про роботу над запуском паспортного сервісу для українців у Сполученому Королівстві.

Про це він написав у Telegram, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Активно працюємо над запуском паспортного сервісу у Великій Британії, щоб українці могли швидко оформляти паспорти та інші документи. Саме це обговорили сьогодні з представницею ДП "Документ" Оксаною Козак", - розповів Залужний.

За словами посла, також була обговорена ідея прийому на роботу в цей сервіс українців, які мають досвід в роботі з документами і на цей момент проживають у Великій Британії.

"Всі деталі оголосимо згодом", - додав Залужний.

Топ коментарі
+4
не пройшло і 5 років. Українці коли пекла проходять щоб зловити слот, і в підсумку їдуть в європу, бо в британії це неможливо. А хто дитину тут народив, і хоче виїхати, ще оде пекло. Паспорт чекати до пів-року. До речі, телефони посольства для галочки. Трубку ніхто не бере. Ось такий у нас чудовий керівник.
показати весь коментар
15.03.2025 01:50
+4
А вам не здається, що ніякого кандидата Залужного на виборах не буде? І не тому, що купили або залякали. Просто дивлячись на чорну невдячність українського народу, на цькування 5-го президента, Залужний вирішив що така країна йому не потрібна.
показати весь коментар
15.03.2025 04:05
+4
Взагалі то варто "подякувати" гімнокомандуючому, що генерал опинився там. А міг би , як і Червінський...
показати весь коментар
15.03.2025 06:47
Коментувати
Сортувати:
хіба наша "иліта" у Великобританії без паспортів живе?
показати весь коментар
15.03.2025 01:29 Відповісти
У Британії живе ще й купа наших біженців.
показати весь коментар
15.03.2025 01:39 Відповісти
ну да, спочатку Великобританія приймала тих, хто має у них родичів, а тепер тих, хто знайшов спонсорів. Любий і кожний може стати біженцем у Великобританія. Мені то до одного місця, бо я нікуди не збираюся, але то є факт. Знаю тільки, що сбу-шники і різні мажори повивозили свої сімейки туди на початку війни
показати весь коментар
15.03.2025 02:03 Відповісти
Не плутайте біженців і з'їбавшихся , звичайне меркантильне бидло якому плювати на страждання України і які тільки і виглядають де б ще отримати якісь додаткові виплати.
показати весь коментар
15.03.2025 07:23 Відповісти
Подалі , від ДИКТАТУРИ ЗЕЙЛА І зомбі ГОЛОБОРОДЬОК 73%🤢🤡🎪🇷🇺,які не бачать далі свого носа , радіють ВАВІНОЙ тисячі23$ , гавкають на США, які їх зрадили « нерозуміючої , що вони зрадили себе( ну хоть паржем)долю своїх дітей , обравши агентів паРаши зейло&елдаків, кротів , гнид ТАТАРОВА, ……ОПЗЖопу МЕТАЛОБРУХТ РАШИСТСЬКИх РЕАКТОРІв , який розпилює « янелох « вам в сраку
показати весь коментар
15.03.2025 08:46 Відповісти
не пройшло і 5 років. Українці коли пекла проходять щоб зловити слот, і в підсумку їдуть в європу, бо в британії це неможливо. А хто дитину тут народив, і хоче виїхати, ще оде пекло. Паспорт чекати до пів-року. До речі, телефони посольства для галочки. Трубку ніхто не бере. Ось такий у нас чудовий керівник.
показати весь коментар
15.03.2025 01:50 Відповісти
А вам не здається, що ніякого кандидата Залужного на виборах не буде? І не тому, що купили або залякали. Просто дивлячись на чорну невдячність українського народу, на цькування 5-го президента, Залужний вирішив що така країна йому не потрібна.
показати весь коментар
15.03.2025 04:05 Відповісти
хто відповість за провальний контрнаступ, безпідставні жертви солдатів, які стрибали по мінах заради політичної гри? залужний або просто дурень або зрадник, іншого просто не може бути.
показати весь коментар
15.03.2025 14:58 Відповісти
"Надзичайно важлива й корисна" робота генерала Залужного. Особливо коли війна.
показати весь коментар
15.03.2025 05:52 Відповісти
Взагалі то варто "подякувати" гімнокомандуючому, що генерал опинився там. А міг би , як і Червінський...
показати весь коментар
15.03.2025 06:47 Відповісти
А ці націоналісти і привели до влади - КАТАСТРОФИ - 🤢ЗЕПЕРЕВЕРТНЯ , який з першого дня ПРІШЕСТВІЯ обіцяв :» присоедіненіе к паРаші» :» нада только перестать стрелять», « дагаварімся ПААСЕРЕДІНЕ»,» ВОЙНА вигодна только Порошенко»,
« я відел мир в очке дарагого ВВ» …………………………🤮
показати весь коментар
15.03.2025 08:52 Відповісти
З бойового генерала ЗЕблазень зробив "паспортиста"!
показати весь коментар
15.03.2025 08:00 Відповісти
"Непридатний генерал" буде обілечувати ухилянтів в Великобританії, це надпотужно, це те чого так довго не вистачало цій державі
показати весь коментар
15.03.2025 09:00 Відповісти
Черговий лайновкид "Frey" на Залужного.
Я тебе вчора питала чи ти сам придатний.
Відповіді не отримала
показати весь коментар
15.03.2025 10:03 Відповісти
тобі цікаво? я придатний до служби в тиловому забезпеченні, є висновок ВЛК і штрих код вклеєно в військовий квиток, не ховаюсь, 60 років, знятий в свій час по віку але став на облік, заспокоїлась чи заспокоївся, бо я не впевнений що ти не Алла.. сцикуне
показати весь коментар
16.03.2025 10:25 Відповісти
Не воюєш. В чому я і не сумнівалась. Тобі не заборонили б воювати, якби ти того дуже захотів.
Найбільше накидують на Залужного боти ОПи і клопи, які одинадцятий рік війни самі тільки й роблять, що пердять в диван.
показати весь коментар
16.03.2025 11:39 Відповісти
Цікаве питання - кандидатом в Президенти України може бути особа, що ....проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років... ст.75 Конституції України.
А чи зареєструє ЦВК Залужного? Чи вважається робота посла, такою при якій він не проживає в Україні? Формально посольство територія України, але.....телефонне право в суді має перевагу, над духом Закону.
показати весь коментар
15.03.2025 09:19 Відповісти
посольство є, суверенною частиною держави, від якої працює.
показати весь коментар
15.03.2025 09:26 Відповісти
Ішов би ти воювати, Генерале. Бачиш, що без тебе накоїли?...
показати весь коментар
15.03.2025 12:06 Відповісти