11607 відвідувачів онлайн

Ворог атакував залізничну енергетичну інфраструктуру на Дніпропетровщині та Запоріжжі, - Укрзалізниця

Обстріли об’єктів Укрзалізниця у двох областях

Російські загарбники продовжують атакувати залізничну енергетичну інфраструктуру Дніпропетровської та Запорізької областей.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в АТ "Укрзалізниця".

Внаслідок ворожої атаки деякі ділянки у цих областях знеструмлені. Там вже виведено перші резервні тепловози. У компанії зазначають, що затримки поїздів мінімальні. Проте попереджають, що також можливі зміни у русі приміських поїздів.

Станом на 8:00 затримуються поїзди:

  • №367/368 Ужгород-Ковель-Пас. (+1:00)
  • №351/352 Кишинеу-Київ-Пас. (+0:40)
  • №19/20 Хелм-Київ-Пас. (+0:11)
  • №67/68 Варшава-Всходня-Київ-Пас. (+0:11)
  • №19/20 Київ-Пас.-Хелм (+0:10)
  • №715/716 Пшемисль Головний-Київ-Пас. (+0:04)

Завантаження...