13572 відвідувача онлайн

Армія РФ контролює Суджу, Рубанщину та Новолюбівку Курської області, - DeepState. МАПИ

Російська армія станом на 15 березня повернула під контроль районний центр Курської області РФ, місто Суджу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили аналітики проєкту DeepState.

"Ворог окупував Суджу, Рубанщину та Новолюбівку", - йдеться у повідомленні.

Війська РФ зайняли Суджу у Курській області - мапа DeepState

На 16:00 дня Генштаб України звітував, що на Курському напрямку з початку доби відбулось 11 боєзіткнень, три з яких ще тривають.

Також російська армія в цьому регіоні завдала 21 авіаційного удару, скинувши 32 керовані бомби, здійснив 150 обстрілів позицій як Сил оборони України, так і населених пунктів.

Крім того, судячи з оновленої карти Генштабу станом на 8:00, Сили оборони України вийшли з Суджі.

Війська РФ зайняли Суджу у Курській області - мапа DeepState

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський заявив, що Курська операція досягла своєї головної мети - відтягнути значну частину російських військ з Покровського та Харківського напрямків.

Генеральний штаб ЗСУ спростував заяви про оточення ворогом українських підрозділів у Курській області. Про це раніше заявив президент США Дональд Трамп.

Топ коментарі
+29
Важко надіятись на перемогу,коли при владі зрадники.Надія на перемогу пропала з моменту,коли ЗЕ не втік.
показати весь коментар
15.03.2025 17:43
+22
Тріумфальне завершення геніального задуму Говнокомандувача.
показати весь коментар
15.03.2025 17:38
+21
Обирайте варіант. 1. Зеленський сдав Суджу під тиском США в обмін на чого-то там. Щоб Путін зміг напяліть камуфлж та показать перемогу. 2. Зеленський потужно просрав Суджу, свій єдиний козир на перемовинах.
показати весь коментар
15.03.2025 17:34
Коментувати
Сортувати:
Обирайте варіант. 1. Зеленський сдав Суджу під тиском США в обмін на чого-то там. Щоб Путін зміг напяліть камуфлж та показать перемогу. 2. Зеленський потужно просрав Суджу, свій єдиний козир на перемовинах.
показати весь коментар
15.03.2025 17:34 Відповісти
Сдача суджі була основою цієї операції,тут перемовини ні до чого
показати весь коментар
15.03.2025 17:37 Відповісти
А прогаш у цій війні був геніальним задумом. Логічно.
показати весь коментар
15.03.2025 17:40 Відповісти
Важко надіятись на перемогу,коли при владі зрадники.Надія на перемогу пропала з моменту,коли ЗЕ не втік.
показати весь коментар
15.03.2025 17:43 Відповісти
ВАЖКО СПОДІВАТИСЯ НА ПЕРЕМОГУ КОЛИ ТИ НА ДІВАНІ.
показати весь коментар
15.03.2025 22:27 Відповісти
А ти де? Дроном мабуть управління ведеш?
показати весь коментар
16.03.2025 00:35 Відповісти
А якого хріна він взагалі поперся на суджанщину ,для того щоб просрати набагато більшу територію на Донеччині і Харківщині ? Чи як верещав пропагандистський гівномарафон ,щоб обміняти суджанщину на ЗАЕС , люди ви що кацапів зовсім за дебілів вважаєте , обміняти ЗАЕС на суджанські хутори з корівниками ,ви самі хоч вірите в цю маячню ?
показати весь коментар
15.03.2025 17:56 Відповісти
У зезлодія був і поки що є один козирь, агент фсб дєрьмак позивний козирь.
показати весь коментар
15.03.2025 18:17 Відповісти
У Зелупенського є головний козир! - агент Козир.
показати весь коментар
15.03.2025 20:19 Відповісти
Йшов брати Курськ, але перечепився через Суджу
показати весь коментар
15.03.2025 17:36 Відповісти
А в чому прикол перекрутити і повернути в іншу сторону те, що адресували раніше русні?
В оригіналі було "йшли на Берлін, але перечепилися за маленьке село на Донеччині"
показати весь коментар
16.03.2025 00:46 Відповісти
Тріумфальне завершення геніального задуму Говнокомандувача.
показати весь коментар
15.03.2025 17:38 Відповісти
а московити в своїх пабліках показують?
показати весь коментар
15.03.2025 17:56 Відповісти
Не знаю. Подивись.
показати весь коментар
15.03.2025 17:59 Відповісти
зайшов на цей кацапський faceofwar найти те відео, але знайшов там пост що це вкид і відео 22р з Азовсталі.
Той гандон з ютуба ******* провокатор якому за такий вкид треба їбальник підправити.
показати весь коментар
15.03.2025 18:48 Відповісти
Так і я знайшов це відео дворічної давнини. Дякую Вам. Відпустило. В мене там мої рідні.
показати весь коментар
15.03.2025 18:58 Відповісти
Сидить і варнякає якесь тіло з кацапськими акцентом на фоні відео 2022 року з-під Маріуполя. Вірити чи ні?🤔
показати весь коментар
15.03.2025 17:57 Відповісти
Так це не з Курщини відео. Ви брешете.
показати весь коментар
15.03.2025 18:04 Відповісти
Якби ви були людиною з мізками, то з легкістю зрозуміли б, що не можу я брехати, так як це не моє відео. Це відео з ютубу, на которе я натрапив.
Не дійшло?
показати весь коментар
15.03.2025 18:09 Відповісти
Ви написали -"Відео з Курщини". Як доконаний факт. Тобто у вас не вистачило мізків щоб не розповсюджувати кацапську херню а ще й поплисти в її руслі. Не дійшло?
показати весь коментар
15.03.2025 18:13 Відповісти
Шановний, я бачу у вас дійсно сприйняття інформації загальмоване. Співчуваю.
Чомусь раніше вважав вас за притомну людину. Прощавайте.
показати весь коментар
15.03.2025 18:18 Відповісти
А які докази у вас? Кацапське відео і дурник з рязанським акцентом? То може шарія тут викладете? Коротше, давайте без істерики. До побачення
показати весь коментар
15.03.2025 18:33 Відповісти
кацап, @ТГ якого нашпилив на відео рашистський іпсошник, пише, що це відео 22-го року з Марика.
/посилання не даю, - вище вже згадувалось про це/.
показати весь коментар
15.03.2025 19:17 Відповісти
Все всё узнали и вспомнили,не волнуйся. ИПСО не прошла. Качественная экипировка...Да что ты чёрт побери такое несёшь?
показати весь коментар
15.03.2025 19:25 Відповісти
А твоє рило не спотворене інтелектом зовсім. Тепер стало все на свої місця. Знаючи, що зараз подляківські боти працюють переважно в парі, то до твого хамського влізання в розмову, сприймав Гарі Гранта за звичайну людину, а коли вже ти вписався, то все стало зрозуміло. Обидва за кацапським корабликом і вальсом. Ботів я не годую. Шукайте другу жертву. Обидва в ігнор.
показати весь коментар
15.03.2025 18:25 Відповісти
Маріуполь окупували у квітні-травні. Там листя на деревах була.
показати весь коментар
15.03.2025 18:24 Відповісти
А оточили коли?
показати весь коментар
15.03.2025 18:30 Відповісти
Ну то виклади відео з 501 батальоном морпехів у Маріуполі - шо то гра - вірю-не вірю.
показати весь коментар
15.03.2025 18:52 Відповісти
показати весь коментар
15.03.2025 17:41 Відповісти
46 бригада? Ну-ну.
показати весь коментар
15.03.2025 18:05 Відповісти
Я вас здивую, але це звичний вихід з нуля.
показати весь коментар
15.03.2025 18:27 Відповісти
Дивно чути, що Deep State занадто поспішає у своїх висновках.
показати весь коментар
15.03.2025 17:44 Відповісти
ДипСтейт констатує те, що на супутникових знімках.
показати весь коментар
15.03.2025 17:48 Відповісти
А якщо хмари?
показати весь коментар
15.03.2025 17:50 Відповісти
То не хмари ,а гіномарафон і зєліні відосики в твоїх мізках.
показати весь коментар
15.03.2025 17:58 Відповісти
Ага. А ще можна очі заплющити.
Тоді взагалі нічого не видно і все норм.
показати весь коментар
15.03.2025 18:26 Відповісти
...... на супутникових знімках перданих супутником який закупив притула
показати весь коментар
15.03.2025 18:15 Відповісти
Судячи із відео дронів та скидів на забудову в північно-західній частині н.п. Басівка, там засіли незнищені рештки рашистської штурмової групи, що кілька днів тому атакувала на мотозасобах позиції ЗСУ на цій ділянці західного берега річки Локня. Звідси , від якого до прикордонного ПП "Суджа" по прямій - близько 4 км.
показати весь коментар
15.03.2025 18:02 Відповісти
Та НАСРАТЬ на ту Суджу! Казапи знову вже в Сумській області, чому про це не пишуть? Скільки можна в очі сцяти тією Суджою?
показати весь коментар
15.03.2025 18:29 Відповісти
Скільки загинуло воїнів ЗСУ на курщині?
показати весь коментар
15.03.2025 18:31 Відповісти
Курська операція з таким "наполеоном" може закінчитися у Сумах.
За то рейтинги 68%.
Зефіли ******.
Дайте чуваку ще 100 днів.
Він також "має право на помилку"? Нє?
показати весь коментар
15.03.2025 18:36 Відповісти
Про Суджу та Курську область:
https://youtu.be/rscf1YsCgag?si=hCkEhNj1y2aiL5zQ
показати весь коментар
15.03.2025 20:46 Відповісти
А, що це чмо за період свого т. з. "президенства" зробило корисного для країни та народу? Біда для країни та горе для народу. Ось і всі "здобутки" обкуреного мудака.
показати весь коментар
15.03.2025 21:12 Відповісти
https://x.com/RudijLis



https://x.com/RudijLis

Pandamonium @RudijLis



https://x.com/RudijLis/status/1900843649455296925

Для ЗСУ є вихід 5 км, ідуть пішки полями по 2-3 доби, під обстрілами, без техніки, кількість загиблих невідома. Сумщина з прифронтової стає фронтовою зоною, для утримання 60 тис русні і корейців доведеться відтягувати ЗСУ з інших ділянок фронту. Вся Курська операція і є котел