10945 посетителей онлайн

Армия РФ контролирует Суджу, Рубанщину и Новолюбовку Курской области, - DeepState. КАРТЫ

Российская армия по состоянию на 15 марта вернула под контроль районный центр Курской области РФ, город Суджу.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщили аналитики проекта DeepState.

"Враг оккупировал Суджу, Рубанщину и Новолюбовку", - говорится в сообщении.

Войска РФ заняли Суджу в Курской области - карта DeepState

На 16:00 дня Генштаб Украины отчитался, что на Курском направлении с начала суток состоялось 11 боестолкновений, три из которых еще продолжаются.

Также российская армия в этом регионе нанесла 21 авиационный удар, сбросив 32 управляемые бомбы, совершил 150 обстрелов позиций как Сил обороны Украины, так и населенных пунктов.

Кроме того, судя по обновленной карте Генштаба по состоянию на 8:00, Силы обороны Украины вышли из Суджи.

Войска РФ заняли Суджу в Курской области - карта DeepState

Напомним, накануне Владимир Зеленский заявил, что Курская операция достигла своей главной цели - оттянуть значительную часть российских войск с Покровского и Харьковского направлений.

Генеральный штаб ВСУ опроверг заявления об окружении врагом украинских подразделений в Курской области. Об этом ранее заявил президент США Дональд Трамп.

Топ комментарии
+29
Важко надіятись на перемогу,коли при владі зрадники.Надія на перемогу пропала з моменту,коли ЗЕ не втік.
показать весь комментарий
15.03.2025 17:43 Ответить
+22
Тріумфальне завершення геніального задуму Говнокомандувача.
показать весь комментарий
15.03.2025 17:38 Ответить
+21
Обирайте варіант. 1. Зеленський сдав Суджу під тиском США в обмін на чого-то там. Щоб Путін зміг напяліть камуфлж та показать перемогу. 2. Зеленський потужно просрав Суджу, свій єдиний козир на перемовинах.
показать весь комментарий
15.03.2025 17:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Обирайте варіант. 1. Зеленський сдав Суджу під тиском США в обмін на чого-то там. Щоб Путін зміг напяліть камуфлж та показать перемогу. 2. Зеленський потужно просрав Суджу, свій єдиний козир на перемовинах.
показать весь комментарий
15.03.2025 17:34 Ответить
Сдача суджі була основою цієї операції,тут перемовини ні до чого
показать весь комментарий
15.03.2025 17:37 Ответить
А прогаш у цій війні був геніальним задумом. Логічно.
показать весь комментарий
15.03.2025 17:40 Ответить
Важко надіятись на перемогу,коли при владі зрадники.Надія на перемогу пропала з моменту,коли ЗЕ не втік.
показать весь комментарий
15.03.2025 17:43 Ответить
ВАЖКО СПОДІВАТИСЯ НА ПЕРЕМОГУ КОЛИ ТИ НА ДІВАНІ.
показать весь комментарий
15.03.2025 22:27 Ответить
А ти де? Дроном мабуть управління ведеш?
показать весь комментарий
16.03.2025 00:35 Ответить
А якого хріна він взагалі поперся на суджанщину ,для того щоб просрати набагато більшу територію на Донеччині і Харківщині ? Чи як верещав пропагандистський гівномарафон ,щоб обміняти суджанщину на ЗАЕС , люди ви що кацапів зовсім за дебілів вважаєте , обміняти ЗАЕС на суджанські хутори з корівниками ,ви самі хоч вірите в цю маячню ?
показать весь комментарий
15.03.2025 17:56 Ответить
У зезлодія був і поки що є один козирь, агент фсб дєрьмак позивний козирь.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:17 Ответить
У Зелупенського є головний козир! - агент Козир.
показать весь комментарий
15.03.2025 20:19 Ответить
Йшов брати Курськ, але перечепився через Суджу
показать весь комментарий
15.03.2025 17:36 Ответить
А в чому прикол перекрутити і повернути в іншу сторону те, що адресували раніше русні?
В оригіналі було "йшли на Берлін, але перечепилися за маленьке село на Донеччині"
показать весь комментарий
16.03.2025 00:46 Ответить
Тріумфальне завершення геніального задуму Говнокомандувача.
показать весь комментарий
15.03.2025 17:38 Ответить
а московити в своїх пабліках показують?
показать весь комментарий
15.03.2025 17:56 Ответить
Не знаю. Подивись.
показать весь комментарий
15.03.2025 17:59 Ответить
зайшов на цей кацапський faceofwar найти те відео, але знайшов там пост що це вкид і відео 22р з Азовсталі.
Той гандон з ютуба ******* провокатор якому за такий вкид треба їбальник підправити.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:48 Ответить
Так і я знайшов це відео дворічної давнини. Дякую Вам. Відпустило. В мене там мої рідні.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:58 Ответить
Сидить і варнякає якесь тіло з кацапськими акцентом на фоні відео 2022 року з-під Маріуполя. Вірити чи ні?🤔
показать весь комментарий
15.03.2025 17:57 Ответить
Так це не з Курщини відео. Ви брешете.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:04 Ответить
Якби ви були людиною з мізками, то з легкістю зрозуміли б, що не можу я брехати, так як це не моє відео. Це відео з ютубу, на которе я натрапив.
Не дійшло?
показать весь комментарий
15.03.2025 18:09 Ответить
Ви написали -"Відео з Курщини". Як доконаний факт. Тобто у вас не вистачило мізків щоб не розповсюджувати кацапську херню а ще й поплисти в її руслі. Не дійшло?
показать весь комментарий
15.03.2025 18:13 Ответить
Шановний, я бачу у вас дійсно сприйняття інформації загальмоване. Співчуваю.
Чомусь раніше вважав вас за притомну людину. Прощавайте.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:18 Ответить
А які докази у вас? Кацапське відео і дурник з рязанським акцентом? То може шарія тут викладете? Коротше, давайте без істерики. До побачення
показать весь комментарий
15.03.2025 18:33 Ответить
кацап, @ТГ якого нашпилив на відео рашистський іпсошник, пише, що це відео 22-го року з Марика.
/посилання не даю, - вище вже згадувалось про це/.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:17 Ответить
Все всё узнали и вспомнили,не волнуйся. ИПСО не прошла. Качественная экипировка...Да что ты чёрт побери такое несёшь?
показать весь комментарий
15.03.2025 19:25 Ответить
А твоє рило не спотворене інтелектом зовсім. Тепер стало все на свої місця. Знаючи, що зараз подляківські боти працюють переважно в парі, то до твого хамського влізання в розмову, сприймав Гарі Гранта за звичайну людину, а коли вже ти вписався, то все стало зрозуміло. Обидва за кацапським корабликом і вальсом. Ботів я не годую. Шукайте другу жертву. Обидва в ігнор.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:25 Ответить
Маріуполь окупували у квітні-травні. Там листя на деревах була.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:24 Ответить
А оточили коли?
показать весь комментарий
15.03.2025 18:30 Ответить
Ну то виклади відео з 501 батальоном морпехів у Маріуполі - шо то гра - вірю-не вірю.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:52 Ответить
показать весь комментарий
15.03.2025 17:41 Ответить
46 бригада? Ну-ну.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:05 Ответить
Я вас здивую, але це звичний вихід з нуля.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:27 Ответить
Дивно чути, що Deep State занадто поспішає у своїх висновках.
показать весь комментарий
15.03.2025 17:44 Ответить
ДипСтейт констатує те, що на супутникових знімках.
показать весь комментарий
15.03.2025 17:48 Ответить
А якщо хмари?
показать весь комментарий
15.03.2025 17:50 Ответить
То не хмари ,а гіномарафон і зєліні відосики в твоїх мізках.
показать весь комментарий
15.03.2025 17:58 Ответить
Ага. А ще можна очі заплющити.
Тоді взагалі нічого не видно і все норм.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:26 Ответить
...... на супутникових знімках перданих супутником який закупив притула
показать весь комментарий
15.03.2025 18:15 Ответить
Судячи із відео дронів та скидів на забудову в північно-західній частині н.п. Басівка, там засіли незнищені рештки рашистської штурмової групи, що кілька днів тому атакувала на мотозасобах позиції ЗСУ на цій ділянці західного берега річки Локня. Звідси , від якого до прикордонного ПП "Суджа" по прямій - близько 4 км.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:02 Ответить
Та НАСРАТЬ на ту Суджу! Казапи знову вже в Сумській області, чому про це не пишуть? Скільки можна в очі сцяти тією Суджою?
показать весь комментарий
15.03.2025 18:29 Ответить
Скільки загинуло воїнів ЗСУ на курщині?
показать весь комментарий
15.03.2025 18:31 Ответить
Курська операція з таким "наполеоном" може закінчитися у Сумах.
За то рейтинги 68%.
Зефіли ******.
Дайте чуваку ще 100 днів.
Він також "має право на помилку"? Нє?
показать весь комментарий
15.03.2025 18:36 Ответить
Про Суджу та Курську область:
https://youtu.be/rscf1YsCgag?si=hCkEhNj1y2aiL5zQ
показать весь комментарий
15.03.2025 20:46 Ответить
А, що це чмо за період свого т. з. "президенства" зробило корисного для країни та народу? Біда для країни та горе для народу. Ось і всі "здобутки" обкуреного мудака.
показать весь комментарий
15.03.2025 21:12 Ответить
https://x.com/RudijLis



https://x.com/RudijLis

Pandamonium @RudijLis



https://x.com/RudijLis/status/1900843649455296925

Для ЗСУ є вихід 5 км, ідуть пішки полями по 2-3 доби, під обстрілами, без техніки, кількість загиблих невідома. Сумщина з прифронтової стає фронтовою зоною, для утримання 60 тис русні і корейців доведеться відтягувати ЗСУ з інших ділянок фронту. Вся Курська операція і є котел